Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Да ли некрштенa деца иду у вечну ватру пакла?  (Pročitano 26004 puta)
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Prijatelj svih nije niciji prijatelj ili onja koji zeli biti prijateljki nastrojen sa svima postaje neprijatelj svima.Tako je sa svima onima koji pokusavaju da vole i svoje neprijatelje a onda postaju neprijatelji svima drugima.To mene nista ne cudi i ja to razumem.
Upravo si sudio Isusu,jer je on bio svima prijatelj,kao što je bio prijatelj sa  kapetanom Rimske vojske,tako i carinicima i svim običnim ljudima. Ti njega nazivaš neprijateljem svih zato što gledao da bude sa svima prijatelj. Takva izjava i osuda i priliči tebi i tvojoj crkvi kao protivniku Isusa i Isusovog Jevanđelja. Vi Isusa iznova i iznova osuđujete na smrt i pribijate ga na krst,jer kao što je i onda crkva i njegovi vernici na Isusa gledali kao na neprijatelja,isto tako je i sada sa crkvom i njegovim vernicima. Sa ovim iskazom tvojim samo si potvrdio na koju stranu pripadaš ti,tvoja crkva i njegovi vernici. I normalno da te nečudi ovako da govoriš protiv Isusa,jer to negovoriš ti,već neprijatelj Isusa koji govori kroz tebe.

Citat
To sto je on isao kod Milosevica ne znaci da je on isao da ga podrzava vec da ga kritikuje.Odlazili su i neki drugi ljudi kod njega pa ne vidim da ih neko spominje da su podrzavali Milosevica.E sada stvarno skrecemo sa teme
Jeli ti misliš da smo mi mala deca pa da poverujemo u bajke.Kada neko hoće da kritikuje nečiju politiku, neide kod njega da mu čestita,niti da blagosilja oružije i vojnike tog režima.Već če da napiše protestno pismo,zatim će javno iznositi svoj stav i jasno će se ograditi od svih dela režima.A blagoslov oružju i čestitke tom režimu nikako nisu ograđivanje od dela i politike tog režima.
Neskrećemo od teme,jer utvrđujemo povezanost laži i prevare,sa lažima i prevarama kao što je priča da će deca nekrštena iči u večni pakao.

Citat
Nas  Crkva.Niuje ona samo moja Crkva,a istorijske cinjenice govore sasvim Drugo da nije tako ne bi Crkva imala toliko postovanj i toliki ugred kod ljudi kao ni sam ptrijarh....Cinjenice govore sasvim drugo,govore da je Crkva uvek uz narod a to najbolje znaju i oni na Kosovu i Metohiji...
Pa normalno da nije samo tvoja crkva,jer ima jako puno prevarenih od strane crkve.A istorijske činjenice su za tebe toliko drugačije,koliko su u hijerarhiji crkve uspeli da istinu i činjenice izvrću,falsifikuju,dodaju,izokreću,ofarbaju i serviraju potpuno drugačije nego što u stvarnosti jeste,i ta crkvena hijerarhija prisiljava da verujete ono što oni vama serviraju,a ne ono što jeste.Vama zabranjeno da razmišljate svojom glavom i sagledate činjenice vašim očima.Tu su sveštenici da gledaju i razmišljaju umesto vas,i fabrikuju njima odgovarajuču istinu. U crkvi ste samo roboti,pijuni sa kojim oni upravljaju,i plešete onako kako oni sviraju,i govorite ono što oni vama nameću da morate govoriti,a ne ono što vi spoznate.

Crkvu poštuju samo oni,koji nevide istinu,nežele videti istinu,i oni koji nemogu svojom glavom da razmišljaju ili neće svojom glavom da razmišljaju.To jest crkvi pripadaju oni koji nemaju svoj ličnost,nemaju sposobnost spoznaje,nemaju samostalnost,jer sve to njima crkva daje pa izgledaju svi isti kao pingvini i isto govore kao uprogramirani roboti.

A crkva je uz narod kao što su i političari danas.Mislim da je jasno šta to znači.

