Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Да ли верујете да Коштуница има везе са убиством премијера Ђинђића
Верујем
Не верујем
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Да ли Коштуница има везе са ...  (Pročitano 11628 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 6300
Што јес', јес'. Но лепо је на оној задњој конференцији Коштуњави обрусио овима из б92 зашто је негативан према њима.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 3510
- У њиховим кућама нисам био, нити сам решавао њихове породичне проблеме - рекао је он (Коштуница). Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
Да ли Коштуница има везе са ...

коштуница нема везе ни са самим собом а камоли са убиством тамо неког маргиналног политиканта Smile
нека судови раде свој посао и ако нађу налогодавце из полтичког миљеа нека их осуде,затворе и баце кључ Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Sony 
i ja sam to hteo reći Mrgec , nije Koštunica kadar za neke takve stvari , previše je neobavešten i smotan.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 299
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Да ли Коштуница има везе са ...

коштуница нема везе ни са самим собом а камоли са убиством тамо неког маргиналног политиканта Smile
нека судови раде свој посао и ако нађу налогодавце из полтичког миљеа нека их осуде,затворе и баце кључ Smile

Nece kriminalci iz domace sluzbe sami sebe da osude zbog ubistva coveka koji je hteo da otvori prozor da se izvetre od raznoraznih prljavstina i kumovanja sa saradnicima iz inostranstva. Sada treba Toma da im kanalise nezadovoljstvo naroda. I tako je Toma postao omiljeni lik nadnacionalnim snagama koji ubijaju i varaju narod 60 godina.
« Poslednja izmena: 17. Mar 2011, 23:40:58 od paganin1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 3510

Коштуница: Убиство Ђинђића као кампања против ДСС-а



За председника ДСС Војислава Коштуницу најављени позив за саслушање у вези са политичком позадином убиства премијера Зорана Ђинђића представља монтирани политички процес и насиље над правом. Међутим, и поред тога Коштуница не даје конкретан одговор на питање новинара “Преса“ да ли ће се одазвати најављеном саслушању специјалног тужиоца.
- На ваше питање да ли ћу се одазвати позиву одговорио бих питањем. Да ли јавност Србије зна да се дуго времена спроводи беспримерена кампања против ДСС о низу питања, па и о политичкој позадини убиства премијера Ђинђића? У ту кампању на крају се укључио и специјални тужилац Миљко Радисављевић и на крају је и он медијски најавио тај процес. Исувише држим до права да бих могао да будем саучесник у нечему што је најгрубље ниподаштавање смисла права. Овде је реч о монтираном процесу и насиљу над правом, а на то насиље нећу одговарати насиљем.

Ваш одговор разумем као да се нећете одазвати позиву?
- Тумачите на начин на који сам вам објаснио. Нећу бити саучесник у томе и наравно да на насиље нећу одговорити насиљем.

Кад је тужилац већ најавио да ће вас саслушати, зашто нисте отишли код њега, рекли све што знате и ставили тачку?
- То сам и учинио, али на другачији начин. Одмах сам се обратио јавности, па и тужиоцу, и рекао све што знам у вези са протестом "црвених беретки" и политичком позадином убиства премијера. Рекао сам да постоје две политичке позадине, једна која се односи на убиство Зорана Ђинђића с којом немам никакве везе јер не знам нити имам било какве везе с онима који су учествовали у његовом убиству. А друга јесте кампања против ДСС коју спроводи власт. И још нешто, специјални тужилац је био тужилац и у време када сам био премијер. Зашто тада није покренуо моје саслушање, да нисам можда вршио притисак на њега да то не ради?

На основу чега тврдите да је позив тужиоца у ствари напад ДС на вас и ДСС?
- ДСС није највећа, али јесте највише опозициона странка и јесте странка против које се већ три године води систематска прљава кампања са циљем да се ДСС уништи. Пошто власти медијским кампањама нису успеле до сада да униште ДСС, најављују следећи корак, а то је злоупотреба тужилаштва као што је то било у најгорим временима. Позивам власт да отворено саопшти да ће тужилаштво прогањати сваког ко се бори за Косово и Метохију и да ће прогањати сваког ко критикује ЕУ и да ће прогањати сваког ко је против уласка у НАТО.   
Ако су Косово, ЕУ и НАТО разлози, како кажете, напада, ви заправо кажете да ДС то ради по налогу Запада, САД и ЕУ?
- Верујем да се и у овом случају заиста ради о једном великом притиску споља! Актуелна власт у Србији све мање и мање постаје творац политике и све мање утиче на политику. Утицај Вашингтона и Брисела јесте велики, али њему се могло супротставити без конфронтације. Међутим, улазило се у читав ланац непотребних уступака, каткад и у ситним стварима. То је једна врста "цик-цак политике". Прво вербално једну ствар доводимо у питање, а онда на њу пристајемо, као у случају Резолуцију о Косову у УН.

