Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:34:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li nastranim ljudima treba  (Pročitano 8969 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel je ko od vas dece video ikada uzivo kako se ljube,znam odgovor,pa kad krenu sa akcijom objasnjavanja ne direktnog ali indirektnog kao sekte kako je to normalno,oslobodimo se lanca,priznajmo sebi jel je cuo ko to ikada,pa kad postane dostupno i deo normale,deca u pubertetu koja ne znaju ni ko su ni gde ce drustvo ih odbaci,sto se desava skoro svima u nekom periodu,pederi prihvataju uz rame za plakanje,objasnjavajuci im kako treba da razmisle o svojim zeljama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi to je kao sekta,samo bez odredjenog vodje,ne zelim da moja deca odrastaju u takvom drustvu jer nemam samo ja uticaj na njih,zapamtite dokazano je da nije bolest sto znaci da je opredeljenje,zasto bi se neko opredeljivao za nesto sto je katastrofa,reci cu vam zato sto postoje pederski lobiji koji rade kao sekta putem medija se probijaju i nude neku utopiju Rimsko carstvo je propalo zbog pederastije jer je doslo do tacke da vise nisu znali od bluda sta da rade tako ce i ovo zbog vas,TOLERANTNIH
« Poslednja izmena: 15. Nov 2005, 17:21:28 od raskokat »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam uz raskokata..necu da dodajem nista...smorila me vec jednom tema Gey nije O.k... toliko
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Anja 85 hvala mislio sam da su svi otisli u k.... od silnih prozapadnih poruka mi je pun k.... vise se ne kapira sta trea da prihvatimo a sta ne,sad je sve kul,znas ako se buljiraju na zapadu to je ok jer zaboga postujmo ljudska prava i jednakost,sranja,sranja i sranja,stvarno je sad dosta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Anja 85 hvala mislio sam da su svi otisli u k.... od silnih prozapadnih poruka mi je pun k.... vise se ne kapira sta treba da prihvatimo a sta ne,sad je sve kul,znas ako se buljiraju na zapadu to je ok jer zaboga postujmo ljudska prava i jednakost,sranja,sranja i sranja,stvarno je sad dosta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N70,6303,K610...
Da li znate sta oni rade kada ostanu sami?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Oduvek su me fascinirali ljudi koji odu napolje i onda sa strane resavaju nase probleme..
Lepo dodjite nazad.. bez dinara u dzepu.. u govna do grla pa onda pricajte.. ako ce vam i tad biti prioriteti da mlatite o pederima i lezbejkama.. svaka cast...
Hoce li mi to poboljsati zivot sto ce se oni vencavati ili sto se nece vencavati? Nece? Svejedno mi je. Decu im ne dam, ako im treba nek je naprave. Ali sve ostalo.. mogu ih ja voleti ili ne.. mogu ih i mrzeti.. ali da u ovakvoj zemlji gde ljudi svakodnevno umiru od gladi.. gde se (ako se dobro secam iz novina) svake godine nadje vise stotina penzionera koji su umrli u stanovima od gladi i niko ih nije nasao po vise meseci.. ja treba da brinem o pederima... dokon pop i jarice krsti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6120c
Oduvek su me fascinirali ljudi koji odu napolje i onda sa strane resavaju nase probleme..
Lepo dodjite nazad.. bez dinara u dzepu.. u govna do grla pa onda pricajte.. ako ce vam i tad biti prioriteti da mlatite o pederima i lezbejkama.. svaka cast...
Hoce li mi to poboljsati zivot sto ce se oni vencavati ili sto se nece vencavati? Nece? Svejedno mi je. Decu im ne dam, ako im treba nek je naprave. Ali sve ostalo.. mogu ih ja voleti ili ne.. mogu ih i mrzeti.. ali da u ovakvoj zemlji gde ljudi svakodnevno umiru od gladi.. gde se (ako se dobro secam iz novina) svake godine nadje vise stotina penzionera koji su umrli u stanovima od gladi i niko ih nije nasao po vise meseci.. ja treba da brinem o pederima... dokon pop i jarice krsti.
bravo care  Smile
Boli me djon za njih, vise gledam kako cu da skupim pare za drugu rate skolarine, ljudi grese sto previse paznje obracaju na neke nebitne stvari u zivotu... Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N70,6303,K610...
Forum za to sluzi... mozete raspravljati o svemu i svacemu ili mozda nije tako...
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Naravno da mozes, samo je:
1. Mnogo lako tudjim kurcem gloginje mlatiti.
2. Mnogo manje bitno da li ce pederi setati ulicama ako svi pomremo od gladi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:34:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.