Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:22:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li postolji još Ei Niš  (Pročitano 3773 puta)
29. Apr 2011, 21:45:32
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Da li postolji još Ei Niš?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Jok. Sve je razbucano. Neke hale pretvorene u magacinski prostor. Nesto kupljeno. Sta je od svega ostalo kao proizvodnja, ne mogu te lagati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ja kolko znam,oni su se tokom godina transformisali u nekoliko manjih preduzeca.

U odnosu na ono kakavi su bili na vrhuncu,kad su pravili "cak" i delove za kompjutere,i rendgene(<<a to nije nimalo naivno,i bili su dobri),to je slabo.
No,kolko vidim,ova novonastala firma,Ei Informatika,je relativno dobra u tome sto sad radi,tako da mozda i nije tolika steta...

Ne znam.Ja samo znam da su krajem 90ih,pocetkom 00ih bili na vrhuncu,da su pravili cak i rendgene,i da su,da je bilo volje,mogli doooobro da uznapreduju i prosire proizvodnju.
Sta je posle bilo,i sta je sad s time,to bolje da ti kaze neko ko je vise upoznat s time,ili zivi u Nisu.



p.s.-Znate o cemu razmisljam? Da,ako postoji,neko okaci na nekoj temi ovde spisak svih velikih i poznatih firmi/preduzeca iz SFRJ,ili,ako ga nema,da onda barem navedemo sve koje znamo,i eventualno,ako znamo sta je bilo sa njima.

@Lighte,sta ti mislis? Nije nista bitno,nego,eto...samo mi palo na pamet pre par nedelja.Kad sam se setio sta je sve ovde propalo.  Smile Smile  Smile (Jugoeksport,Energoinvest,Jugodrvo,Beko...itd,itd...u beskraj  Smile )
« Poslednja izmena: 29. Apr 2011, 21:53:47 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
EI je bila jedna od boljih u Evropi,a ne u Srbiji.
Sad je ostao kurac,propalitet skroz na skroz..Bio sam pre 2 godine na nekoj praksi tamo..prave nesto za vojsku ..jebem li ga..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Ei je kako mi se cini, prvi digitron u Jeuropi napravila. Saradnja sa Filipsom, Altekom, japancima ... ali ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ei je kako mi se cini, prvi digitron u Jeuropi napravila. Saradnja sa Filipsom, Altekom, japancima ... ali ...

Ozbiljno?  Smile Smile

I,da,reci molim te sta mislis o onome sto sam predlozio.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Moze, zasto da ne. Samo mozda bi bilo bolje i jednostavnije sta je ostalo Smiley Mnogo toga je propalo. Masinsku su rasparcali i prodali. Duvanska, znas da je prodata.

Da, da prvi, sem toga do pre neku godinu su samo Ei i jos jedna firma u svetu proizvodili elektronske cevi. Entuzijasti ludovali. Kako je sada, ne znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Moze, zasto da ne. Samo mozda bi bilo bolje i jednostavnije sta je ostalo Smiley Mnogo toga je propalo. Masinsku su rasparcali i prodali. Duvanska, znas da je prodata.

Pa,da,ali,ako cemo tako,onda ce spisak biti vrlo,vrlo kratak.  Smile Smile Smile

Aj,videcu nesto ovih dana.Ako ni zbog cega drugog,cisto,eto,da se zna sta su sve krpelji,sto domaci,sto strani,raskantali.  Smile

Da, da prvi, sem toga do pre neku godinu su samo Ei i jos jedna firma u svetu proizvodili elektronske cevi. Entuzijasti ludovali. Kako je sada, ne znam.
ladno...  Smile Smile  jao,strasno.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Ne samo to, i sa Altekom zas*ali saradnju. Na Cairu su njihove kutije. Pa sa Pirlesom isto. Prvi basovi u kutijama od HSR140, oni zelenkasti su Pirles. Ali jbg ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
До 2000. године производња електронских цеви је ишла добро.
Њихова аудио цев КТ-90 је била веома тражена у свету.
Квалитет је био добар и уједначен.
После 2000. квалитет је знатно опао.
Изгубили су тржиште.
Производња је сада потпуно престала.
Стари радници су отишли a ови који су остали немају знања и вештине да наставе посао.


« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 12:59:08 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:22:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.