Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li moze u skoroj buducnosti  (Pročitano 4526 puta)
11. Maj 2008, 11:02:35
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pozdrav

Imao bih jedno pitanje koje bih vam postavio pa bi volio da ga uzmete u razmatranje.
DA li postoji mogucnost da u skorije vrijeme razmotrite mogucnost otvarananja jednog podforuma po mom misljenju bi mogao da bude smijesten pod  istorija ili nauka.
Pod radnim naslovom koji vi zelite da izaberete ali bi najbolji opis onoga sto bi se nalazilo u njemu bilo

Alternativna Istorija ili Alternativna Nauka

ZAsto?

Pregledajuci brojne sekcije na forumu nabasao sam na ne mali broj razlicitih tekstova koji se bavi sirokim spektrom stvari od nauke, istorije, razlicitih pojava, misterija zanimljivosti  i td..
Svi oni su rastrkani i nemaju svoje mjesto pa su zbog toga jako nepregledni i tesko ih je sve pratiti jer nemogucnost njihovog pronalazenja na jednom mijestu sprecava ljude da im posvete vise paznje od onog pukog  susreta sa temom  na kojem ostave kratak komentar i  kasnije muke da se iste pronadju jer se one ipak nalaze na dijelu foruma nepredvidjenim za nih
npr. Vanzemaljski oblici zivota,dokaza, ocevici, je odlicna tema na kojoj se moze naci brdo informacija i ozbiljnih tekstova za sve one koji vole da razmisljaju izvan ''Boxa'' ( kutije) a opstala je na dijelu foruma svastara zahvaljujuci radu entuzijasta poput sirkana,taxtex, lighsofta,ghost i drugi
A da vam bude jasnije na tom dijelu se postavljaju razna pitanja poput npr:

da li ste skupljali slicice ?
Moj drug 90. god. ne zna sta je Sprite?!?
      Koji guz vise volite ?

I mislim da sam bio jasan ovo i jeste forum za takva pitanja ja licno protiv istih nemam nista ali zelim samo da vam demonstriram da u navali slicnih pitanja opstala i uvijek je top jedna tema kao sto je Vanzemaljski oblici zivota,dokaza, ocevic.
Sto ce reci da interesovanja ne manjka

Takodje zelim istaci da otvaranje takvog podforuma bi obuhvacao sve ono sto izlazi oz okvira tradicionalnog nacian posmatran stvari od stranje zvanicne nauke
ZA one koji zele da propituju svijet, da razmisljaju izvan okvira oficijelnih stavova  , za one kojima puki  i sturi odgovori odredjenih formalnih krugova nisu dovoljni  ovakav podforum bi svakako posluzio kao dobro mijesto da razmijene misljenja sa ostalim
Da prodiskutuju o svemu sto ih zanima a nisu smijeli da pitaju na nekom od drugih fourma bojeci se da  budu ismijani i obiljezeni kao cudaci
Ovaj podforum bi imao siroku spektar interesovanja pa prema tome ne bi bio dosadan i nezanimljiv imao bi i kriticki sud prema svemu onom sto taj sud zasluzuje
Bio bi to pravi podforum na kojem bi ljudi mogli da na osnovu brojnih tekstova koji ce biti objavljeni, cinjenica i fakata za koje u danasnjim udzbenicima nema mijesta iz raznoraznih razloga razmotriti, sagledati i pokusati produbiti svoje znanje ali isto tako na osnovu kritickih stajalista, postulata i cinjenica ,zakona i pravila  koji ce razbiti odredjene sumnje i neistine moci u moru svega toga  propitivati danasnji svijet na pravi nacin

Ja mislim da je Buerku jedan takav podforum potreban

Sta vi mislite ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Svaka čast prijatelju,lepo si i detaljno obrazložio.  Smile
Nadam se da će se uzeti u obzir potreba za podforumom gore navedenim.

