Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:16:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li posle radikala ima kajanja?  (Pročitano 4069 puta)
31. Jan 2007, 17:34:44
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
[color=Red] Ocigledno je da posle izbora od 21 januara ove godine politicka scena Srbije se menja. Ocigledna namera DSS stranke da se vrati u komunisticko doba 'cvetanja i bujanja najlepseg' i time se pridruzi zagovornicima 'socijalne pravde' odnosno radikalima i socijalistima, a sve u svrhu odbrane nacionalnih interesa, dovodi do najbeskrupuloznije izdaje birackog tela a sve u svrhu ocuvanja vlasti, a po cenu gubitka drzave.Da je sve smisljeno, govori sama cinjenica, da premijer ili expremijer nije ni dobio nikakav dokument o predlogu resenja Kosova, a vec odbija da razgovara sa predstavnikom UN, da kao navodno vec zna o cemu se radi, jasno ukazuje na cilj stvaranja politickog miljea, gde ce se on udruziti sa radikalima a samo u cilju zadrzavanja vlasti. Kakve posledice po drzavu Srbiju, po naciju i po buducnost zemlje moze imati udruzivanja starih sa novokomponovanim radikalima(DSS), je nova tema. Kakav ce biti izgled Srbije posle takvog poteza, 'ubedjenog' demokrate Dr. Voje Kostunice i da li treba da se spremamo za dugorocniju izolaciju i eventualno novi rat kako patriotske snage prizivaju. Kako ce to izgledati, lepo je cuti misljenja ucesnika.Umoljavaju se ucesnici koji u svom recniku imaju samo reci 'izdajnici' ili 'strani placenici' ili slicnih komunistickih izraza da se suzdrze od upotrebljavanja istih, jer su vec napunili teme sa istim izrazima, a i dosadno je slusati ih decenijama. [/color]
« Poslednja izmena: 31. Jan 2007, 17:38:13 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Zašto pišeš crvenim komunističkim slovima? LDP izgleda ima mnogo mladih aktivista -- pravi mali SKOJ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Zašto pišeš crvenim komunističkim slovima? LDP izgleda ima mnogo mladih aktivista -- pravi mali SKOJ.
ajde ne seri nego prokomentaRISI STA JE NAPISAO, A NE KAKVIM SLOVIMA!
KAKO PRIMITIVNO!
KAO SAD JA PISEM PLAVIM SLOVIMA, I ONDA VOLIM BETMENA ILI DA LETIM, JER NEBO JE PLAVO.

KOJA SI TI VRSTA DEBILA???
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
I DS ima svoj mali SKOJ! Bravo ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
   "Da li posle radikala ima kajanja?"

Ако има биће, сигурно, мање него после "демократа".
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Zašto pišeš crvenim komunističkim slovima? LDP izgleda ima mnogo mladih aktivista -- pravi mali SKOJ.
Kada je Marija Magdalena poklonila caru Tiberiju crveno ofarbano jaje, rekla mu je da to simbolizuje Hristovu krv i da je boja radosti.
Nisam ja kriv sto su je komunisti uzurpirali. A i ja sam izabrao braon, a ne znam kako je u tvom browseru. Toliko o boji a tema je Da li posle radikala ima kajanja?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Kaješ se što nisi glasao za njih ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Zašto pišeš crvenim komunističkim slovima? LDP izgleda ima mnogo mladih aktivista -- pravi mali SKOJ.
btw, ne znam da li si primetio, ali pokretac teme se izjasnio, i nije za LDP...

vec sam napisao negde, ali aj i ovde:

realna prognoza je da i rusija na kraju prizna KiM kao sto je priznala i sve iz bivse SFRJ....
pa sta cemo, od celog sveta da se izolujemo?
svi ce vremenom priznati KiM, a mi cemo se na kraju vratiti tamo gde smo stali-ovde, i nastavicemo sa onime sto radimo-sa integracijom, samo smo za dzabe izgubili par godina, i sjebali standard u drzavi...
zar ovo nije najrealnija situacija?

za sve to krivim DSS a ne SRS..
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Šta mene napadaš, ono što ja mislim da je najbolje rešenje je podela Kosova i Metohije, ali to je kao odbačeno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson P910i
@Skorpion
Brate kakve veze ima SRS I SPS? Ne mozes tek tako da ih stavljas u isti kos. Jer oni nemaju nikakvih dodirnih tacaka....
@Kraljevich...
BTW, rusija je rekla da nece da prizna kosovo ako je to vs Beograda, ali Beograd tj Tadic ce bez problema da proda kosovo, pa sto bi se oni mucili ako mi necemo... Izdajnici...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:16:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: kajanja radikala
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.