Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:53:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li nastranim ljudima treba  (Pročitano 8972 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Oduvek su me fascinirali ljudi koji odu napolje i onda sa strane resavaju nase probleme..
Lepo dodjite nazad.. bez dinara u dzepu.. u govna do grla pa onda pricajte.. ako ce vam i tad biti prioriteti da mlatite o pederima i lezbejkama.. svaka cast...
Hoce li mi to poboljsati zivot sto ce se oni vencavati ili sto se nece vencavati? Nece? Svejedno mi je. Decu im ne dam, ako im treba nek je naprave. Ali sve ostalo.. mogu ih ja voleti ili ne.. mogu ih i mrzeti.. ali da u ovakvoj zemlji gde ljudi svakodnevno umiru od gladi.. gde se (ako se dobro secam iz novina) svake godine nadje vise stotina penzionera koji su umrli u stanovima od gladi i niko ih nije nasao po vise meseci.. ja treba da brinem o pederima... dokon pop i jarice krsti.
Ja sam se mozda ovde tebi obratio,to sto postoje teme na forumu koji si TI NAPRAVIO,treba da znaci da su tu da se koriste,ako ne onda koja je svrha sajta,inace ne znam sto mi se pravdas,pa otkud znas ti i ko sam Ja kako sam dosao,zbog cega,gde sam ziveo,sta radio,dal sam imao ko da me izdrzava,dal mozda mislis da postoje jos ljudi koji hrane porodicu ili je to rezervisano samo za tebe,to sto sam ovde ne dozvoljava ni jednog trenutka tebi koji si trenutno tamo da pomislis kako imas veca prava jer je meni tamo sve,zajedno sa 25 godina zivota i borbe za zapadnu orijentaciju,a sto se tice svedjana,nemaca i ostalih da si kad izasao iz zemlje i video znao bi sta im fali,ovako nije na meni da te prosvetljujem,sto se tice sajta ne zalim te i ne veujem da si u MANJKU zbog njega,pa zaboga,umires od gladi a drzis sajt,naslusao sam se toga,kukaj da bi te zalili,e SRBINE nije lako ziveti u neznanju zaslepljen raznim glupostima,zao mi je sto sam i posetio sajt na kome je administrator covek koji misli da je posisao sva znanja,SRBIN okruzen problemima,jedino On
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Cim i jednu cinjenicu o meni budes znao mocices bilo sta da mi kazes. Ne znas ni jednu. Brojem i slovima ni 1 (jednu)
Cim i jednu cinjenicu o ovom sajtu i nacinu na koji on prezivljava budes znao mocices bilo sta i na tu temu da mi kazes. Cim ti budes uspeo da napravis nesto ovakvo, budes radio na njemu ovako kao ja, i budes ga odrzavao na nivou na kom ga ja odrzavam, odmah se javi, ja cu da postavim preko cele strane izvinjenje. Naravno, to se nikad nece desiti.
Dokle god ne znas posteno ni koristiti ga, nemamo o cemu pricati.
Dokle god ti gledas sa strane jedes hleb i dises vazduh druge zemlje a ovde dodjes da se odmoris ti nemas sta ni meni ni ovom drustvu da pricas.
Nisam posisao sva znanja ovog sveta, ali za razliku od tebe posmatraca ja ovo ovde zivim, disem i jedem, kad ti to budes radio cele godine, bicemo ravnopravni u diskusiji.
I da... izasao sam ja odavde... lepa je Austrija.. ima svoje mane.. ali to je cista kozmetika... ko ume da zivi, ima priliku i da zivi i da napravi nesto, sto ovde nije slucaj. I dokle god je tako, najmanji problem ce biti da li ce se pederi drzati za ruke.. ljudi i onako kad idu ulicama odavno gledaju ili u pod ili u nebo tako da se to ni ne primeti.
Ako mislis da je to napolju tako lose, a ti lepo se vrati ovde pa ovde prezivi. Naravno, ti neces ni to uraditi, niti ces priznati da je u nemackoj daleko manji problem to sto imas gay price jednom godisnje dokle god plata i pored "velikih ekonomskih problema" leze svaki mesec na vreme, i dokle god ta plata moze da plati sasvim pristojan zivot.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2005, 03:47:41 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta je covekov ego,koliko si puta spomenuo Ja i Mene,o cemu ti pricas to je demagogija ti trazis cinjenice pretpostavljam da ti o meni sve znas,sam u pravu,te gluposti oko vazduha necu da komentarisem niti cu se hvaliti svojom zaradom jer iste pare koje zaradjujem ovde zaradjivao sam i u Srbiji i u drugim zemljama,tako da ne pricas gluposti pa to sto imas sajt koji lepo odrzvas je super ali zar mislis da svi treba da se bave istim poslom,pa zar treba sad Ja da kazem kad ti budes radio ovo sto Ja radim i toliko zaradjivao izvinucu ti s,mozda imas znanja o kompjuterima ali nesto ti retorika ne ide,sam sebi skaces za vrat,covece najbolje je da se bavis time cime se bavis i da diss kako dises,misli sta hoces,misli da je to ispravno i kako je neko drugi kriv za sve,a Ja cu i dalje da radim to sto radim,i uzivacu i ovde i u srbiji i bilo gde,svaka cast za Austriju po tome se vidi da si kompleks,morao si da spomenes,pa i nisi se usrecio meni je lakse da ti kazem gde nisam bio a ako zelis da saznas o nekoj zemlji nesto evo ti mail pa se javi
samodule@yahoo.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E da imas opasne probleme s kompleksima,nisi opusten,evo priznajem Srbija je tvoja,forum je tvoj,pobedio si me u diskusiji,bio si u pravu,vazduh je tvoj,teze zivis,bolje se snalazis u govnima,ti se mucis ali dostojanstveno stojis,jer se zna da Srbija se saginjati nece,pobedio si jer te ne greje tudje sunce,i nisu nad tobom tudji oblaci,u svim kategorijama si ne prikosnoven
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E da u govnima u kojima si i u kojima se snalazis super,mozes slobodno i da pojedes
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Kad ti to sto budes radio, budes radio ovde, mozes se javiti.
Toliko ti je lose i strasno napolju da si i dalje tamo.
To gde si ti bio i gde nisi uopste nije bitno za temu, tema je situacija ovde.. a ti ovde nisi..
Moja retorika je srecom toliko losa da svaki put kad sam rekao "iznesi jednu cinjenicu" ti nisi izneo ni jednu. Niti ces.
Kad budem hteo da saznam nesto o nekoj zemlji raspitacu se kod onih koji u njoj zive, a za Nemacku hvala Bogu ima barem 20 imena na spisku pre tebe.
Kad sam ja tebi rekao da jedes govna? Nikad. Odlicno.
To znaci da ces ti da budes srecno banovan covek po pravilniku foruma, i onako si i sam rekao da ti je zao sto si dosao na ovaj forum, sad vise nece da ti bude zao..
« Poslednja izmena: 16. Nov 2005, 04:08:18 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
A posto je tema odavno skrenula sa svog toka, i posto ne zelim da gledam jos 5 strana rasprave o mojim ili porukama gospodina iznad mene, ako zelite ozbiljno i argumentovano diskustovati na ovu temu i njoj slicne, otvorite novu ili nadjite neku od bar 10 starih koje se istom tematikom bave.

Locked.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2005, 06:46:18 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:53:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.