Верујете ли да постоји политичка позадина убиства премијера? Бивши амбасадор САД Вилијем Монтгомери сматра да она не постоји.
- За убиство премијера Ђинђића суд је донео пресуду. Ако постоје нови докази који недвосмислено утврђују да постоје учесници у атентату који нису откривени, онда је то озбиљна ствар коју опет мора да утврди суд. Ја о таквим доказима немам сазнања. Свакако да није без значаја и оно што је бивши амбасадор САД изјавио, јер је он представљао у време убиства једну велику силу која располаже својим сазнањима.

Као председник СРЈ нисте имали никакве информације да се припрема убиство Ђинђића?
- Не.
Али сте подржали протест ЈСО?
- Нисам подржао, јер реч "подржао" значи злоупотребу онога о чему сам говорио. Мени је на редовној конференцији за медије 15. новембра 2002. постављено неколико питања и о протесту ЈСО, а накнадно сам установио да се оно што је Ђинђић о овом протесту говорио на седници Владе у исто време ни у чему није разликовало од мојих изјава. Моја изјава, као и његова, била је да постоје нерешени односи у самој јединици и да треба учинити све да се ситуација смири. Речено је и да нису регулисани ни протести ни у другим службама и институцијама, Ђинђић је поменуо рударе, а ја лекаре. Као и Ђинђић, рекао сам да су ти захтеви вероватно оправдани, али треба учинити све због стабилности државе да се ствар мирно реши. Ниједном нисам употребио реч "подржавам".

Да ли бисте лично волели да се утврди постојање политичке позадине убиства Ђинђића?
- Желим да се утврди пуна истина!

А шта данас мислите о изјави Дејана Михајлова да ДСС зна ко је убио Ђинђића?
- Као што знате, то је било у време председничке кампање 2004. Ради се о оштрим речима, у кампањи се такве ствари дешавају. Али, истичем да нисам поборник оштрих речи. 
 
ДС се сагласила са признањем Косова
 
Кад видите актуелну владу и Владу ДС и СНС у најави, кајете ли се што сте у марту 2008. срушили Владу ДСС и ДС?
- Подсетићу вас да је тада у Приштина донела одлуку о самопроглашењу независности коју је подржао велики број земаља ЕУ. ДСС је захтевао да се скупштинском резолуцијом држава обавеже да Србија као целовита земља треба да настави процес европских интеграција. Уместо такве резолуције ДС је пошто-пото хтео да се потпише ССП са ЕУ. Да смо тада са ДС постигли договор да се питање ССП реши на начин којим би се сачувало Косово у саставу Србије, сигурно да такву одлуку не бих донео. Ми смо са ДС сарађивали све до самопроглашења независности Косова и када су се они, као већински део Владе, сагласили са земљама ЕУ које су признале Косово...   
... да није то мало прејака квалификација?
- А шта значи када већински део Владе предвођен ДС потпише ССП са ЕУ у тренутку када су 19, а онда 22 земље Уније признале Косово, а да нису ни покушали да покрену питање Косова? Правници кажу уговор је сагласност воља, а ССП је уговор Србије са чланицама ЕУ. Ако се сагласите с неким ко каже да Косово није ваше, ви сте сами сагласни да Косово није ваше. Ја сам само предлагао да пре потписивање ССП разговарамо, разговарамо и разговарамо са ЕУ о проблему Косова.

IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Ne znam kako neko nije primetio jednu zanimljivu stvar a to je da Koštunica priča sada isto ono što je pričao i pre ubistva Đinđića: da je bio okružen kriminalcima koji su ga ubili. Pri tome, zanimljivo je da ovaj antikomunista koji je toliko pisao o anglosanksonskoj demokratiji sada "priznaje samo sud svoje partije", dok Blera u Britaniji redovno saslušavaju po raznim parlamentarnim odborima i sudovima.

