Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li verovati: Stonsi ipak dolaze u Beograd  (Pročitano 12189 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Zao mi je samo sto necu cuti Angie uzivo.. jebiga.. draga mi je ta pesma iz mnogo razloga.. ali dobro.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


kad kola krenu niz brdo srecni su samo volovi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 867
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone
ja i dalje ne verujem
mozda ce keith da pokida zanokticu na palcu leve noge pa oni opet budu spreceni da dodju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Serbia is hot...  Smile

Mislim... pogledajte ko je sve bio i ko sve dolazi...

Dobro... neću gledati Stonse, ali ipak...
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone 5s
al mi je ovo najjace

05 Jun 2007    Werchter          BE    Werchter Park    Coming Soon    Get Tickets    Available
08 Jun 2007    Nijmegen         NL    Goffertpark    Buy Tickets    Presale Ended    Not Available
10 Jun 2007    Newport         GB    Isle of Wight Festival    Not Available    Not Available    Not Available
13 Jun 2007    Frankfurt         DE    Commerzbank    Coming Soon    Get Tickets    Available
16 Jun 2007    Paris         FR    Stade de France    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
18 Jun 2007    Lyon         FR    Stade Gerland    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
21 Jun 2007    Barcelona         ES    Olympic Stadium    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
23 Jun 2007    San Sebastian         ES    Anoeta    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
25 Jun 2007    Lisbon         PT    Alvalade Stadium    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
28 Jun 2007    Madrid         ES    Calderon Stadium    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
30 Jun 2007    El Ejido         ES    Santo Domingo Stadium    Coming Soon    Get Tickets    Not Available
06 Jul 2007    Rome         IT    Olympic Stadium    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
09 Jul 2007    Budva         YU    Jaz Beach    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon  Smile
14 Jul 2007    Belgrade         YU    Hippodrome    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
17 Jul 2007    Bucharest         RO    Lia Manoliu Stadium    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
20 Jul 2007    Budapest         HU    Puskas Ferenc Stadium    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
22 Jul 2007    Brno         CZ    Outdoor Exhibition Centre    Coming Soon    Presale Ended    Available
25 Jul 2007    Kiev         UA    NSC Olimpiyskyi    Coming Soon    Coming Soon    Coming Soon
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 496
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Nokia 
da, 'ladno...
Ja sam sredila vezu za kartu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...ko ovde ne poludi, taj nije normalan...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3348
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung SGH-E730
da, 'ladno...
Ja sam sredila vezu za kartu Smile
sredi i meni... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone 5s
Je kako su oteli Zagrebu stonse

Pa 9 jula u Budvi nema mjesta ni za mrave a gdje ce se ti extra gosti koji dolaze radi koncerta smjestiti bas me zivo intresuje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Stonsi u Beogradu za dva miliona dolara!



Veterani roka, grupa Rolling Stones konačno će doći u Beograd, a za koncert na hipodromu 14. jula dobiće dva miliona dolara, saznaje "Blic".

Prema saznanjima beogradskog dnevnika, ceo honorar mora da se plati unapred, odmah posle potpisivanja ugovora, a ako prihod od koncerta bude veći od te sume, deli se izmedju organizatora i benda, s tim što lavovskih 90 odsto pripada Stonsima, a 10 odsto producentskoj kući "Muzic star production" koja organizuje nastup legendarnih rokera.

Takodje, u Beograd će pre koncerta stići specijalna ekipa računovodja iz Engleske koji će proveriti sve stavke predvidjene ugovorom, broj prodatih ulaznica, ugovore sa sponzorima...

U slučaju da postoje neka neslaganja, sledi žestoka novčana kazna. Sa Stonsima nema šale...

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 496
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Nokia 

sredi i meni... Smile
e pa sad...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Karte za Stonse u pretprodaji od petka

Pretprodaja karata za koncert "Rolingstonsa" (Rollingstones) u Beogradu počinje u petak, 30. marta, na prodajnim mestima Bilet sevisa i Event tima.

U producentskoj kući "Mjuzik star", koja organizuje nastup "Stonsa" na Beogradskom hipodromu, agenciji Beta je rečeno da će pretprodaja 82.000 ulaznica trajati tri nedelje.

Od toga će 70.000 koštati po 2.850 dinara, dok će za mesto u prostoru ispred pozornice biti pušteno 10.000 karata po ceni od 4.350 dinara.

VIP ulaznice za koncert 14. jula na Hipodromu koštaće 25.300 dinara.

U "Mjuzik staru" rečeno je da će u prodaji karte biti za 30 odsto skuplje, ukoliko ih bude preostalo nakon pretprodaje.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.