Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li verovati: Stonsi ipak dolaze u Beograd  (Pročitano 12199 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia onaj veliki
hello
Jesi li i ti iz Afrike... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Citat
meni je na Peppersima bilo extra, a nasi organizatori su kenjali da ce svirati 2 sata, a njihovi festivalski nastupi su izmedju sat i sat i po... a sto se tice komunikacije sa publikom iz RHCPa samo Fli komunicira sa publikom...

To nije izgovor , u muzici ima nešto više a ne samo pare . Inače glavni krivac za to je onaj naduvani debil iz EXIT-a Bošković .


Ova konstatacija je tacna,a ni kod Stonesa ni kod pepersa nema umetnosti,mada stonski bar to profi odradjuju za razliku od ovih drugih pomenutih
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Skandal posle koncerta Stonsa - zbog Kosova

Raka Marić i Vukić Raspopović, organizatori nastupa The Rolling Stones na Jazu kod Budve i Ušću, napali su posle beogradskog koncerta prevodioca Mika Džegera, izvesnu Lidiju Petrovski iz Beča, jer frontmenu Stonsa nije htela da prevede "Kosovo je Srbija", preneo je "Kurir".

Marić i Raspopović ne negiraju da je do incidenta došlo, ali kažu da se sve dogodilo zato što je Petrovska zloupotrebila svoj položaj i sama odredjivala koga će Džeger da pozdravi - pa je Makedonija pomenuta prva, a Republika Srpska i Kosovo uopšte nisu.

Beogradski list preneo je, pozivajući se na dobro obavešteni izvor, da su Marić i Raspopović bukvalno napali devojku, koja je inače poreklom iz Makedonije. "Od nje su tražili da Džegeru prevede Kosovo je Srbija, što je odbila, i izbio je sukob. Iznervirani i besni, nakon koncerta, na neku foru, pozvali su Lidiju, koja je odmah došla do improvizovanih kancelarija kod bine. U naletu histerije vikali su na nju, vukli je za ruke, zabranili joj da se javlja na mobilni i pretili da će joj oduzeti pasoš", ispričao je neimenovani izvor.

Incident je, navodno, prošao uz "najgore psovke i pretnje", devojka je bila u šoku, a "sukob većih razmera izbegnut je samo zahvaljujući spretnosti ličnog obezbedjenja Stonsa, koje ju je na jedvite jade izvuklo iz njihovih šaka".

Marić kaže da Lidija laže: "Kao prvo, ona je Makedonka, a Džeger je na početku prvo pozdravio Makedoniju, pa Hrvatsku. Ja to poštujem, ali zahvaljujući njoj, on nije pozdravio Republiku Srpsku, Bosnu i Hercegovinu, kao ni Kosovo i Vojvodinu. Ljudi su mi rekli, da je to uradila u Bosni ili negde drugde, bila bi odmah uhapšena. Ko je ona da prevodi šta hoće? Sad, pošto je sve zakuvala, mora da se vadi lažima".

Raspopović ističe da je ona time "zloupotrebila položaj". "Lidija nije shvatila da je Srbija domaćin, a s obzirom na to da je Kosovo još uvek u sastavu Srbije, logično je da ga Džeger pozdravi, kao uostalom i sve ostale republike koje nas okružuju. Ja sam Crnogorac i insistirao sam da se oni pozdrave, kao i Bosanci, ali ona to nije uradila. Iziritiran takvim njenim neprofesionalnim ponašanjem, pozvali smo je jer smo želeli da saznamo zašto to nije uradila. Priča da smo je napali obična je glupost", kazao je on.

Petrovska je potvrdila da je odbila da prenese Džegeru da pozdravi Kosovo i Crnu Goru, ali objašnjava da je to učinila "ne u želji da nekoga povredi" , već zato što je "unapred znala da to Džeger neće reći". "Odmah sam pozvala Lizu, koja je Mikov lični asistent, i saopštila joj šta se od mene traži. Ona je to odbila uz obrazloženje i da Džeger neće da se meša u politiku jer je on pevač. Nakon koncerta, pozvali su me u kancelariju, gde su me obojica sačekali sa rečima: Puši k...., ko si ti da odlučuješ šta će Džeger da govori... Držali su me preko dva sata zaključanu u kancelariji, gde sam trpela najveće uvrede. Nisu mi dozvolili da se javim na mobilni, čak je Raka naredio da se sa recepcije Interkontinentala uzme moj pasoš. Sve to je video naš lekar, koji je pozvao Volfganga i Boba Vejna, glavnog iz obezbeđenja Stonsa, koji su odmah došli i ja sam puštena".

Austrijski organizator koncerta Volfgang Klinger potvrdio je da su Marić i Raspopović devojci uputili "bujicu pogrda, nasrnuli na nju, samo što je nisu tukli": "Uvredjena takvim ponašanjem domaćina, većina ekipe odmah posle koncerta napustila je Beograd... Raka Marić mi, inače, još nije isplatio sav novac. Ukoliko me ispoštuje kako piše u ugovoru, s njim bih i u budućnosti nastavio da saradjujem, ali s Vukićem nikada".

Incident, medjutim, nije uticao na prodaju izdanja popularnog benda: posle beogradskog koncerta, prodaja albuma "A Biger Bang", kao i ranijih izdanja čuvene britanske rok grupe u beogradskim prodavnicama porasla je i do 90 odsto, pokazala je Tanjugova mini anketa u najznačajnijim beogradskim prodavnicama muzičkih izdanja.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Koja stoka,pa sto nisu oni prevodili ili nasli drugog prevodioca,a ne tu sugavu makedonku
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
kakav blam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.