Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:10:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li Niš odlazi?  (Pročitano 9456 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ово и није озбиљна тема када је посматрамо из угла данашње перспективе, нити је реално очекивати било шта у блиској будућности што се Ниша и околине тиче, наравно да је смешно...  Smile Али ето, пошто се на Балкану праве дугорочне пројекције, разни великодржавни планови и пројекти увек тињају... са тенденцијом да се у повољним геополитичким околностима реактивирају... Smile

Број Бугара у Нишу је мизеран, нешто око 1000, а у целој Србији их има мање од 30 000, тако да се са унутрашњег аспекта ова прича никако не може ставити у контекст и поређење са Шиптарима на Космету.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2011, 01:01:20 od Srpska Sparta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
opusteno,pa,Evropa i njeni standardi ce nas spasti... Smiley

malo sutra.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
Samo cu vam jedno reci. Koliko je relevantno, zaista ne znam. Bilo je u Niskim novinama, ( ne drzite me za rec, zaista se ne secam tacan procenat, brojku ) neka anketa kao, oko 60 i nesto procenta ljudi bi pristalo da se Niski region odvoji. Siguran sam da je vise od polovine i to jedan dobar deo.

Sto se Roma tice, imali su nekoliko skupova u Nisu, mitingovanja, imaju privatnu TV. Koliko se secam da postoji i projekat, da se povratnici iz inostranstva, oni koje te zemlje izbace, nasele u Nusu.

Bugari imaju pretenzija. Za njih je on , da kazem oduvek "njihov". Albanci bi da im je tu granica ...


Dobro si procitao odvojili bi se samo da nam se pruzi ta mogucnost, takoreci istog momenta! Smile

kao sto vidim vecina vas nas smatra kako u ovoj zemlji tako i u ovoj temi bugarima i ciganima, pa onda lepo da sami odemo da vam ne smetamo na vasem putu ka EU ili ka putu gde god da ste posli... Smile

Vec u prvom postu se vidi netrpeljivost prema ovom gradu, jedna uvredljiva opaska da smo ne pismeni i glupi, jedno glupo robovanje predrasudama da mi znamo samo za 2 padeza... ma dosta mi je vise svih tih sranja!

Daj Boze da se jednom odvojimo da vam ne smetamo!!!

Aj vozdra Smile

Mogli bi da se udruzimo jer uz vasu pomoc moci ce da se ostvari Moj vekovni san o nezavisnom Uzicu! Zivelo Uzice, Ziveo JA! Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E

Број Бугара у Нишу је мизеран, нешто око 1000, а у целој Србији их има мање од 30 000, тако да се са унутрашњег аспекта ова прича никако не може ставити у контекст и поређење са Шиптарима на Космету.
Da li ti uopste znas koliko se automobila u Nisu vozi na bugarskim registarskim tablicama? mizeran broj 1000   Smile neko te debelo slagao Smile ima ih daleko vise, zivotom mogu da garantujem.


Mogli bi da se udruzimo jer uz vasu pomoc moci ce da se ostvari Moj vekovni san o nezavisnom Uzicu! Zivelo Uzice, Ziveo JA! Smile
Ja govorim onako kako jeste, vecina bi se izjasnila za secesiju, odvajanje, izdvajanje i sve sto ide uz to... samo da nam se pruzi prilika oberucke bi je prihvatili!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
I ja sam ozbiljan! Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Zivela Uzicka republika!!! Ziveo drug Orfanelin!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Zivela Uzicka republika!!! Ziveo drug Orfanelin!!

 Smile Smile
« Poslednja izmena: 08. Feb 2011, 01:10:32 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Samo da znate, ja planiram da odvojim Valjevo. Zivela kraljevina Valjevo! Ziveo miloshistan! xDD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13

Број Бугара у Нишу је мизеран, нешто око 1000, а у целој Србији их има мање од 30 000, тако да се са унутрашњег аспекта ова прича никако не може ставити у контекст и поређење са Шиптарима на Космету.
Da li ti uopste znas koliko se automobila u Nisu vozi na bugarskim registarskim tablicama? mizeran broj 1000   Smile neko te debelo slagao Smile ima ih daleko vise, zivotom mogu da garantujem.


Mogli bi da se udruzimo jer uz vasu pomoc moci ce da se ostvari Moj vekovni san o nezavisnom Uzicu! Zivelo Uzice, Ziveo JA! Smile
Ja govorim onako kako jeste, vecina bi se izjasnila za secesiju, odvajanje, izdvajanje i sve sto ide uz to... samo da nam se pruzi prilika oberucke bi je prihvatili!

Не бих рекао да их има далеко више... По званичном попису из 2002 године Бугара је у граду Нишу живело мање од 700 од укупно 170 000 становника урбаног подручја, а од 250 000 становника колико има Ниш са приградским општинама Бугара није било више од 1000 веровао или не.

То да они слободно долазе из Бугарске у Ниш и да се држављани Србије бугарске националности привремено настањују у Нишу је нешто сасвим друго. Понављам, број етничких Бугара у Србији је мањи од 30 000, од тога највећи број насељава погранични појас са Бугарском... Димитровград, Босилеград и нешто мало у Пироту...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Ma Srbi bi glasali za otcepljenje po toj anketi. A o Bugarima kada je rec, to se misli da je njihova politika takva. Da i dalje iz Bugarske se imaju pretenzije prema Nisu.

« Poslednja izmena: 08. Feb 2011, 01:44:38 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:10:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.