Citat
Lico mi se ne svidja sto toliko pricamo o sudu Bozijem a ne o ljubavi njegovoj,on je ima za razliku od nas,zato je sve to tako....
A jeli??? A kako to da si malopre pozivao na mržnju prema neprijatelju,jer ko voli neprijatelja taj je u neprijateljstvu sa svima. Imam utisak da su u tebe dve osobe,dve ličnosti koji su u žestokoj borbi,pa jedan govori ovako,a drugi govori onako. Trebalo bi da vidiš ko je taj drugi što živi u tebi.

I zaključak,da na velikom sudu na nebu, sudiće se po delima određene osobe.A dete bilo da je nekršteno,koji nije počinio nikakvo loše delo,teško da se može takvo dete osuditi na večni pakao,koji uzgred ni nepostoji u smislu kakvog neki vernici sanjaju.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Upravo si sudio Isusu,jer je on bio svima prijatelj,kao što je bio prijatelj sa  kapetanom Rimske vojske,tako i carinicima i svim običnim ljudima. Ti njega nazivaš neprijateljem svih zato što gledao da bude sa svima prijatelj. Takva izjava i osuda i priliči tebi i tvojoj crkvi kao protivniku Isusa i Isusovog Jevanđelja. Vi Isusa iznova i iznova osuđujete na smrt i pribijate ga na krst,jer kao što je i onda crkva i njegovi vernici na Isusa gledali kao na neprijatelja,isto tako je i sada sa crkvom i njegovim vernicima. Sa ovim iskazom tvojim samo si potvrdio na koju stranu pripadaš ti,tvoja crkva i njegovi vernici. I normalno da te nečudi ovako da govoriš protiv Isusa,jer to negovoriš ti,već neprijatelj Isusa koji govori kroz tebe.
Ovo kao i ovo

Citat
A jeli??? A kako to da si malopre pozivao na mržnju prema neprijatelju,jer ko voli neprijatelja taj je u neprijateljstvu sa svima. Imam utisak da su u tebe dve osobe,dve ličnosti koji su u žestokoj borbi,pa jedan govori ovako,a drugi govori onako. Trebalo bi da vidiš ko je taj drugi što živi u tebi.
Nisam ja rek  da je on neprijateljki nastrojen nego su preama njemu nastrojeni...Kao sto i sam rekao tako je prosao a i prolazi Isusu.Onaj koji pokusava da izmiri dve strane stoji i u opasnosti je da postane neprijatelj jednima i druguma.Blazeni mirotvorci...

Citat
Kada neko hoće da kritikuje nečiju politiku, neide kod njega da mu čestita,niti da blagosilja oružije i vojnike tog režima.Već če da napiše protestno pismo,zatim će javno iznositi svoj stav i jasno će se ograditi od svih dela režima.A blagoslov oružju i čestitke tom režimu nikako nisu ograđivanje od dela i politike tog režima.
Ocigledno ti ne poznajes najbolje sta Crkva i kako radi....Sam pstrijarh je blagoslovio i podrzao mitinge onih koji ga danas pljuju.....

Citat
I zaključak,da na velikom sudu na nebu, sudiće se po delima određene osobe.A dete bilo da je nekršteno,koji nije počinio nikakvo loše delo,teško da se može takvo dete osuditi na večni pakao,koji uzgred ni nepostoji u smislu kakvog neki vernici
sanjaju.
A ko o tome prica,nijedan pravi vernik ne zeli pakao drugome a kamoli detetu.
Citat
Vi Isusa iznova i iznova osuđujete na smrt i pribijate ga na krst,jer kao što je i onda crkva i njegovi vernici na Isusa gledali kao na neprijatelja,isto tako je i sada sa crkvom i njegovim vernicima.
Ne mi vec oni izmedju kojih Crkva stoji...Posto Crkva zeli i treba da bude prijateljki nastrojena prema svima prema njoj se neprijteljki odnose.Pogresno si protumacio ono sto sam rekao...A sada na temu





