Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:07:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li nastranim ljudima treba  (Pročitano 8957 puta)
Udaljen sa foruma
Superstar foruma


Званични Лоодак ::Бурек:: Форума

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 78747
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson k800i
ne ne i ne  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N70,6303,K610...
Citat
Mnogo manje bitno da li ce pederi setati ulicama ako svi pomremo od gladi.
Ako dotle dodje jbg-a... Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Superstar foruma


Званични Лоодак ::Бурек:: Форума

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 78747
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson k800i
nece valjda  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
A ti mislis da nije dotle vec doslo? Mozda ne bukvalno do tog koraka, ali jebeno jebeno blizu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
SerbianFighter ako ti nije poznato mozes i ti u inostranstvo ako mislis da je lako,potrudi se a ne samo da kukas da neces mozda da ti s neba padne,cekaj videcu te kad ti sin bude peder a cerka promiskuitetna dal ces tako pricati osvesti se,ne mozes da kupis sliku ako nemas gace,ako ne razumes idi redom a ne preskaci ovo je stvarnost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Dok te druga zemlja hrani ti ovoj nemas sta prigovarati. Ako ti se ne svidja prvo menjaj u svom dvoristu.
A moju "decu" i moj rad uzimaj u usta samo dok me gledas u oci.. ako imas obraza i hrabrosti.
Ti tvoju ako nisi u stanju vaspitati da se ne povodi prvom gluposcu koja naidje, to je zaista tvoj problem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dok te druga zemlja hrani ti ovoj nemas sta prigovarati. Ako ti se ne svidja prvo menjaj u svom dvoristu.
A moju "decu" i moj rad uzimaj u usta samo dok me gledas u oci.. ako imas obraza i hrabrosti.
Ti tvoju ako nisi u stanju vaspitati da se ne povodi prvom gluposcu koja naidje, to je zaista tvoj problem.
Zar ne vidis da si smesan pa ti si prvi pomenuo moj rad pa ti ne znas sta pricas,druga zemlja te hrani u kom covece vremenu zivis,ti si underground lik,pa Ja pare donosim i trosim u svojoj zemlji,sta ti doprinosis,verovatno jos primas deciji dodatak,parazitiras,mojne s tim u oci sto svi ljudi na netu imaju muda,jer se ne vidimo,pretpostavljam,mozes i s pedeset kilograma da pretis,oladi s lokal patriotizmom i tim sranjima oko vaspitanja ti si verovatno pametniji od svih ljudi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i da ne prigovaram zemlji ako ne razlikujes,vec drustvu koje cine jedinke kao sto si ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da mozes, samo je:
1. Mnogo lako tudjim kurcem gloginje mlatiti.
2. Mnogo manje bitno da li ce pederi setati ulicama ako svi pomremo od gladi.
I jos da znas moj kurac je moj a ne tudj,a ako se osecas ko gloginja onda mi je jasno zasto podrzavas pedere
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Kad sam ja spomenuo tvoj rad? Nadji citiraj. Neces, naci, ne sekiraj se. Ja za razliku od tebe znam sta pricam.
Zivim u ovom vremenu, u ovoj zemlji, od svog rada od 15te godine izdrzavam porodicu i sajt koji trosi kao jos jedan clan mesecno.
Ja parazitiram? Ti mene poznajes, ti si samnom radio 20 sati dnevno da bi preziveo pa mozes da mi priseravas? Iznesi jednu cinjenicu u prilog tome. Jednu. Nemas je. Nikad je imati neces.
Lokal patriotizam? Znas li ti uopste sta to znaci? Kakve to veze sa temom ima?
A o mudima, i o 50 kg, odrasti.
Ja kada odem odavde.. necu onima koji su ostali da se bore iza mene soliti pamet i srati im po glavi. Ako im mogu pomoci, pomagacu im, ali im svakako necu odmagati. Ako ne budem mogao pomoci, necu se mesati.
A ako ti zaista mislis da je najveci problem ove zemlje homoseksualizam... odlicno... Ne vidim sta nemcima, italijanima, svedjanima i pored toga fali.. Ko ume da vaspita decu ume, ko ne ume ne trebaju mu pederi, dovoljno je da dete pogresno predje pesacki prelaz.

p.s. Ovo drustvo cine jedinke kao sto sam ja, ti nisi clan ovog drustva i prestao si to biti kad si odavde otisao.
p.s.s. Kolki ti je to da prostis kad moze da dobaci iz nemacke do ovde?
Cim budes nasao i jednu recenicu u kojoj ja podrzavam pedere iznesi je, ovako ces samo nastaviti da lupas gluposti kao sto si do sad lupao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:07:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.