Inače Beba Popović nije rekao da je Koštunica naredio ubistvo ili ga organizovao, to je loša interpretacija

Evo ga izvod iz onoga što je rekao Beba Popović, vezano za pobunu JSO:

"Naravno, ne spremaju se oni da naprave pobunu tako što su to sami rešili – jednog dana su sedeli, prodali su četiri kile droge, ubili dvoje-troje ljudi tog dana i seli po podne i rekli – hajde, šta da uradimo, da napravimo pobunu. Naravno da su pobunu uradili uz dogovor s Vojislavom Koštunicom. Kad kažem Vojislavom Koštunicom, ne mislim lično na njega, mada je on sve to znao. Ti koji pričaju da nije Vojislav Koštunica, a da jesu možda ti oko njega, Rade Bulatović, Tijanić, Ljilja Nedeljković i ta ekipa, nije tačno. On je sve znao i sve je odobravao."
« Poslednja izmena: 18. Mar 2011, 10:48:50 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 2610
BEOGRAD 18. 03. 2011
PRESS

INTERVJU... VOJISLAV KOŠTUNICA, PREDSEDNIK DSS

Koštunica za Press: Neću da budem deo montiranog procesa

Najava mog saslušanja je nasilje nad pravom, a na to nasilje neću odgovarati nasiljem, verujem i da se u ovom slučaju radi o jednom velikom pritisku spolja!

Za predsednika DSS Vojislava Koštunicu najavljeni poziv za saslušanje u vezi sa političkom pozadinom ubistva premijera Zorana Đinđića predstavlja montirani politički proces i nasilje nad pravom. Međutim, i pored toga Koštunica ne daje konkretan odgovor na pitanje da li će se odazvati najavljenom pitanju specijalnog tužioca.
Bio sam i ostao Evropljanin
Kako ste od istinskog evropejca, nekog ko je najviše naših građana izručio Hagu, došli do pozicije da ste gotovo protiv ulaska Srbije u EU?
- U suštinskom smislu ja sam bio i ostao Evropljanin kad je reč o najdubljim evropskim vrednostima, pre svega kulturi, političkoj i demokratskoj tradiciji. Mada danas u Srbiji ima suviše deklarativnih i dogmatskih evropejaca koji Evropu vide samo u birokratskoj strukturi EU. Ne može se ideja Evrope svesti na briselsku birokratiju, koja je sve više pod lupom kritike širom Evrope.
... I u parama i boljem životu...
- To ste vi dodali. Ali glavni problem sa EU jeste Kosovo. Kada su počeli pregovori o Kosovu, smatrao sam da se ovo pitanje može na odgovarajući način i u interesu svih, čak i Brisela, SAD i NATO rešiti tako da Kosovo ostane u sastavu Srbije. To nije prihvaćeno, već je rečeno da su posle dve godine pregovora mogućnosti iscrpljene, iako slični pregovori traju godinama i još nisu rešeni. Onda je došlo do jednostranog proglašenja i priznanja nezavisnosti. I tada smo apelovali da se ova pitanja raščiste sa EU, tražili smo razgovor sa EU kao što je Brisel oko mnogo sitnijih pitanja pregovarao sa Češkom, Irskom, nekad Španijom, Portugalom Ni to nije prihvaćeno.
- Na vaše pitanje da li ću se odazvati pozivu odgovorio bih pitanjem. Da li javnost Srbije zna da se dugo vremena sprovodi besprimerena kampanja protiv DSS o nizu pitanja, pa i o političkoj pozadini ubistva premijera Đinđića? U tu kampanju na kraju se uključio i specijalni tužilac Miljko Radisavljević i na kraju je i on medijski najavio taj proces. Isuviše držim do prava da bih mogao da budem saučesnik u nečemu što je najgrublje nipodaštavanje smisla prava. Ovde je reč o montiranom procesu i nasilju nad pravom, a na to nasilje neću odgovarati nasiljem.
Vaš odgovor razumem kao da se nećete odazvati pozivu?
- Tumačite na način na koji sam vam objasnio. Neću biti saučesnik u tome i naravno da na nasilje neću odgovoriti nasiljem.
Kad je tužilac već najavio da će vas saslušati, zašto niste otišli kod njega, rekli sve što znate i stavili tačku?
- To sam i učinio, ali na drugačiji način. Odmah sam se obratio javnosti, pa i tužiocu, i rekao sve što znam u vezi sa protestom "crvenih beretki" i političkom pozadinom ubistva premijera. Rekao sam da postoje dve političke pozadine, jedna koja se odnosi na ubistvo Zorana Đinđića s kojom nemam nikakve veze jer ne znam niti imam bilo kakve veze s onima koji su učestvovali u njegovom ubistvu. A druga jeste kampanja protiv DSS koju sprovodi vlast. I još nešto, specijalni tužilac je bio tužilac i u vreme kada sam bio premijer. Zašto tada nije pokrenuo moje saslušanje, da nisam možda vršio pritisak na njega da to ne radi?
Na osnovu čega tvrdite da je poziv tužioca u stvari napad DS na vas i DSS?
- DSS nije najveća, ali jeste najviše opoziciona stranka i jeste stranka protiv koje se već tri godine vodi sistematska prljava kampanja sa ciljem da se DSS uništi. Pošto vlasti medijskim kampanjama nisu uspele do sada da unište DSS, najavljuju sledeći korak, a to je zloupotreba tužilaštva kao što je to bilo u najgorim vremenima. Pozivam vlast da otvoreno saopšti da će tužilaštvo proganjati svakog ko se bori za Kosovo i Metohiju i da će proganjati svakog ko kritikuje EU i da će proganjati svakog ko je protiv ulaska u NATO.
Poslednji sam koji bi podržao paljenje Ambasade SAD

