Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li odrzavate kontakt sa prijateljima iz inostranstva??  (Pročitano 519 puta)
27. Mar 2010, 19:04:18
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1042
mob
Nokia 6300

Sigurno ste na moru bilo to npr. Grcka, Turska, Spanija (ili ako ste bili zaposleni u inostranstvu tipa summer job) upoznali nekog i ostali u kontaktu sa tom osobom. Nova informaciona tehnologija tipa facebook, msn, skype omogucava vam da ostanete u kontaktu sa ljudima, koji nisu u vasoj blizini. Zanima me jel odrzavate kontakt sa ljudima preko distance? Iz mog licnog iskustva upoznao sam veliki broj ljudi, sa mnogima u pocetku odrzavao kontakt a na kraju se to svelo na nekoliko ljudi. Otisao sam i nekoliko puta kod njih u inostranstvo, oni su dosli u Beograd itd.  Sad me zanima bio sam u prijateljskom odnosu sa jednom curom, ali stvarno bilo je iskljucivo prijateljski nisam pokusavao nista sa tom curom i lepo smo se slagali, ali u poslednje vreme mesec, dva unazad ona je nekao postala ladna i ignorantna, vise nece ni da se javi, potpuno ignorise i cudno se ponsa. Zimus smo pricali da se vidimo ovo leto i odemo ponovo negde na more, posto sam dobar sa njenim prijateljima.. ali sve je to nekako pomalo cudno. Ona vise niije ona stara. Pre smo se i preko sms-a dopisivali, msn-a a sad vise ni traga ni glasa. Iskreno mi je zao jer nisam nista lose rekao. Pitao sam je u cemu je problem, a ona kaze kako je zauzeta i da nema vremena da se dopisuje sa mnom kao pre ali da ce se javiti kad tad mada mislim da je to rekla cisto da me skine sa kurca, posto stalno visi na facebooku 24 sata bukvalno je zavisnik. I ne znam danas sta mi bi danas ali ja je izbrisah sa svih mojih kontakta osim facebooka. Mislim sta da pricam sa njom i da je drzim na msnu ako ce stalno da me kulira. sta vi mislite o oveme i generalno odrzavanje prijateljstva preko distance i koliko se cesto cujete sa ljudima u inostranstvu?   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
I ne znam danas sta mi bi danas ali ja je izbrisah sa svih mojih kontakta osim facebooka.
Obrisao si je sa svih kontakata jer ti je postalo jasno ovo sto si na temi napisao... devojka ne zeli da komunicira sa tobom. Koji su razlozi za to... Boga pitaj...
Sa fcb-a je nisi obrisao jer podsvesno verujes da postoji sansa za dobrim objasnjenjem njenog ponasanja... tipa... nesto joj se desilo... ili komp zabaguje svaki put kad joj se javis... ili je neko stalno pored nje... 
Predlog, ako mislis da treba, kontaktiraj je i direktno pitaj za razloge njene ignorantnosti. Ako ne dobijes odgovor, jednostavno je obrisi. Za 2 meseca neces se secati koga si obrisao.


Inace, nedavno sam se vratio sa duzeg (radnog) puta iz UK. Upoznao sam mnogo ljudi, sa 3-4 njih ostao u stalnom kontaktu. Sjajna stvar je sto nas veze posao, a svako malo ima neki edukativni seminar, istrazivanje, pa je zivi kontakt samo pitanje slobodnog vremena i organizacije. U medjuvremenu, mozgam kako da im 'doturim' par flasa obecane domace rakije, jer je carina rigorozna.  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6300
nasi su rigorozni jer doslovno traze dlaku u jajetu, kad si u sengenu ni ne gledaju ti sta unosis. Nema uopste kontrole!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.