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Upravo si sudio Isusu,jer je on bio svima prijatelj,kao što je bio prijatelj sa  kapetanom Rimske vojske,tako i carinicima i svim običnim ljudima. Ti njega nazivaš neprijateljem svih zato što gledao da bude sa svima prijatelj. Takva izjava i osuda i priliči tebi i tvojoj crkvi kao protivniku Isusa i Isusovog Jevanđelja. Vi Isusa iznova i iznova osuđujete na smrt i pribijate ga na krst,jer kao što je i onda crkva i njegovi vernici na Isusa gledali kao na neprijatelja,isto tako je i sada sa crkvom i njegovim vernicima. Sa ovim iskazom tvojim samo si potvrdio na koju stranu pripadaš ti,tvoja crkva i njegovi vernici. I normalno da te nečudi ovako da govoriš protiv Isusa,jer to negovoriš ti,već neprijatelj Isusa koji govori kroz tebe.

Nisam ja rek  da je on neprijateljki nastrojen nego su preama njemu nastrojeni...
Grešiš. Svi su ga volelili,što dokazuje da mnoštvo naroda njega pratio celo vreme.Jedino sveštenici crkve nisu njega voleli,jer je Isus bio protiv njihovih običaja kojim su lažno služili Bogu,i bilo važniji od Boga.Zato sveštenici celo vreme Isusa ponižavali, omaložavali, i rugali mu se,kao što i danas crkve i njegovi vernici rade Isusu.

Citat
Onaj koji pokusava da izmiri dve strane stoji i u opasnosti je da postane neprijatelj jednima i druguma.Blazeni mirotvorci...
Jeli Isus došao da izmiri Jevreje i Rimljane???Ili došao svojim primerom pokazati da treba voleti neprijatelje i treba dobro činiti neprijateljima,kao što pomagao kapetanu Rimske vojske.A to je i zapisao kao zapovest koji trebamo da se pridržavamo kao on.Pokazuj ljubav neprijatelju pa nećeš biti u opasnosti.Gde si ti čitao da nas Isus uči da moramo izmiriti dve strane.Ko si ti da ih izmiruješ.Napravi ti prvi korak, pa pokaži primerom ljubav i jednoj i drugoj strani kako Isus učio, a ne da izmiruješ dve strane sa oružijem,pa posle pričaš o strahu od neprijatelja.
Ti očigledno imaš problema sa shvaćanjem tako jednostavne zapovesti.Neznam šta su ti radili u crkvi,kao da su ti stavili neku blokadu da nebi shvatio ispravno Jevanđelje.

Citat
Ocigledno ti ne poznajes najbolje sta Crkva i kako radi.

A očigledno da ti nepoznaješ najbolje svoju crkvu,šta i kako radi.
Ova slika sveštenika Filareta sa oružijem u ruci više govori od hiljadu reči.
Tako da smo imali prilike vrlo dobro da upoznamo šta je crkva.

Citat
A ko o tome prica,nijedan pravi  vernik ne zeli pakao drugome a kamoli detetu.
Gle ko to kaže. Pa celo vreme si vitlao se rečenicom "ognjenog jezera i večnog pakla" ,još si nas ubeđivao kako to piše Bibliji, pa si pravdao postojanje tog jezera i pakla gde si ljude osuđivao na to. Znači ti nisi pravi vernik,jer si celo prošlo vreme govorio o paklu,pa čak i ovde si pravdao pakao  detetu kroz nekakve grehe. Nebi nikad poželeo  nijednom detetu da mu otac bude crkvenjak,koji opravdava večni pakao bilo kakvom detetu.

Citat
Ne mi vec oni izmedju kojih Crkva stoji
Opet tvoja greška i kratkovidnost.Gornja slika pokazuje ko Isusa ponovo osuđuje na smrt.Jer reče Isus,ono što bližnjemu radiš,to njemu činiš.A čik pogodi šta se radi sa oružijem koji drži vaš sveštenik.

