Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li na ovim prostorima ima zainteresovanosti za licni razvoj?  (Pročitano 5912 puta)
04. Maj 2013, 19:46:47
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Zdravo ljudi, sta vi mislite o ovome? U SAD-u polje licnog razvoja/samo-pomoci je veoma razvijeno (negde sam procitao da je to industrija sa 11 milijardi dolara prometa godisnje) ali u srbiji to nije bas slucaj. Ovde ima samo nekoliko blogova i nekoliko knjiga na tu temu i to je to. Zbog toga vas i pitam, da li na ovim prostorima ima ljudi koje bi zanimale teme kao npr. promena navika, kontrola emocija, motivacija, ostvarivanje ciljeva, brze ucenje, kreativnost, i sve u svemu nacini da poboljsamo kvalitet naseg zivota?

Unapred hvala na odgovoru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Dosta dobra tema o "selfhelpu"...

http://forum.burek.com/self-help-trash-t545039.html

... i razlozima zasto nigde ne treba da bude promovisan pa ni kod nas. Iskreno, imamo srecu sto se tice toga posto jos nije u povoju.  Smile

Sam si rekao, to je industrija koju samo zanima prodaja knjiga. Za bilo kakve rezultate na polju licnog razvoja treba mnogo vise od citanja jedne knjige ili nekog kursa.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Maj 2013, 22:08:22 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung 111111
Cekaj cekaj polako,da poboljsamo svoj licni zivot ili napredujemo u nekoj kompaniji ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
ja mislim da pita da li nekome treba life coach  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Naravno da ima... skole nicu kao pecurke posle kise...
Eto, cak i ja razmisljam da postanem taj wing wing coach... Smiley
Mrzi me da dajem zivotne savete za dzabe...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Pitam iz prostog razloga jer sam u poslednje dve-tri godine naucio veoma mnogo iz ovog polja i sada me zanima da li ovde uopste postoje ljudi koji su zainteresovani za ovako nesto da podelim svoje znanje sa njima (jer je meni pomoglo u neverovatnoj meri). Ali da, pitam i zbog toga jer je mozda moguce da i nastavim da se "profesionalno" bavim ovim jer volim ljude i zelim da im "pomognem" da uzivaju u svom zivotu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung 111111
Ne kapiram sta si to naucio ?

Motivacija se stice samopozdanjem.Ne kapiram kako mogu da naucim motivaciju  Smile
Kreativnost takodje,msm to je nesto sa cime se rodis.Ni sam video nikog da je naucio da bude kreativan ?!

Promena navika i kontrola emocija..time ja msm da se bave psiholozi ili neuro-psihijatri.

Inace,kakva je to glupost..ucitelj zivota?
Sta sve nece da izmisle da uzmu lljudima pare  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Ne kapiram sta si to naucio ?

Motivacija se stice samopozdanjem.Ne kapiram kako mogu da naucim motivaciju  Smile
Kreativnost takodje,msm to je nesto sa cime se rodis.Ni sam video nikog da je naucio da bude kreativan ?!

Promena navika i kontrola emocija..time ja msm da se bave psiholozi ili neuro-psihijatri.

Inace,kakva je to glupost..ucitelj zivota?
Sta sve nece da izmisle da uzmu lljudima pare  Smile


Motivacija i te kako moze da se "nauci". Apsolutno je moguce da kontrolises za sta si motivisan a za sta ne.
Sto se kreativnosti tice, opet, apsolutno je moguce povecati svoju kreativnost (ja sam u poslednjih 5-6 meseci drasticno povecao moje kreativne kapacitete). I kada kazem kreativnost, ne mislim samo na umetnost, vec generalno na stvaranje novih ideja i novih resenja.

Zbog cega bi ja trebao da idem kod psihologa da promenim svoje navike? Isto, zbog cega bi trebao da idem kod psihijatra da bi naucio kako da kontrolisem svoje emocije (naravno, za ovo ima izuzetaka, ali vrlo malo)?

Ja samo znam za uciteljicu zivota, za tog ucitelja nisam cuo  Smile
A ako mislis na life coaching, ne bih se slozio da je to bas glupost. Naravno, kao i svuda, uvek postoje ljudi koji hoce da
ti uzmu pare i da te prevare, ali postoje i oni koji ti za te iste pare drasticno pomognu.

Hvala svima na odgovorima Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Alcatel One Touch

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64



Da li si gledao ovo? Ako jesi, da li bi mogao da nam docaras u kratkim crtama o cemu pricaju ovde tj. koje su im glavne poente. Gledao sam vecinu Bullshit epizoda, ne znam kako mi je ova promakla Smile (samo se nadam da ova epizoda nije ni slicna onoj o hipnozi jer su nju bas skenjali i nisu napravili ni jedan kvalitetan argument)

Unapred zahvalan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.