Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ovde neko slusa Djoku Balasevica?  (Pročitano 9827 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Jebo li vas on !!! Peva mi u Tuzli i sva primanaja od koncerta daje ustaskoj i balijskoj deci u bolnicu u  Tuzli. Sto tako nesto nikad nije napravio u BGD-u, Novom Sadu, Nisu, Kragujevcu i ostalim vecim gradovima u Srbiji ??? Jebale ga ustase i balije sve redom, seljacina jedna smrdljiva !!!! A kod nas deca umiru od gladi i bolesti, a njega boli qrac !!! I posle oni kazu, joj kako je ovaj smrad velikodusan, pomaze nasoj deci !!! Sto se mene tice, lale su u pravu : Ta tamanite ga !!!  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat: Anonymous
evo odgovora svima vama:
4)ja nisam covek, promasila si pol, a to da nikad nisam bila zaljubljena, to je tacno, jer ne verujem u ljubav. a to da li razumem pesme na pravi nacin, to je moja stvar.
uostalom, sto me napadate, samo sam iskazala sopstveno misljenje, valjda imam pravo na to  :x


Napisala sam "coveka" jer  to predstavlja univerzalini naziv za muski i zenski pol samo sto se to kod nas vise odnosi na muski pol. Izvini ali iz nick-a 'gost' ne mogu razlikovati ko je ko, mada ponekad se to ne moze ni iz nick-a.
Ok ne verujes u ljubav ZAO MI JE propustas lepe stvari u zivotu.
A da li razumes ili ne i to je ok, svako ima pravo na svoje misljenje, Djole i nije neki  kao covek ali pesme su mu mnogo jake i kao sto i ti imas pravo na svoj zivot tako moze imati i on i vodi ga kako on zeli ali nemas prava da ga vredjas pa ma sta on radi. Mozes ga samo voleti ili ne. Zato vredjanje ostavi po strani.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat: Anonymous

2)ti bi isto rekao za mog omiljenog pevaca (grupu), uostalom, ne mozes da mi uskratis pravo na misljenje

Veruj mi ja mogu , samo ako to hocu Smiley ne kao admin ovog foruma ... nego kao neko ko se u sve ovo malo vise ... vise .. vise razume
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: Anonymous
evo odgovora svima vama:
2)"arianna", a ti kao imas pojma, ti bre patis od kompleksa nize vrednosti
4)ja nisam covek, promasila si pol, a to da nikad nisam bila zaljubljena, to je tacno, jer ne verujem u ljubav. a to da li razumem pesme na pravi nacin, to je moja stvar.
uostalom, sto me napadate, samo sam iskazala sopstveno misljenje, valjda imam pravo na to  :x

Kompleks nize vrednosti? Ha, ha ha...    
"JA NISAM COVEK"
Da, nisi.. Onaj ko ni jednom nije bio zaljubljen i ne vjeruje u ljubav, nije covjek.
Ni ja ne volim Djoleta kao covjeka... Puno sere, brate. Medjutim,zato izuzetno postujem njegovu muziku. Ali nemojte mi mjesati pjesme i politiku.
A da li bi doitcna gosca bila toliko ljubazna da se registruje i da nam kaze koja je to njena omiljena grupa?
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
ako se izbaci politicki deo djoletove poezije koji predstavja vise od pola , ostane 20ak pesama za sva vremena. Medjutim njegovo ponasanje i te pesme kalja jer ne mozes se odnositi prema delu nekog ko pljuje svoje korene kao delo nekoga kome se divis .. ne mozes mu se diviti ni na koji nacin jer pesma je nesto za sta treba dati celog sebe da bi je napisao dobro, a on ako je u tim pesmama dao sebe znaci ili da je lagao ili da se drasticno promenio, slovenija, hrvatska etc ... zinulo coveku dupe za pare.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Ma ko mu jebe mater, smradina .......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: SerbianFighter
ne mozes mu se diviti ni na koji nacin jer pesma je nesto za sta treba dati celog sebe da bi je napisao dobro, a on ako je u tim pesmama dao sebe znaci ili da je lagao ili da se drasticno promenio, slovenija, hrvatska etc ... zinulo coveku dupe za pare.

Nisam rekla da mu se divim...
Jer on nije ucinio nista vrijedno divljenja...
Stavise... Koncert u pulskoj areni...Hm :mad:
Ali...onih 20-ak pjesama... One ipak vrijede malo vise.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 398
A da li bi doitcna gosca bila toliko ljubazna da se registruje i da nam kaze koja je to njena omiljena grupa?


to vise nije vazno. ionako niko na ovom forumu nije prijateljski nastrojen prema meni...
IP sačuvana
social share
"When all of your wishes are granted,
Many of your dreams will be destroyed..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Po cemu to zakljucujes ?
Djole je jedna jako skakljiva tema, koja vise zadire u politiku nego u muziku, niko nema nista protiv tebe, ali jednostavno mislim da je Djole balasevic kao sto su i Zvezda i Partizan tema oko koje se mogu poklati i sa najboljim prijateljem... naravno uvek se pomirimo i sve bude ok, ali za raziku od njega ja pamtim sta se desavalo ...
Opusti se, ovde ima toliko stvari o kojima se moze pricati boljih i pametnijih od djoleta.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 468
GIV PIS A SHENS Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.