Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je zenama mesto u kuhinji...  (Pročitano 23532 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Milojkovic i ostali povredjeni.

Namera nije bila da se izjednacava pravoslavlje i jebanje komsinice ali ispade tako zbog radi nepaznju moju. Delimicno zbog nepaznje delimicno zbog svesne zelje da se izdejstvuje po publici sa smislljenom provokacijom. Ima teorija koja kaze da ljudi iskreno reaguju ako i  samo ako su izbaceni iz zone komfora. Ta zona komfora je "prijateljski i sterilno" sroceno pitanje tipa 'Dragi moji ako vam ne smeta mnogo bilo bi veoma lepo da mi date odgovor na ....bla bla bla". Polovina bi zaspala na pola pitanja.

Tako ja malo lupim malo ostanem ziv ali me bar moj prijatelj Crows napusi i otera u tri lepe - isprazni frustracije skupljene tokom dana - ja se ne potresem preterano - i njemu je mnogo lakse i meni je mnogo drago jer zajedno slusamo super muziku ja Butterfly effect i SLayer on Slipknot  i svi srecni.

Cak sam i Munkuze uspeo na navredjam zbog cega mi se srce cepa tako da cu morati da budem pazljivilji o cemu pisem pa cak i blablaonici i da se stidim u cosku zbog ispada bar jedno 36.6 minuta

ZVANICNO ulazem izvinjotinu za moje 13-togodisnje ponasanje.

Ipak u pitanju ima malko istine. Jos u vreme dok sam boravio u dragoj nam Srbiji cuo sam zanimljivu pricu o mladjem bracnom paru gde je NJENA izjava bila da ona zeli da ceo zivot bude domacica i brine o svom muzu jer su takvi srpski obicaji. Tada mi je to bilo malo blago receno neshvatljivo posebno za nekoga od 20 i kusur a jos extra sto je zensko. Da se razumemo ni ja se ne slazem sa emancipacijom tipa 'muskarci su svinje treba ih pobiti' ali nisam brate ni za muslimanski serijat.

Na slicnu temu ima jedna strasno zanimljiva knjiga "Female shovinist pigs" koja diskutuje o velicanju arhietipa zene tipa Britny Spears - ili Ceca kod nas. Ta fora ja sam plava, imam plasticne sise, nisam mnogo pametna ali sta to ima veze. Da li se stvarno feminizam 70tih i 80toh izrodio na to ili mi se samo cini.

IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

'bem ti...

ma feminizam se izrodio u to da zena moze koliko- toliko da bira jel' joj volja da bude domacica ili vise voli neku drugu varijantu ili kombinaciju varijanti
a ta cura ti i nije neki reper, ona je samo nasla nacina da opravda svoj licni izbor (obicajima koji nisu samo srpski)

neke zene uzivaju da se zanimaju po kuci, oko kuce i dece i muza i i i... i u tome nema nis' lose, niti manje vredno,
lepo to rece munkaze
svako bira kako ce ziveti, svi cemo i onako umreti pa sta god gradili u ovom zivotu, porodicu, karijeru i/ili nesto deseto,
najvaznije je da budemo sta? veseliii  Smile i zadovoljni, naravno...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa i to sto kazes - ko zaiska neka mu ga - pa ako mu je super svima je super.  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


dovoljna je jedna rjec odjebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 158
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
decky999 ti mene ocigledno nisi razumeo,tek toliko o tome koliko si ti svestan .Imam neki osecaj da jako slabo procenjujes ljude i onda donosis potpuno pogresne zakljucke.Ja uopste nisam povredjena ali ces ti sigurno sada biti iako mi to nije bila namera.Za druge zene ne znam ,ali ovog leta sigurno necu biti u kuhinji nego na nudistickoj plazi.Oces sa mnom? Smile
IP sačuvana
social share
"I rijeka nije bila rijeka u samom pocetku..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tu sam uvek kada treba...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 724
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Tel.Me 
Zenama je mesto u kuhinji - onoliko koliko one zele da tu budu! Nekada ja volim da budem u kuhinji!

E sada, jedna stvar o kojoj nisi razmisljao kada si postavio pitanje - da li je dobro da zajedno budu u kuhinji muskarac i zena? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


dovoljna je jedna rjec odjebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 158
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
ja znam jednu vrlo interesantnu pricu o jednom mudracu i tri zene ,znas kako je zanimljiva .(tri zene su ludaca,klimaktericna i bakica)Mozda si je i ti cuo? Smile
IP sačuvana
social share
"I rijeka nije bila rijeka u samom pocetku..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ne Milojkovic nisam povredjen ni najmanje - zasto bi bio. Ja nikada ne procenjujem ljude niti donosim zakljucke  - pustim njima da se sami procene. Smile Nudisticka plaza - uvek i u svako doba (jedino ne volim kada mi pesak ulazi u guzu) Smile.

A zajedno u kuhinji - mi ako smo zajedno u kuhinji obicno koristimo pultove i ringle za neke druge stvari osim za kuvanje  Smile Smile

A kad kuvam volim sam da kuvam.

Ovo za tri zene  Smile nisam cuo bas bi mi prijalo prosvetljenje
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


dovoljna je jedna rjec odjebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 158
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
  Bas si simpatican.Kad idemo? Smile
« Poslednja izmena: 24. Jul 2006, 05:16:27 od milojkovic »
IP sačuvana
social share
"I rijeka nije bila rijeka u samom pocetku..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Mogu da povedem i zenu i ona je nudista  - ustvari ona je malo vise nego ja. Gde ides na Adu Bijanu ili Grcka - ne bi mario iskren da budem samo da se izvucem iz ove ladnoce i kisurine bar na par dana (autor se nalazi u AU prim.prev)
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


dovoljna je jedna rjec odjebi

Zodijak
Pol Žena
Poruke 158
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
Steta sto nisi ovde ja bas htela da te pozovem na cappuccino,pa da ti ispricam onu pricicu.  Smile A posle da vezbamo yogu. Smile
« Poslednja izmena: 24. Jul 2006, 05:39:02 od milojkovic »
IP sačuvana
social share
"I rijeka nije bila rijeka u samom pocetku..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.