Citat
Posto Crkva zeli i treba da bude prijateljki nastrojena prema svima prema njoj se neprijteljki odnose.Pogresno si protumacio ono sto sam rekao.
Kao što sam malopre rekao,ta gornja slika i mnošto drugih da sada ne postavljam,pokazuje koliko crkva želi prijateljstvo. Šta si ti mislio da će neko ljubiti takvu crkvu gde sveštenik drži oružije u ruci i blagosilja topove i vojnike??? Kako si mislio, da držiš oružje u ruci koji blagosiljaš,i da očekuješ da ti svi u svetu budu prijatelji. Je si ti svestan tvoje nesvesnosti???

Citat
A sada na temu
Pa ovo jeste sve u vezi teme.Pošto je crkva i njegovi vernici najveći pokretači kampanje zastrašivanja sa večnom paklom i ognjenom jezerom.Kada to rasčistimo,pitanje dali nekrštena deca idu u večnu vatru pakla biće mnogo jasnija.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2008, 19:59:56 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Gde si ti čitao da nas Isus uči da moramo izmiriti dve strane.Ko si ti da ih izmiruješ.
U besedi na gori...

7. Блажени миротворци, јер ће се синови Божији назвати.



Citat
A očigledno da ti nepoznaješ najbolje svoju crkvu,šta i kako radi.
Ova slika sveštenika Filareta sa oružijem u ruci više govori od hiljadu reči.
Tako da smo imali prilike vrlo dobro da upoznamo šta je crkva.
Sta mene briga sta oni rade,moje da se i za njih molim i da ih volim,kao i vas.A kritikovati nekoga ne znaci ne voleti ga,i otkud ti znas da se ja ne protivim nekim stvarima u samoj Crkvi i kada bi sada to rekao napali bi me vernici kao sto se i desava tako da znam kako je to tesko biti prijatelj sa svima....Jako tesko...

Citat
Citat
Gle ko to kaže. Pa celo vreme si vitlao se rečenicom "ognjenog jezera i večnog pakla" ,još si nas ubeđivao kako to piše Bibliji, pa si pravdao postojanje tog jezera i pakla gde si ljude osuđivao na toZnači ti nisi pravi vernik,jer si celo prošlo vreme govorio o paklu,pa čak i ovde si pravdao pakao  detetu kroz nekakve grehe.
Nisam ja ni rekao da sam pravi vernik daleko sam i ja od pravog vernika...


Citat
Nebi nikad poželeo  nijednom detetu da mu otac bude crkvenjak,koji opravdava večni pakao bilo kakvom detetu.
Ne razumem najbolje ali cu ti odgovoriti da nije vazno da li si toliko u Crkvi ili ne ali je vazno da budes sobar covek....Ko je od vas i koliko dobar ja ne znam....Mada i meni nije toliko bitno da nevernici i ateisti postanu vernici vec da se vernici poprave i budu bolji....Moje poruke se ovde vise ticu vernika i njim upucene ali kada ja kazem da vernici ne valjaju i podrzim nevernike onda me vernici nepadu i obrnuto...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Gde si ti čitao da nas Isus uči da moramo izmiriti dve strane.Ko si ti da ih izmiruješ.
U besedi na gori...

7. Блажени миротворци, јер ће се синови Божији назвати.

Kako vam nije sramota da falsifikujete Jevanđelje.
U besedi stoji ovako:
Matej 5,9 "Blago onima koji mir grade,jer će se sinovi Božji nazvati"
Piše blago onima koji mir grade sa bližnjem,a ne da izigravate mirotvorca koji sa oružijem prisiljavaju dve strane na mir.
Ponovo si pokazao kakovim sredstvima se služite kako bi opravdali nasilje,primenu oružja,i bezakonje koje činite.

Citat
Sta mene briga sta oni rade,moje da se i za njih molim i da ih volim,kao i vas.
To je vaša politika u crkvi.Nikog nije briga za bezakonje koji se radi u crkvi.A onda se vi zovete istinska Isusova crkva.Daleko ste vi od Isusove crkve.Vrlo,vrlo daleko.
I nije dovoljno samo moliti za njih,već treba da prestaneš sa bezakonjem na koje te prisiljavaju u crkvi.Da se pokažeš primerom da slediš Isusa i njegovo Jevanđelje,a ne običaje i bezakonje crkve da slediš.

