Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:00:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li oprostiti prevaru?  (Pročitano 21469 puta)
21. Dec 2014, 15:00:55
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Sa svojom devojkom se zabavljam osam godina.  Četiri godine nismo imali seks, pošto je ona imala 16 godina kada smo se upoznali i nije bila spremna na to.   Kada je napunila 19 godina počela je da se paralelno viđa sa oženjenim čovekom koji je stariji od nje 15 godina.  Sa njim je bila 10-ak puta sama u kolima na periferiji grada.  Tvrdi da joj on nije uzeo nevinost.  Sa mnom je ostala zajedno i posle godinu dana smo stupili u intimne odnose.  Bilo mi je čudno da nije krvarila prilikom prvog odnosa, ali sam pročitao da devojka ne mora da krvari kada gubi nevinost.
Pronašao sam njen dnevnik u kome je pisala kako je srećna što je konačno sa njim bila zajedno, pošto je u njega bila zaljubljena od svoje 14 godine.  On, po njenim rečima nije insistirao na seksu, iako se ponudio da joj bude prvi.  Od dana kada je prvi put bila sa njim, u dnevniku vodi plodne dane, iako sa mnom tada nije imala seks.  Tvrdi da je sa njim bila svega tri meseca  i da su se kasnije razišli bez razloga.  Navodno je on posle godinu dana dolazio ispred njene zgrade i molio da se vidi sa njim, ali je ona to odbijala, pretivši mu da će sve ispričati njegovoj ženi.
Tek posle godinu dana od tada  ju je jednom kao slučajno povezao kolima na fakultet i poklonio parfem.
Za prevaru sam saznao tek pre godinu dana, slučajno, kada sam prelistavao jednu njenu svesku, koja je bila nešto kao dnevnik, pisan u šiframa.  Dok me je varala, pričala je o njemu kao osobi u koju je bila zaljubljen kao klinka i sa kojim je provela jedno veče pre nego smo se počeli zabavljati. Sećam se samo da mi je tih dana govorila kako u vezi njega nisam rekao ono najvažnije.  Na moje pitanje da li to znači da je spavala sa njim, odgovorila je : Pa i ti si spavao sa drugim devojkama“.
Sada tvrdi da se tada šalila i da je nije ni pipnuo, odnosno da sam joj ja prvi u životu.
Stariji sam od nje 5 godina, imam iskustvo sa drugim devojkama, ali od kako sam nju upoznao , nisam ni flertovao sa drugim devojkama.  Jednostavno sam se zaljubio i čekao da bude spremna za seks.  Strašno me povredila činjenica da me je varala.  Plakao sam i lutao gradom želeći sve da zaboravim.  Ipak nisam raskinuo vezu.  Beskonačno sam je ispitivao u vezi prevare.  Analizirao sam datume, vreme, pesme ,podsećao se naših svađa u to vreme, gde smo bili, šta smo radili, kako smo uživali zajedno .  Uvek bi ispričala drugu verziju, da bi mi na kraju priznala da ga je oralno zadovoljila, ali da ona nije nije uživala sa njim, već da je bila hladna a da bi samom uvek doživljavala nenormalnu uzbuđenost posle susreta sa njim.  
Ne znam da li je pametno da se sretnem sa njim i čujem njegovu verziju njihove veze.  Kako je on to doživeo, šta je osećao, da li se njegova priča poklapa sa konačnom verzijom.  Da li ova veza može preživeti ovakvo iskušenje? Ja sam u veoma teškom psihičkom stanju.  Imam 29 godina, društvo se poženilo, nju volim i ne mogu da živim bez nje ali se plašim da neću moći nastaviti i da ću večno nositi teret prevare.
Ona tvrdi da joj on ništa ne znači, da zna da je pogrešila ali da je jednostavno to morala da učini, da misli da bi kad tad pokušala da bude sa njim , koji je bio njena opseseija od mladih dana.  Doduše, ja sam se u nju bio zaljubio a ona je uvek tvrdila da me voli ali da nikad u mene nije bila zaljubljena.  Najviše je cenila sigurnost koju joj pružam.   Niko nije bolji od nje ovu godinu.  Sve mi ugađa, trudi se da uvek bude dostupna, da  ne sumnjam u nju. . .  ne znam šta da radim dalje. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
mob
I-mate 30 Pro
I to se desilo...sad smo kompletni... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
ocekuj neocekivano  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Joj, boze... a sto si se ti uopste zabavljao sa devojkom od 16 godina?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Орално Smile
Отерај бре курву и нађи неку нормалну и жени се. Имаш 30 година.
