Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li slusate muziku dok igrate igre?  (Pročitano 9580 puta)
Hronicar svakodnevice


ThE WoRlD Is MiNe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 797
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 5800
Mhm, evo slusaj  Smile
 

Kako mozes ovo da slusas ?  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 10. Nov 2010, 23:50:09 od lukasavija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Sony 
ponekad slušam muziku dok neke igre igarm , ali retko možda u 15-20% slučajeva.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ako mi se ne svidja soundtrack automatski ni igra nije Bog zna sta. Cak i kada nema soundtracka, nego se sve svodi na zvukove koji podizu atmosferu (recimo zvukovi srednjovjekovnog grada: udarci cekica o nakovanj, rzanje konja, urliklici nevaljalih klinaca - derana Smile, lavez pasa, ili drveni tockovi i drmusanje kola; zrikavci ujutru ili cvrkuti ptica popodne...) ne zelim nikakvu muziku sa strane. Ti zvukovi su ono sto cini taj RPG. Kada bih bilo kakvu muziku dodao sa strane, ne bih nikako mogao da se skocetrisem na sam sadrzaj igre, da se uzvim u vrijeme, period i okolnosti na koji se sve to odnosi. Kada je u pitanju FPS - ako je muzika losa obicno je losa i igra. Za mene je muzika gradivni element. Kada izvucem muziku iz nje kao da sam istrgao njen vitalni organ... sve mi se kasnije rusi i postaje manje interesantno - kao sto se rusi citava kula kada izvucete samo jednu kartu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
LG LG KP500 Cookie
Samo soundtrack igre. Slušanje bilo čega drugog me samo ometa da se uživim u igru  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja ne pamtim kad sam ostavio soundtrack neke igre ukljucen...cim udjem u bilo koju, ja prvo gasim zvuk, pa... Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
... pa te igra smori za pola sata jer mehanicki ponavljas jedno te isto u ritmu muzike koju slusas.  Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2010, 15:04:16 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 760
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
ima par igrica, koje ne mozes igrati bez soundtrack-a...prvi primjer je Counter Strike... Smile...al ima par igrica, u kojima je soundtrack tolko dosadan da nmg igrat sa njim...kida zivce...xDD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ima par igrica, koje ne mozes igrati bez soundtrack-a...prvi primjer je Counter Strike... Smile...al ima par igrica, u kojima je soundtrack tolko dosadan da nmg igrat sa njim...kida zivce...xDD
amin.

CS bez soundtracka je meni...pa,podnosljiv,ali,mislim,uzitak je 30 puta veci uz njega.

a tek Dirt(Colin Mc Rae...),ili NFS...  Smile
ma,kakvi bre.
pa,uostalom,ko je lud da u "tisini"(znaci navoda jer nije prava tisina,ali jeste bez muzike) vozika automobil 7 kilometara kroz dzunglu/pustinju?  Smile
jednostavno-neke igre su pravljene se igraju uz muziku.

uostalom,zar ste zaboravili GTA?zar ste zaboravili na radio-stanicu "User trax" koja postoji u njemu,i koja sluzi da igrac slusa svoju muziku koju prethnodno ubaci u odg. folder?
i nema u tome niceg loseg,stavise,ja bih i voleo da se i drugi sete toga i primene to.bar u igrama tog tipa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
i nema u tome niceg loseg,stavise,ja bih i voleo da se i drugi sete toga i primene to.bar u igrama tog tipa.

Ja bih ipak vise volio da razvojni timovi zaposle umjetnike koji ce da komponuju odlicne soundtrackove. Cim ja moram da ubacujem muziku sa strane igra je ispodprosjecna. Uostalom, vecinu starih igara pamtim bas po legendarnoj muzici. Sta bi recimo jedna Castlevania bila da nema soundtrack ili kako bi izgledao Braid?.... pa ni Crysis ne bi bio toliko napet i uzbudljiv kao i mlion drugih igara. 
« Poslednja izmena: 12. Nov 2010, 01:10:41 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
i nema u tome niceg loseg,stavise,ja bih i voleo da se i drugi sete toga i primene to.bar u igrama tog tipa.

Ja bih ipak vise volio da razvojni timovi zaposle umjetnike koji ce da komponuju odlicne soundtrackove.
ili to.da.slazem se.

mada,u nekim zanrovima,tj-nekim igricama odredjenog zanra,ma koliko dobri kompozitori radili muziku,ja cu opet imati potrebu i zelju da ubacujem svoju.prosto znam to.
jer,na primer kod pucacina,pogotovu napetih,uvek se stavlja neka jeziva muzika koja posle preraste u nesto treskajuce.
lepo je to,ok,i logicno,jelte-da te uhvati jeza dok prilazis vratima,i onda se useres,i sve to...
ali,brate,prvo-meni to ne treba(usracu se i onako od same nakaze),drugo-smori covece.smori da si stalno napet i u bedaku.
necu to.necu da budem smoren i napet.ocu da budem energican i da uzivam u tome sto radim.
ocu da slusam kako gruvaju Grounds for divorce ili Electric worry dok ja nekoj nakazi propsipam mozak po zidu.
smorilo je vise da stalno bude isti tip soundtracka za iste tipove/zanrove igara.pogotovu napete igre.


to sam primetio odavno,ali najvise u Falloutu 3,kada sam video koliko je lepse i zabavnije rokati nakaze ili skotove dok se u pozadini cuje opustajuca,gotovo smesna,blesava pop muzika 50 ih.

uostalom,evo,pogledajmo i sami...



to ubacivanje te muzike u igru je igri dalo jednu potpuno novu dimenziju.u stvari ne samo toj igri,vec i drugima.
i zar nije  gotivno?zar nije ona prava stvar?taman da unese i dozu humora,a i da vernije docara to vreme i kulturu koju igrica opisuje.
e,to ja ocu!nesto veselo,smesno i energicno.
a ne neki rastimani klavir(koji svira jezive tonove) i sta ti ja znam...
« Poslednja izmena: 12. Nov 2010, 01:21:31 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.