Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:55:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste ikad u snu...  (Pročitano 16317 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 551
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
meni se desavalo da nocu vristim zbog nekog sna kog se nesecam ujutru (istraumiram sve ukucane i nastavim da spavam).Najgori trip sna mi je kada sanjam kako vidim sebe u krevetu da spavam nesto me gusi i teram sebe da se probudim a ne mogu.
      Mnogi ljudi gledaju snove na razne nacine,neki nadju razumevanje za takve stvari,neki spominju cak i demone a neki te gledaju kao kretena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Kad neko mnogo kenja dolazi do zagadjenja

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson w700i
Meni se desavalo da padam sa zgrade a da nikad ne padnem, ili kad treba da padnem ja se probudim Smile
Isto mi se desavalo da sanjam da me uhvatili neki likovi i terali me da smrknem neki prah  Smile Smile
Ali uvek kad treba da se desi ono najgore ja se probudim!!  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ne predaj se nikad, osim kad moras!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3385
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N73 ME
Jesam jednom. Drug i ja smo bili u nekoj gadnoj situaciji, i ja sam rekao "Ne plasi se. Ja ovo samo sanjam"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 779
Zastava Sovjetski savez
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Motorola E 550
Dešavalo mi se mnogo puta da u snu znam da je to san. I mogu da se trgnem i svesna sam da ležim u svom krevetu ali ne mogu i da se pomerim,mislim fizički. I onda se nekako usresredim da se trgnem i probudim...kao da to radim jedno 2-3 puta u pokušaju,pa mi uspe iz nekog puta. Eh ma ludilo.. A da ne pričam da mi se u poslednje vreme dešava i da čujem nekog muškarca kako mi nešto priča,objašnjava.Ali je to tako sve jasno,reč po reč,tišina..tada sam se samo plašila šta će mi taj lik reći..nije bilo ništa ružno hvala bogu..Isto tako dešava mi se kada spavam,kao da čujem zvukove u sobi..kako bih objasnila nešto kao da je soba "živa! tj. da diše sve u njoj!!

 Smile Smile Smile Au .... au ....  Smile ja sam se vec prepao mogu misliti kako je tebi ...  Smile

Ja sam jednom cim sam legao da spavam, onako zmurim - mrak, i tako razmisljam o svemu i svacemu kad ono da se pomerim ono nece  Smile , reko au brate, pa ja ovo sanjam ... a nista ne vidim samo mrak, reko aj sad cu malo da se derem - mozda se probudim - ono nista, opet probam da se probudim i ono nece, ko da sam bio zarobljen u rodjenom telu - tripozno  Smile - na trenutak mi uopste nije bilo svejedno ...  Smile

Valjda sam sekund posle toga stvarno zaspao  Smile
« Poslednja izmena: 08. Apr 2008, 21:52:38 od pajser »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ne predaj se nikad, osim kad moras!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3385
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N73 ME
Dešavalo mi se mnogo puta da u snu znam da je to san. I mogu da se trgnem i svesna sam da ležim u svom krevetu ali ne mogu i da se pomerim,mislim fizički. I onda se nekako usresredim da se trgnem i probudim...kao da to radim jedno 2-3 puta u pokušaju,pa mi uspe iz nekog puta. Eh ma ludilo.. A da ne pričam da mi se u poslednje vreme dešava i da čujem nekog muškarca kako mi nešto priča,objašnjava.Ali je to tako sve jasno,reč po reč,tišina..tada sam se samo plašila šta će mi taj lik reći..nije bilo ništa ružno hvala bogu..Isto tako dešava mi se kada spavam,kao da čujem zvukove u sobi..kako bih objasnila nešto kao da je soba "živa! tj. da diše sve u njoj!!

I meni se desavalo to da ne mogu da se pomerim. I jako mi je nezgodno. Dreknuo bih na sav glas, al' nesto mi se ne da. Posle krene srce jace da lupa, i tako se probudim. Ufffffff...
« Poslednja izmena: 08. Apr 2008, 21:55:54 od spellerberg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
To vam pričam!Ma dobro je što se to i ne dešava tako često(mislim na to da ne mogu da se pomerim),ali ipak dešava se. Skroz čudno iskustvo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da nisam videla da se to sa nepomeranjem i vama desava, ladno bih se dobrovoljno prijavila za kod psihijatra  Smile
meni se to vec cesce desava, a i ono kao da neko hoda kroz sobu (kao da se cuje gazenje po tepihu)  Smile

WhiteGoa, ma kud otvori ovu temu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5330
Zastava Srbija, Beograd, Barajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Z400
da cesto sam svestan u snu da da sanjam... i ako je nesto lepo nebudim se... a i kad je nesto ruzno pa se probudim... bbudemi krivo, jer me interesuje kako bi se zavrsilo...  Smile
IP sačuvana
social share
  Нек му је вечна слава и хвала!
�аааааааа, хоћу стару екипу, роштиљницу, добре пријатеље на окупу!!!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 1793
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
Desavalo mi se da sanjam da sam u nekoj opasnosti i hocu da dozovem nekoga ali ne mogu da pustim glas..i kada sanjam nesto ruzno budem svesna da to sanjam i pokusavam da se probudim,i probudim se  Smile
cesto  sanjam da mi je nesto napisano i da se trudim da procitam sta pise..  Smile                                                         
A kada sanjam nesto lepo,i probudim se pre vremena,onda pokusavam ponovo da zaspem kako bih dovrsila san ali nista od toga  Smile
IP sačuvana
social share
...Ja imam svoj svet,ti imaš svoj svet i sve Ok...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC Wildfire S
da nisam videla da se to sa nepomeranjem i vama desava, ladno bih se dobrovoljno prijavila za kod psihijatra  Smile
meni se to vec cesce desava, a i ono kao da neko hoda kroz sobu (kao da se cuje gazenje po tepihu)  Smile

WhiteGoa, ma kud otvori ovu temu  Smile Smile Smile

Pa nisam ja otvorio ovu temu da plasimo jedni druge vec da podelimo iskustva i ovako ste saznali da se to i drugima desava,
u sustini sam se nadao ovakvim odgovorima...
...odmah shvatio da je san i onda se zezao i kontrolisao sta sanjam.
...ali nazalost kol'ko sam ja ukapirao mi sticemo kontrolu nad snom samo kad nesto ruzno sanjamo a kad je nesto lepo, u potpunosti se prepustimo i pustimo da se odvija svojim tokom....  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 09. Apr 2008, 17:47:45 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:55:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.