Citat
A kritikovati nekoga ne znaci ne voleti ga
Iznošenje činjenica i istine nemože biti kritika.Bolno jeste može da bude,ali svaki greh boli kada ga suočavaju sa činjenicama i istinom.

Citat
i otkud ti znas da se ja ne protivim nekim stvarima u samoj Crkvi i kada bi sada to rekao napali bi me vernici kao sto se i desava tako da znam kako je to tesko biti prijatelj sa svima....Jako tesko...
Nemoj ti njima reči,već ih nemoj slediti u njihovim običajima i bezakonjima.A tvoje mišljenje iznesi samo kada te pitaju,ili kada je to tema,pa ćeš biti prijatelj sa svima,a pri tom živiš onako kako Isus učio.
Kako ja imam veoma dobrog prijatelja pravoslavca,koji ikonu i to sveće u crvenoj posuđi drži ispred ikone iznad njegovog radnog stola. I nikada me nije palo na pamet da ga napadam zbog toga,sve dok me ne prisiljava da prihvatim njegov običaj ili dok me ne ubeđuje u ono što on veruje.Do toga nikada nije došlo, a ja ostao sa njim najbolji prijatelj. Ja sa tobom diskutujem samo zato što si me osuđivao na ognjeno jezero samo zato što nisam prihvatio tvoje razmišljanje i ubeđenje. Kada ti budeš poštovao moje mišljenje,i ja ću poštovati tvoje mišljenje,a diskutovaćemo samo o činjenicama,bez napada i osuđivanja.

Nije teško biti prijatelj sa svima.Samo nemaš dobar pristup problemu.Poštuj svačije mišljenje,i bićeš sa svima prijatelj.

Citat
Nisam ja ni rekao da sam pravi vernik daleko sam i ja od pravog vernika...
Ako nisi pravi vernik,kako ti možeš deliti savete. Samo ćeš više kvariti ljude i voditi ih u zabludu.
Kada budeš postao pravi vernik,onda nam možeš savetovati iz svog iskustva i samospoznaje kako si uspeo da budeš pravi vernik,i kako si rešio problem i spoznao istinu.
Citat
Ne razumem najbolje ali cu ti odgovoriti da nije vazno da li si toliko u Crkvi ili ne ali je vazno da budes sobar covek
Po prvi put se slažem sa tobom.Jedan dobar čovek mnogo više zajedničkog ima sa Jevanđeljem, nego jedan kruti,fanatički kršteni crkvenjak koji ni deset posto neživi od onog što stoji u Jevanđelju.I zna se ko će pre ući u carstvo nebesko.Tako i za decu. Evo Isusov stih u vezi dece:
Matej 19,14 "A Isus reče: Ostavite decu i ne zabranjujte im dolaziti k meni, jer je takvih carstvo nebesko"
I sam Isus potvrđuje da deca neće u pakao ići.I to je i još jedan odgovor na pitanje u ovoj temi.

Citat
Mada i meni nije toliko bitno da nevernici i ateisti postanu vernici vec da se vernici poprave i budu bolji....
To nećeš uspeti ako ih osuđuješ ,tako stvarajući sebi neprijatelje. Već pokušaj na njih uticati svojim  primerom,svojim iskustvom,iznesi tvoje mišljenje i ubeđenje,ali bez moranja i prisiljivanja i osude.

Citat
kada ja kazem da vernici ne valjaju i podrzim nevernike onda me vernici nepadu i obrnuto...
Kada ti primenjuješ Jevanđelje u svom životu,onda te Jevanđelje  Isusovo drži tebi stranu.Ti zastupaš Jevanđelje,Jevanđelje zastupa tebe.I kada tebe napadaju,napada će Isusa i njegovo Jevanđelje,a Isusa nikada neće moći pobediti,jer je previše moćan ono što stoji u Jevanđelje.Ti si ranjiv od obe strane samo kada falsifikuješ i lažiraš Jevanđelje,jer čisto tvoje mišljenje i ubeđenje nemože tebe braniti,niti da te zastupa,jer je tvoje mišljenje previše slabo,i bez ikakve moći.Ako si me shvatio.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Ja sa tobom diskutujem samo zato što si me osuđivao na ognjeno jezero samo zato što nisam prihvatio tvoje razmišljanje i ubeđenje.
Oprosti brate ako je tako jer ja nisam sudija vec pravedni Bog....

