Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste nervozni?  (Pročitano 21945 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat: SerbianFighter
Nervozan sam preterano, a najvise me nervira cinjenica da ne mogu 100% da kontrolisem svoj zivot i da stalno zavisim od idiota kad mi je frka oko necega



Da rezimiramo.. najvise me nervira ljudska glupost.
Ostalo.. manje


najvise ljudska glupost ubedljivo


...nije bas da zavisim od idiota ali moglo bi se tako reci...radnici su cudo

...pre neki dan na poslu ja gledam projetak i vidim da nisu dobro uradili i ja ga pitam zasto, a on opusteno"pa ja sam kod sebe kuci isto ovako uradio" pa da ga ubijem malo je...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Citat: sanjica_021
Nervozna nisam preterano,ranije sam bila mnogo vise ali sam naucila kako da se kontrolisem... Primetila sam da u zadnje vreme sve prihvatam suvise olako,znaci stvari koje se desavaju,dogadjaji,bili oni dobri ili losi,sto je u jednu ruku dobro,mada se nekad osecam kao zombi, nekako mi emocije slabo rade,kao da nisam ziva...Tako se osecam...

Moze da me izbaci iz takta sestra,stvarno neverovatno ali je tako,niko i nista me ne iznervira kao ona  Smile


E pazi sve osim ono sa zombijem i ja mislim ali ne toliko koli se slazem sa ovom zadnjom recenicom, sestra sto moze da me iznervira pa to ti je valjda u samom delicu stotinke Smile Smile Smile Smile i da mogu da budem nervozna ali tada uglavnom biram da budem sama i da me niko nista ne pita dok me to ne prodje pa da se vratimo "normalnom" zivotu Smiley
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Iznerviraju me profesori kad pocnu da ogovaraju kad pobegnes sa casa... I iznervira me kad zbog skole odem na trening sav nadrkan pa loptu ne mogu da pogodim. Iznervira me i kad mi se ide u WC a glupo mi da pitam osobu u blizini da odem kod nje, vec idem ko zna koliko kuci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 94
Šta tebe u stvari ne nervira?
IP sačuvana
social share
Najuspešniji ljudi su oni za koje nikada nećete saznati.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Pa mene su službeno proglasili neurotičnim, sad jesam li.......

Lako se iživciram i zbog kojekakvih sitnica, al rijetko kad planem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Inače sam flegma i ne iživciram se lako, no ponekad planem na nekakvu sitnicu da se čudim sam sebi.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
Zadnjih 3godine sam se dosta promenio, chak vishe i suvise, masa problema, osmeh sa lica nestao, a nekad nikad bez osmeha ljudi nisu mogli da me vide, dok sad totalno obrnuto, nikad sa osmehom na licu ne mogu da me vide.. Ali jbg zivot nas ne pazi i ide po svom, radi kako mu se hoce, a nama kako je tako je...  Pokusavam da kontrolisem taj bes, nervozu, da ne iskalim to na druge, tako da papir i olovka su mi postali najbolji prijatelj.. A ovo je samo jedan red kopiran iz jednog  od mojih txtova:

"...da li ikad vise cu moci, da budem onaj stari? uvek nasmejan lik, nikad sa brigama u glavi..."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
Nervozna?U granicama normale. Vise sam tip osobe kojoj se stvari sakupljaju, sakupljaju, pa onda planem.Inace, uglavnom se trudim, a i uspevam, da vecinu stvari pobedim optimizmom.Jer, ako postoji nesto sto nas uzasno nervira, a ponavlja se, a shvatimo da ne mozemo to nesto da promenimo.....pa, sta onda?da pogubimo zivce?a, ne, ja bas ne bih, ako ne moram. Smiley A sta me inace nervira?Nepravda,glupost, i to kada u poslu neko radi sa 10 posto angazovanja, a ja shvatim, da sam po obicaju  gotovo jedina na 333 obrtaja. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
Citat: sanjica_021
Nervozna nisam preterano,ranije sam bila mnogo vise ali sam naucila kako da se kontrolisem... Primetila sam da u zadnje vreme sve prihvatam suvise olako,znaci stvari koje se desavaju,dogadjaji,bili oni dobri ili losi,sto je u jednu ruku dobro,mada se nekad osecam kao zombi, nekako mi emocije slabo rade,kao da nisam ziva...Tako se osecam...

Moze da me izbaci iz takta sestra,stvarno neverovatno ali je tako,niko i nista me ne iznervira kao ona  Smile

Kakose meni cini ovde nesto nije u redu. Kazes da si naucila da se kontrolises, to nije istina, ti duboko potiskujes probleme koji te muce. To sam i ja radio, olako sam sve prihvatao ali sam na kraju puko, tako ces i ti, probaj nekako da razmislis o svemu tome sto kuliras i da polako jednu po jednu stvar dovedes u svoj red tako da na kraju neces patiti ako se desi nesto neocekivano!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Nisam nervozan, uzbudjen sam, cekam da vidim da li ce celavi da me banuje ili nece
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.