Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li na ovim prostorima ima zainteresovanosti za licni razvoj?  (Pročitano 5916 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Meni je to OK za nekoga ko je trenutno izgubio samopouzdanje, pa je dovoljno da ga malo ohrabriš i on se vraća u normalu.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Ocigledno da postoji potreba za time...i ocigledno da postoji potreba da se negira ono sto je realnost...probelem je sto ne postoji potreba da se te dve realnosti prihvate...ono...medjusobno... Smile

Slican problem je i sa gay populacijom...s tim sto to ljude "dira" na jednom mnogo intimnijem nivou...pa je i reakcija drasticnija...inace radi se o potpuno istom principu... Smile

Ako smem da primetim... Smile

Inace dodje covek na forum...otvori temu...i odmah krece drvlje i kamenje na njega...i zapiskivanje svoje kucice...ovo je moja teritorija...mi to znamo...dosadan si idi...i tako dalje.... Smile

Stvarno ste nevidjeni teritorijalci... Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, to je cist biznis na Zapadu...

Nema tu istinske zelje da se nekome pomogne... samo... daj da zaradim na usamljeniku...
A spisak je zanimljivo... od prostitucije, bracnih partnera narucenih preko neta, iznajmljenih zagrljaja i partnera za spavanje, kockarnica, droge do raznih pick-up artista i tecajeva za samopomoc ili iznajmljenih prijatelja...

Svako najbolje zna sta je najbolje za njega... samo sto su ljudi previse lenji za to, pa iznajmljuju tog life coach... koji ce da ih usmerava...

To je savim fer i legitimno...

Kao sto rekoh, ponekad savete terba naplatiti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
iskustvo je pokazalo da su ti lajf koucevi, duhovni gurui i ucitelji zivota, privatno najsjebanije, najiskompleksiranije i najnesredjenije i najnezadovoljnije licnosti na planeti.. prikriveno ogorceni, pogotovo.

znam ih sedmoro i neverovatno je kako su potvrdili to pravilo  Smile

ako cujete od nekog da se time bavi, pocnite da ga analizirate i obracajte punu paznju na osobine licnosti i sitnice iz zivota.. posle nekog vremena krupna slika govori sama za sebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Pa kave veze to ima...to ti je poredjenje lekar se razboleo znaci on ne zna da leci,jel da zna prvo bi sebi pomogao... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15

Inace dodje covek na forum...otvori temu...i odmah krece drvlje i kamenje na njega...i zapiskivanje svoje kucice...ovo je moja teritorija...mi to znamo...dosadan si idi...i tako dalje.... Smile

Stvarno ste nevidjeni teritorijalci... Smile Smile
O izvini, trebao sam da ga pitam kada ce da napise knjigu i odrzi mi kurs o istoj i koliko ce da mi naplati.    Smile

Ne radi se o "teritoriji", vec o diskusiji na temu. On kaze da je to dobro, ja kazem da je "mlacenje prazne slame", da sluzi da se ljudima uzmu pare i da za bilo kakve vece rezultate treba mnogo vise od toga. Evo jasikasi takodje ne voli "selfhelp", Anea bi volela da ona zaradjuje na tome itd. Ono, cista diskusija o temi.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ako je zainteresovan... eto.. NLP organizuje kurseve za te wingwing (stvarno ne znam kako se tacno zove)...
Upad je 200e, a koliko je kompletan kurs...stvarno ne znam... Ali sigurno je oko 1000e...
Dobijete sertifikat, mozete da budete life coach, radite u HR, bavite se marketingom... prakticno... bilo kojim poslom koji se bavi manipulacijom... jer to je osnova NLP... ucenje tehnika manipulacije... pardon "upravljanja"  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro

Inace dodje covek na forum...otvori temu...i odmah krece drvlje i kamenje na njega...i zapiskivanje svoje kucice...ovo je moja teritorija...mi to znamo...dosadan si idi...i tako dalje.... Smile

Stvarno ste nevidjeni teritorijalci... Smile Smile
O izvini, trebao sam da ga pitam kada ce da napise knjigu i odrzi mi kurs o istoj i koliko ce da mi naplati.    Smile

Ne radi se o "teritoriji", vec o diskusiji na temu. On kaze da je to dobro, ja kazem da je "mlacenje prazne slame", da sluzi da se ljudima uzmu pare i da za bilo kakve vece rezultate treba mnogo vise od toga. Evo jasikasi takodje ne voli "selfhelp", Anea bi volela da ona zaradjuje na tome itd. Ono, cista diskusija o temi.  Smile

Doso covek na forum...i zapoceo temu...i odmah ste mu sinuli da je to vec bilo...i link ka temi...ne treba covek da bude genije da ukapira da ce tako sve teme o kojima moze da se diskutuje biti popunjene za par godina...to je kao da si mu rekao o tome smo vec pricali...mislim...daj malo budite civilizovani... Smile

Znamo svi da volite da citate knjige iz self help sekcije jel one pruzaju nadu i hrane ego...ali samo krisom...nocu kad vas niko ne vidi.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung 111111
Sto bi bilo ko to tajno citao,ne razumem rezon ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
A jel razumes rezon da neko prica za nesto sto nije procitao da je glupost i ne valja... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.