Citat
Ako nisi pravi vernik,kako ti možeš deliti savete. Samo ćeš više kvariti ljude i voditi ih u zabludu.
Kada budeš postao pravi vernik,onda nam možeš savetovati iz svog iskustva i samospoznaje kako si uspeo da budeš pravi vernik,i kako si rešio problem i spoznao istinu.
Ja sam vernik ali nisam onakav kako od mene to moja vera trazi,to si i ti sam ove vise puta rekao ja dobro znam kakvi smo mi  u Crkvi...

Citat
To nećeš uspeti ako ih osuđuješ ,tako stvarajući sebi neprijatelje. Već pokušaj na njih uticati svojim  primerom,svojim iskustvom,iznesi tvoje mišljenje i ubeđenje,ali bez moranja i prisiljivanja i osude.
Gde sam ja rekao da moras da verujes,ne moras i niko te na to ne moze naterati pa cak ni Bog.Ja samo iznosim svoje misljenje,i svako treba da se popravlja radi sebe a ne mene,ja od toga nemam nista on ce imati....

Citat
Ti si ranjiv
Ko ti kaze da sam ranjiv....

Citat
Kada ti primenjuješ Jevanđelje u svom životu,onda te Jevanđelje  Isusovo drži tebi stranu.Ti zastupaš Jevanđelje,Jevanđelje zastupa tebe.I kada tebe napadaju,napada će Isusa i njegovo Jevanđelje,a Isusa nikada neće moći pobediti,jer je previše moćan ono što stoji u Jevanđelje
Vidis ja se toga ne sekiram i ne bojim se onih koji napadaju Crkvu i njene velikodostojnike jer je gospod rekao "Sagradicu Crkvu svoju ni vrata paklena je nece nadvladati" Crkva traje 2007 godina i trajace...Ne se ja sekiram za Crkvu i njene poglavare ja se briem za vas...

Citat
Matej 19,14 "A Isus reče: Ostavite decu i ne zabranjujte im dolaziti k meni, jer je takvih carstvo nebesko"
I sam Isus potvrđuje da deca neće u pakao ići.I to je i još jedan odgovor na pitanje u ovoj temi.
To je i moj odgovor a sta ce biti sa onima koji ne daju da deca pridju njemu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
kakva zbrtka u odgovorima!očito da mnogi ovde diskutuju o Božjoj Reči,a ne znaju što je unutar levo što desno.kao ljudi slepci koji se žale što im sunce zaslepljuje oči,a oni doista ništa ne vide i ništa ne osećaju.odgovor onima koji kažu,a što je Isus umro na krstu,ko mu je to iskao!pa ima neko ko kaže,o,hvala ti što si umro,dok sam ja vikao,a što je umro,ko mu je to iskao!drugi Isusu gledaju kroz crkvu,koja sagrešuje Reči i po najmanje takva može biti predstavnik Hrista,pre satane.okrenite se Hristu-Reči i biće vam sve jasnije.jasno je,da deca ne idu ni u kakav pakao,ostavite crkvene dogme i bezbožne zablude.pitajte se što će biti sa vašim dušama,kao što je Isus kazao ćerima jerusalimskim:ne plačite za mnom,već za sobom i decom svojom,!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
.pitajte se što će biti sa vašim dušama,kao što je Isus kazao ćerima jerusalimskim:ne plačite za mnom,već za sobom i decom svojom,!
E bas tako sta ce biti samnom Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
jednostavno,ako poveruješ i pokrstiš se,spašćeš se,ako ne uzveruješ,osudićeš se,reči su Božije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
jednostavno,ako poveruješ i pokrstiš se,spašćeš se,ako ne uzveruješ,osudićeš se,reči su Božije!
ima li to negde na you tube-u?....veliki sam skeptik pa mi treba neki dokaz...moze audio,ali bi bolji bio video.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.