Kad pominjete pritiske "spolja" oko poziva na vaše saslušanje, da li to možda ima veze i sa paljenjem Ambasade SAD u Beogradu kad ste bili premijer?
- Ne bih to dovodio u vezu. A što se tiče tog incidenta 21. februara 2008. stvari su manje-više poznate. Srbija je bila suočena sa grubim nasiljem zemalja koje su suprotno Povelji UN i Rezoluciji 1244 priznale nezavisnost Kosova i to je izazvalo veliko nezadovoljstvo javnosti. Međutim, poslednja stvar koja je mogla da koristi Srbiji i tadašnjoj srpskoj vladi bilo je nasilje i to nekontrolisano koje se izlilo na nekoliko diplomatskih predstavništava uključujući i američku ambasadu.
Zašto onda niste sprečili da se to dogodi?
- Verovatno da je učinjeno sve da do toga ne dođe. Naravno, tu je bilo nasilnika, ali i onih koji to nisu. Nikad se ne bih saglasio s bilo kojim oblikom nasilja.
Kako ste se osećali kao premijer jedine zemlje u Evropi u kojoj je zapaljena Ambasada SAD?
- Nije dobro i za najoštriju osudu je to što je zapaljena ambasada. To jeste nanelo veliku štetu Vladi, a poslednji sam koji bi tako nešto podržao. Nažalost, nasilje fizičko i pravno već decenijama traje na Balkanu. Celoj svetskoj javnosti je dobro poznato i da je Srbija jedina zemlja u Evropi koja je bezumno bombardovana i jedina zemlja kojoj se posle Drugog svetskog rata otima deo teritorije.
Ako su Kosovo, EU i NATO razlozi, kako kažete, napada, vi zapravo kažete da DS to radi po nalogu Zapada, SAD i EU?
- Verujem da se i u ovom slučaju zaista radi o jednom velikom pritisku spolja! Aktuelna vlast u Srbiji sve manje i manje postaje tvorac politike i sve manje utiče na politiku. Uticaj Vašingtona i Brisela jeste veliki, ali njemu se moglo suprotstaviti bez konfrontacije. Međutim, ulazilo se u čitav lanac nepotrebnih ustupaka, katkad i u sitnim stvarima. To je jedna vrsta "cik-cak politike". Prvo verbalno jednu stvar dovodimo u pitanje, a onda na nju pristajemo, kao u slučaju Rezoluciju o Kosovu u UN.
Verujete li da postoji politička pozadina ubistva premijera? Bivši ambasador SAD Vilijem Montgomeri smatra da ona ne postoji.
DS se saglasio sa priznanjem Kosova
Kad vidite aktuelnu vladu i Vladu DS i SNS u najavi, kajete li se što ste u martu 2008. srušili Vladu DSS i DS?
- Podsetiću vas da je tada u Priština donela odluku o samoproglašenju nezavisnosti koju je podržao veliki broj zemalja EU. DSS je zahtevao da se skupštinskom rezolucijom država obaveže da Srbija kao celovita zemlja treba da nastavi proces evropskih integracija. Umesto takve rezolucije DS je pošto-poto hteo da se potpiše SSP sa EU. Da smo tada sa DS postigli dogovor da se pitanje SSP reši na način kojim bi se sačuvalo Kosovo u sastavu Srbije, sigurno da takvu odluku ne bih doneo. Mi smo sa DS sarađivali sve do samoproglašenja nezavisnosti Kosova i kada su se oni, kao većinski deo Vlade, saglasili sa zemljama EU koje su priznale Kosovo...
... da nije to malo prejaka kvalifikacija?
- A šta znači kada većinski deo Vlade predvođen DS potpiše SSP sa EU u trenutku kada su 19, a onda 22 zemlje Unije priznale Kosovo, a da nisu ni pokušali da pokrenu pitanje Kosova? Pravnici kažu ugovor je saglasnost volja, a SSP je ugovor Srbije sa članicama EU. Ako se saglasite s nekim ko kaže da Kosovo nije vaše, vi ste sami saglasni da Kosovo nije vaše. Ja sam samo predlagao da pre potpisivanje SSP razgovaramo, razgovaramo i razgovaramo sa EU o problemu Kosova.
