Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste ikada izdati od najboljih prijatelja?  (Pročitano 7527 puta)
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
jesam...jesam...kad me proglasise tehnoloskim viskom......... Smile
Sta je to bilo???
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisam... ne skupljam prijatelje po ulici..
Smile Smile
Desi se to svakom,i to od nekog koga najmanje ocekujes...Ma videcete,svakom se to desi bar jednom u zivotu..

Ili se ne desi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Nisam... ne skupljam prijatelje po ulici..
Smile Smile
Desi se to svakom,i to od nekog koga najmanje ocekujes...Ma videcete,svakom se to desi bar jednom u zivotu..

Ili se ne desi...
Sta dugujem za vas dolazak i komentar na temu koju sam ja pokrenuo vase visocanstvo??
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ja sam okusio na svojoj kozi izdaju, pomeshanu sa poltronstvom, lazima itd...

Najgore od svega toga sto sam izdat od strane citavog drustva, jako tezak osecaj....

....elem, sa jedim od njih sam se popickao i rekao mu sve u oci, zbog ponizavanja mene kao licnosti, i trebalo je da prodje 6 meseci da vidim da i ostali iz drustva lizu guzicu doticnome zbog toga sto je lik dobrostojeci...a zasto sve to, stvarno neznam i niti zelim vise da znam, vazno je da je meni obraz ostao cist, i da uvek kada sretnem te ljude na ulici propisno ih isprozivam sa zeljom da ista urade, tj da krenu da se biju , ali nista od toga, zato sto su pickice...ovo im dodje josh gore nego da ih prebijem, jer gde god se nasli uvek pocne "A gde ste pickice" ili "Jel se sija guza D.... od vasheg ulizivanja" ili "Pazite da se neotrujete od tolikog lizanja prkna" ....  Smile Smile

....stvarno neznam kako bih reagovao da sa strane nisu bili ljudi sa kojima sam bio OK,  za koje bih danas ruku dao, jel su mi se "nasli" posle raspichkavanja sa dotichnima....

....elem, neko moze zakljuchiti da mi je krivo drustva, jer sam se posvcadjao sa njima zbog jednog lika, i da ih zato prozivam, ali to nije ni deo priche, ali mogu samo reci da mi je DRAGO sam sada, dok sam mlad, otkrio ko su mi prijatelji a ko doslovno recheno "pozerski" prijatelji.....nekom treba chitav zivot to da uvidi, neko to neprmeti ni chitav zivot....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Ja sam okusio na svojoj kozi izdaju, pomeshanu sa poltronstvom, lazima itd...

Najgore od svega toga sto sam izdat od strane citavog drustva, jako tezak osecaj....

....elem, sa jedim od njih sam se popickao i rekao mu sve u oci, zbog ponizavanja mene kao licnosti, i trebalo je da prodje 6 meseci da vidim da i ostali iz drustva lizu guzicu doticnome zbog toga sto je lik dobrostojeci...a zasto sve to, stvarno neznam i niti zelim vise da znam, vazno je da je meni obraz ostao cist, i da uvek kada sretnem te ljude na ulici propisno ih isprozivam sa zeljom da ista urade, tj da krenu da se biju , ali nista od toga, zato sto su pickice...ovo im dodje josh gore nego da ih prebijem, jer gde god se nasli uvek pocne "A gde ste pickice" ili "Jel se sija guza D.... od vasheg ulizivanja" ili "Pazite da se neotrujete od tolikog lizanja prkna" .... Smile Smile

....stvarno neznam kako bih reagovao da sa strane nisu bili ljudi sa kojima sam bio OK, za koje bih danas ruku dao, jel su mi se "nasli" posle raspichkavanja sa dotichnima....

....elem, neko moze zakljuchiti da mi je krivo drustva, jer sam se posvcadjao sa njima zbog jednog lika, i da ih zato prozivam, ali to nije ni deo priche, ali mogu samo reci da mi je DRAGO sam sada, dok sam mlad, otkrio ko su mi prijatelji a ko doslovno recheno "pozerski" prijatelji.....nekom treba chitav zivot to da uvidi, neko to neprmeti ni chitav zivot....
Gde si samo nasao te sabane i picolisce??Takve picke i ja najvise mrzim..
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
...jbg, pogrešno mesto stanovanja, mala sredina, nemaš sa nikim drugim, pa ajd....međutim, daleko im lepa kuća sada....ako ništa drugo uvek imam dobar razlog na nekog od njih da istresem negativnu energiju  Smile Smile Smile Smile međutim znaju pičke, pa ćute na prozivanja,ali bilo pa prošlo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Sta dugujem za vas dolazak i komentar na temu koju sam ja pokrenuo vase visocanstvo??

Kad malo... malko odrastes...shvatices sta je prijateljstvo zaista... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Citat
Sta dugujem za vas dolazak i komentar na temu koju sam ja pokrenuo vase visocanstvo??

Kad malo... malko odrastes...shvatices sta je prijateljstvo zaista... Smile
Mislim da sam vec uso u fazon sto se toga tice..i moja mamica mi je uvek govorila kako cu kad porastem tek tad moci da razlikujem prijatelja od neprijatelja..Inace jos sam u fazonu svrstavanja sada..Dakle sad gledam koga cu da odjebem a koga cu da sacuvam za nastavak zivota...Toliko od mene vase preosvestenstvo..
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
....netreba "odjebati" drugove ako niste najbolji prijatelji ( i naravno ako te nije zajebao ), jer mostove netreba rušiti bez valjanog razloga. OK, treba ih držati na distanci, ali nikako "odjebati"....capishi  Smile
« Poslednja izmena: 26. Okt 2007, 00:05:30 od bolem »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 6630
jesam...jesam...kad me proglasise tehnoloskim viskom......... Smile
..slicna je i moja sudbina...ali ne mogu da kazem da je to od strane njaboljeg prijatelja....mogu reci dobrog..
najbolji prijatelj...uff..postoji li to uopste..ili samo dobri poznanici ...pitam se iz dana u dan..i koliko na nekoga stvarno mozes da se oslonis..kako vreme prolazi i sto si straiji..sve to vise lici na neki interes nego na prijateljstvo...prave prijatelje je tesko naci...
« Poslednja izmena: 26. Okt 2007, 09:09:11 od orangeweed14 »
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.