Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li treba pruziti Jesicu sansu da pokaze dal je dorastao da vodi nas klub?  (Pročitano 866 puta)
08. Nov 2006, 22:05:44
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Miodrag jesic je istinska legenda Partizana,mnogi mladji navijaci ga se ne secaju iz igrackih dana ali na terenu su ga pamtili kao i u zivotu borben,cvrst,lavljeg srca,beskompromisan i sto je najvaznije timski igrac.Sa svojih 397 utakmica i 101-im golom u crno-belom dresu,postavlja se pitanje dal on zasluzuje uvrede tipa:pi*ko celava i tako dalje. . .?

(02. May 2007, 21:46:32)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
možda je on istinska legenda partizana i veliki partizanovac ali ja o njemu kao treneru nemam lepo mišljenje...
ako se neko seća sezone 1999/2000 kada je partizan u jednom trenutku imao čak 10 bodova više od zvezde ješić je uspeo to da ispusti i titula je na kraju otišla zvezdi...previše misli da smo najbolji tim i to mu se obija o glavu...male utakmice ne shvata ozbiljno kao npr. tumba i vermez i zato sa ješićem nikad nećemo biti šampioni...najjača mu je izjava bila posle utakmice sa banatom da navijači ne treba da se sekiraju i ako se ne pobedi neki tim ranga banata jer sa zvezdom igramo 4 puta ove godine  Smile
nijednom nije prokomentarisao prazan jug i stavove grobara i uvek je tvrdio da su pravi navijači oni koji dolaze na utakmice i pored bojkota
nisam za to da mu viču p..ko ćelava ali definitivno on mora da napusti partizan zajedno sa ovim lopovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
De lux slazem se da su Jesicevi trenerski kvaliteti za sad nedokazni na nasim prostorima,ali valjda mu treba pruziti sansu bar do kraja polusezone,iako rezultati nisu najbolji,vidi se znacajan pomak u igri, u odnosu na rebera koga ne bih ni komentarisao.a cak i i da Jesic ode ko bi bio novi trener dostojan da vodi partizan???inace Jesic nikad nije rekao da pravi navijaci treba da dolaze  i pored bojkota nego da ce se on postarati da se tim bori za onoliko navijaca koliko bude na stadionu makar to bio i jedan navijac!
« Poslednja izmena: 08. Nov 2006, 23:41:01 od partizan u srcu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
ok nismo se razumeli ili se ja nisam dobro izrazio...hteo sam da kažem da na svakoj konferenciji za štampu pored toga što hvali igrače pozdravi i one navijače koji su pratili tu utakmicu i naziva ih ''pravim''...mislim da tako direktno omalovažava grobare i njihov već predug bojkot...kao da mi koji smo za bojkot nismo pravi nego smo neki tamo huligani i uličari koji hoće da ruše partizan...ja znam da on javno ne sme da pomene bojkot jer bi ga ovi lopovi odmah najurili, ali onda je bolje da ne pominje uopšte navijače, ni one koji dolaze ni one koji ne dolaze.
što se tiče ovog prvog sasvim je svejedno ko nas sad trenira...ostao ješić ili ne, nećemo biti šampioni, u evropi možemo da prezimimo samo uz ludu sreću a ovi će i dalje biti u partizanu i ništa se neće promeniti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.