  Pozdrav
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Napomenuo bih da sam samo kao primjer  uzeo temu Vanzemaljski oblici zivota,dokaza, ocevici postoji mnoge druge, koje se nalaze rastrkane po raznim dijelovima foruma  tako da ne mislite da je ovo sve samo zbog jedne teme
Ni slucajno .
Takodje ljudi stavljaju tekstove u okvir tema koje su srodne ili zato sto ne znaju gde ce sa istim  jednostavno zato sto nemaju mogucnost da je postave kao samostalnu jer jednostavno ne postoji odgovarajuci segment na forumu

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.24
mob
Ericsson T28
Poznavajući stav moderatora sa tog foruma, oni se ježe na takve stvari tipa vanzemaljci! Jer vanzemaljci nemaju naučnu vjerodostojnost!

Ali ako ih gazda malo pritisne, moraće slušati! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Poznavajući stav moderatora sa tog foruma, oni se ježe na takve stvari tipa vanzemaljci! Jer vanzemaljci nemaju naučnu vjerodostojnost!

Ali ako ih gazda malo pritisne, moraće slušati! Smile
E,pa zato i trazimo malo ozbiljnosti,jer stize sve vise ozbiljnog materijala o ovoj i slicnim(srodnim)temama...evo ja cu prvi da pokusam da bas sa naucne strane pristupim ovoj temi,mada ova tema je vise od nauke,ima tu istorije postojanja,raznih teorija zavere i sl.Sve u svemu jako siroka tema Smile Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ozbiljnih tekstova za sve one koji vole da razmisljaju izvan ''Boxa'' ( kutije)

Ili su u boxu...  Smile

S druge strane, ima jako malo interesenata za te teme... ti si ih naveo sve...
Za sada je moguce postaviti samo jednu top temu sa linkovima ka pojedinacnim temama... podforum je preveliki korak...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.24
mob
Ericsson T28
Možda ću biti malo grub, ali vjerujem da i Gazda dijeli isto mišljenje!

Dok ne uspostavimoprvi kontak nema ništa od podforuma! A to neće biti u skoroj budućnosti!
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Citat
ozbiljnih tekstova za sve one koji vole da razmisljaju izvan ''Boxa'' ( kutije)

Ili su u boxu...  Smile

S druge strane, ima jako malo interesenata za te teme... ti si ih naveo sve...
Za sada je moguce postaviti samo jednu top temu sa linkovima ka pojedinacnim temama... podforum je preveliki korak...
Pa i to je nesto za pocetak....ali Anea ne bih se slozio da je malo interesovanje za ove teme,nego su toliko rastrkane da se i ja koji ih pratim stalno,ponekad pogubim,nemam pojma vise gde sta postujem,top tema ka linkovima bi bila sjajno resenje(kad nema kise dobar je i grad) Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ja mislim da je Buerku jedan takav podforum potreban

Sta vi mislite ?
Ja mislim da nije i da odgomna vecina tema o kojima se ovde govori moze svoje mesto naci i u sadasnjim forumima.

Ako krenemo od toga da se cela poruka vrti oko teme "Vanzemaljski oblici zivota,dokaza, ocevici", treba uzeti u obzir i to da je ta tema stajala na forumu Nauke veoma dugo, da se razvijala i rasla, i da je preseljena tek kada su modovi izgubili vise volju da svaki dan po nekoliko puta upozoravaju ucesnike da ne pisu gluposti... Da su ucesnici bili razumniji, to se naravno ne bi desilo i sada ne bi imali o cemu da pricamo.

Pored toga, publike za takav forum je malo, a i ozbiljnih tema koje bi se mogle pokrenuti.
Ne mislim da je problem da takva tema bude u forumu nauke, da neka misticna religijska tema bude u forumu religije i slicno...

Sto se tice "gubljenja"... Postoje da se to ne bi desavalo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 
  Moje je mišljenje da bi burek forum dobio na preglednosti.
Recimo-tema o duhovima gde ljudi ozbiljno pričaju o tome i koja je posećena nalazi se u blablaonici kao i tema "život posle života","Da li ste videli nlo","Tko je ubio J. F. Kennedya !?","Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu","Prizivanje duhova (problem)","      Vidjena neobicna svetla iznad Kaca kod Novog Sada","Kasiopejci"....
Zeitgeist sam stavio na religiju jer nisam imao pojma gde bi trebalo a tiče se zavera od kojih se ježi koža na glavi.Samo prvi deo je o religiji a ostala dva o drugim stvarima.
  Mnogo bi bilo lakše da postoji neki mali deo gde bi bile objedinjene teme koje ne spadaju u uobičajene.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.