- Za ubistvo premijera Đinđića sud je doneo presudu. Ako postoje novi dokazi koji nedvosmisleno utvrđuju da postoje učesnici u atentatu koji nisu otkriveni, onda je to ozbiljna stvar koju opet mora da utvrdi sud. Ja o takvim dokazima nemam saznanja. Svakako da nije bez značaja i ono što je bivši ambasador SAD izjavio, jer je on predstavljao u vreme ubistva jednu veliku silu koja raspolaže svojim saznanjima.
Kao predsednik SRJ niste imali nikakve informacije da se priprema ubistvo Đinđića?
- Ne.
Ali ste podržali protest JSO?
- Nisam podržao, jer reč "podržao" znači zloupotrebu onoga o čemu sam govorio. Meni je na redovnoj konferenciji za medije 15. novembra 2002. postavljeno nekoliko pitanja i o protestu JSO, a naknadno sam ustanovio da se ono što je Đinđić o ovom protestu govorio na sednici Vlade u isto vreme ni u čemu nije razlikovalo od mojih izjava. Moja izjava, kao i njegova, bila je da postoje nerešeni odnosi u samoj jedinici i da treba učiniti sve da se situacija smiri. Rečeno je i da nisu regulisani ni protesti ni u drugim službama i institucijama, Đinđić je pomenuo rudare, a ja lekare. Kao i Đinđić, rekao sam da su ti zahtevi verovatno opravdani, ali treba učiniti sve zbog stabilnosti države da se stvar mirno reši. Nijednom nisam upotrebio reč "podržavam".
Da li biste lično voleli da se utvrdi postojanje političke pozadine ubistva Đinđića?
- Želim da se utvrdi puna istina!
A šta danas mislite o izjavi Dejana Mihajlova da DSS zna ko je ubio Đinđića?
- Kao što znate, to je bilo u vreme predsedničke kampanje 2004. Radi se o oštrim rečima, u kampanji se takve stvari dešavaju. Ali, ističem da nisam pobornik oštrih reči.
SVETOMIR MARJANOVIĆ
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Da se samo podsetimo pomenuti Koštunica je predao elitu srpske vojske i policije lažnom ad hok sudu u Hagu i prihvatio da u UN uđemo kao 164. država valjda čime je stavio tačku na nedodirljivost teritorijalnog integriteta na Kosovu i Metohiji. Kao ustavni pravnik u tom pogledu je sigurno znao šta radi. Znači da ga sutra obese na banderu zaslužio je. Ali u ubistvu Đinđića ja nalogodavce mogu da vidim samo na nekim potpuno drugim mestima i ne verujem da je Koštunica imao s tim veze.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2011, 10:51:40 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Da se samo podsetimo pomenuti Koštunica je predao elitu srpske vojske i policije lažnom ad hok sudu u Hagu i prihvatio da u UN uđemo kao 164. država valjda čime je stavio tačku na nedodirljivost teritorijalnog integriteta na Kosovu i Metohiji. Kao ustavni pravnik u tom pogledu je sigurno znao šta radi. Znači da ga sutra obese na banderu zaslužio je. Ali u ubistvu Đinđića ja nalogodavce mogu da vidim samo na nekim potpuno drugim mestima i ne verujem da je Koštunica imao s tim veze.

Kasnije je ta elita, osim Milutinovića, osudjena za najteže zločine, ali ajde da preskočimo to, pa objasni šta si htela da kažeš time da je prihvatio da udjemo u UN kao 164 država? Da ne udjemo u UN?

Stvar je u tome da se zahtevi Koštunice i JSO podudaraju - donesite zakon o Hagu, ne izručujte optužene... A pored toga i priča njegovih stranačkih kolega od toga kako je Djindjic kriminalac do toga kako sudjenje za ubistvo Djindjicu treba poništiti itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.