Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste prosečan muškarac po evropskim merilima  (Pročitano 619 puta)
31. Jul 2005, 02:15:59
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da li ste prosečan muškarac po evropskim merilima
Mister Prosek je
ranoranilac i sanja "poršea"
Visok je 174 sm, težak 73,5 kg, ima 38,7 godina i brine ga impotencija

U ljudskoj (čitaj muškoj) prirodi je da se stalno poredi i takmiči. Da li sam dovoljno pametan, visok, snažan, jesam li bogat, lep!? I večna dilema Adamovih potomaka - kakav sam u krevetu ? Ako ste hteli da se uporedite i vidite koliko ste iznad ili ( ne daj bože ispod) proseka, evo malo statistike.

Prema jednoj evropskoj studiji, prosečan evropski muškarac nije baš u cvetu mladosti - ima 38,7 godina, a trebalo bi da poživi 74,78 godina.

Izgled

Visok je 174 cm, a težak 73,5 kilograma. Srce mu kuca 72 puta u minuti, ima odličan pritisak 140/ 80, a nema ni problema sa krvnom slikom, jer ima pet miliona crvenih krvnih zrnaca.
Kako su za kompletan imidž dobre cipele neophodne, primetićete da naš gospodin Prosek nosi broj 43. Kada vam (ženama, naravno), pogled krene nagore, sva je prilika da ćete u životu (i krevetu) sretati one kojima je penis dug 14 cm.
Krenete li dalje saznaćete da mu je koeficijent inteligencije između 91 i 109.

Navike

Mister Prosek ustaje oko sedam sati, pije uglavnom kafu - 1,3 šoljice. Na posao bi najradije išao "golfom" mada mu je neostvareni san "porše", a jednako je impresioniran "BMV"- om i "mercedesom". Radio sluša u proseku 3,5 sata dnevno, a još tri sata je potpuno neupotrebljiv jer gleda televiziju.

Seks

Svojih 14 santimetara upotrebljava malo više od jednom nedeljno - 6,3 puta mesečno. Kako mu je brak i odlazak kod matičara prava noćna mora, na ovaj sudbonosni korak odlučuje se prvi put u 31,2 godine.

Karakter

Na listi najvažnijih stvari u životu g. Prosek visoko ceni prijateljstvo - čak 87 odsto, zatim da se komotno oseća kod kuće 86 odsto, a bitno mu je i da je u top formi - 78 procenata. Među prioritetima vernost je prisutna sa 66 odsto.
Ali ga je zato strah što je zamenljiv ( 92 odsto), a brine ga i impotencija - 84 odsto.
L. Mijić
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Don't drink and drive... Smoke and fly!!!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 284
Ko zeli da bude prosecan.... Smile
IP sačuvana
social share
Let there be sound. There was sound.
Let there be light. There was light.
Let there be drums. There was drums.
Let there be guitar. There was guitar.
LET THERE BE ROCK! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
pa u principu u svemu sam bolji sem u broju sexualnih odnosa, i godinama...
i sto nemam kola... (ne sanjam Porsea)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
visina i tezina.... hm... obe stavke po 10-15 u +
koeficijent inteligencije - Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Ja sam bolji u svemu ... osim što ne znam koliko imam crvenih krvih zrnaca i ne znam IQ

... a tak mi je 20 godina  Smile (u stvari nije još, za par dana)
« Poslednja izmena: 02. Avg 2005, 13:18:52 od L-U-D-A-K »
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
mob
LG T385
...e owako... 184 cm -12o kg 19 god. srce kuca...(josh)..pritisak 120/90..broj cipela/patika 48.5 penis..(izracunajte pomocu one: velcina stopala + 5 cm i podeljeno sa 2)..krva slika odlicna..kapcitet pluca 100 %...i to je to...veoma nadprosecno..(osim porshea)..ofcours
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.