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
Ipak nisam raskinuo vezu.
Greska. Samim tim sto si presao preko necega preko cega ne bi trebalo da se prelazi, pokazao si slabost kako samom sebi tako i njoj. Pokazao si joj da moze da ti radi maltene sta god pozeli. Mozda ti ona sad ugadja zato sto je pece savest, ali kad-tad ce se ponoviti ista ako ne i gore epizoda, samo sto ces tada mozda vec biti u braku, imati decu sa njom, pa ce ti ruke biti vezane.
Citat
Beskonačno sam je ispitivao u vezi prevare.  Analizirao sam datume, vreme, pesme ,podsećao se naših svađa u to vreme, gde smo bili, šta smo radili, kako smo uživali zajedno
Sad budi realan, da li ti je ovo potrebno? Bezveze komplikujes svoj zivot i misli zbog cega? Necijeg hira? Totalno nepotrebno.
Citat
Uvek bi ispričala drugu verziju, da bi mi na kraju priznala da ga je oralno zadovoljila, ali da ona nije nije uživala sa njim, već da je bila hladna a da bi samom uvek doživljavala nenormalnu uzbuđenost posle susreta sa njim.
Smile Smile Smile
Kakva glupost jeb'o te ... ako si stvarno poverovao u ovakvu baljezgariju ...  Smile
A i nekako ne vidim olaksanje u tome sto mu kao nije dala da joj prvi skine mrak, nego eto samo ga je obradjivala oralno. I onda isla da se vidi sa tobom, jos uzbudjenija  Smile  ... Bar ti je otvoreno dala do znanja da znas koji i ciji cudan ukus si osecao tokom tih vidjanja ( oprosti ako je grubo ali sta da se radi, nekad drugacije ne moze) .
Citat
ne mogu da živim bez nje
To samo tako mislis. Dugo ste zajedno, koliko god da je volis, vecim delom je to stvar neke navike. Vremenom sve prodje.
Citat
a ona je uvek tvrdila da me voli ali da nikad u mene nije bila zaljubljena.
Ako joj nisi "budio leptirice" ni u ono "najsrecnije doba", sta mislis kako ce reagovati kada joj se posle par godina braka svidi neko drugi, i kada davno usnuli "leptirici" povilene? Mislis da ce biti drugacije, pogotovo sa saznanjem da si joj vec oprastao prevare ?
Citat
Najviše je cenila sigurnost koju joj pružam.
Pa naravno. Stariji si, kapira da je ne varas i da vidis samo nju ( za sta si samo ti kriv ), zna da ce uvek imati kome da se vrati sta god da uradi ...
U sustini, ti si onaj baja dobrica koji ceka kod kuce dok mu neko drugi trese zenu.

Suma sumarum, ako vec niste u nekoj otvorenoj vezi i ako si zastupnik monogamije, preko prevare se ne prelazi. Nikad. Postoje neke granice koje moraju da se postuju, i kada ih neko predje koliko god je to tesko covek mora da ostane istrajan i da pokaze svoju snagu.
Kapiram da je sve dalje samo gubljenje vremena, a i do sada ti je ta veza vec pojela mnogo godina.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2014, 16:24:52 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
zajebana mala.vidiš kako je skontala da ces se manje ljutiti ako ti kaze da ga je oralno zadovoljila nego da ti kaze da mu je popušila. nije krvarila? jel ti treba crtat sta to znaci? jel ti treba crtat da ce to opet ponoviti? jel ti teba crtat kako si i ti popušio kurac tom matorom ovnu?i jel ti reba crtat da je radi toga zasluzila da jede na slamku?

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
mob
I-mate 30 Pro
Jel si joj prvi ili nisi...kako sad mi da izvucemo zakljucak... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
Koliko sam razumeo ti si vec presao preko toga iako te je ona ocigledno lagala u vezi nekih stvari, tako da sada treba da cutis i trpis ako si vec ispao budala i nisi odreagovao kada treba.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
kasno marko na kosovo stize
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:00:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.