Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:56:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je vredna ovolikog mucenja?  (Pročitano 9532 puta)
21. Sep 2008, 14:14:59
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
E ovako da pochnem:

Dok sam bio 7-8 razred osnovne, upoznao sam jednu curu i druzili smo se konstantno - otprilike 15 sati dnevno. Ona je bila veoma zabavna, vesela i pozitivna cura i to mis kod nje mnogo svidjalo. Iako je imala momaka u toku nasheg druzenja nisam bio ljubomoran ni na jednog, jer mi je samo pomisao na njunkao drugaricu bila dovoljna. I tako je proslo nekih godinu i po u tom nashem prijateljstvu - za to vreme svasta smo radili zvali se iz drugih gradova, pricali do kasno u noci isli svugde sami, ali nikad nismo bili u vezi. I tek nakon godinu i po shvatio sam da sam se zaljubio u nju i to ne normalno! Zelio sam da ovo stvarno predje na vishi nivo jer niko mi nije dao da se tako lepo osecam kao ona. I odluchio sam jedne veceri da se nadjemo i pitam je za vezu. Pristala je da se vidimo(nisam joj rekao razlog), i u zadnji tren je neshto iskrsnulo pa nije mogla doc. Ja, budala kakva jesam odlucio sam da to moram saznat jos te noci i odlucio sam da sastavim poruku kao poziv za vezu(znam glup potez - al bio sam 8 razred).  I tako sastavio sam poruku (koja se sastojala od 6 poruka) iobjasnio joj sva moja osjecanja. Nije proslo dugo i odgovor je stigao - i to onaj kojeg sam se najvishe bojao - u stilu " kako joj je zao, kako je sjebana sto je to chula i kako sam joj ja najbolji drug i da to nije ocekivala od mene". Normalno tada sam bio mnogo razocaran i povredjen ovim iskazom i moja ludost me je natjerala da ne pricham vise s njom niti bilo kako da komuniciramo. Nije proslo puno dana - ona meni salje poruke kako plache zbog ovog shto se desilo, ali ni ja joj nisam mogao lagat i ja sam plakao - ali i dalje ja(majmun) nisam mogao skupit hrabrost i pozvat je lice u lice. I tako od tog dogacaja proslo je godinu dana i ja je skoro nikad nisam video jer ja sam tada presao u srednju a ona je bila 8 osnovne. E sad prvi problem koji se stvorio je kad je ona dosla u srednju. Nailazio sam jako chesto na nju i uvek bi se zagledao u nju kad bi prolazila. Ona izgleda nije reagovala na mene vishe. Misli mi nisu bili sredjene kad god bi neko neshto spominjao u vezi nje. Nakon godine dana moje i njeno drustvo su poceli izlaziti  i naravno ja i ona s njima ali mi i dalje nismo prichali. I tako se desilo da me jednom ona cimnila i ja nisam mogao da verujem i pitam je ze razlog a ona - "setila se nechega". I tada sam iskoristio priliku da je pitam da izadjemo do grada i pristala je. Odluchio sam da sredim sve nesporazume - ali opet uradio sam suprotno - "istoriju" nisam ni spominjao vec smo pricali o sadasnjosti. Ustanovili smo da smo onda bili deca i da je bila glupost i nastavili svaki svojim putem. I mislio sam da sam je prebolio, sve do 4 srednje - gledao sam je jednom tako i nikad nije bila lepsha za mene, predivan andjeo. I tad se stvorio problem broj dva, morao sam da prekinem s curom koju mi se svidjala samo zato jer sam stalno mislio na ovu(znam majmun sam). I ovaj put sam odlucio indirektan pristup. Na vece bi komunicirali porukama i nekad bih je zvao i prichali bi po pola sata -sat, i osjecam da je i ona uzivala u razgovorima. Medjutim kad sam je jednom zvao na telefon nije se javila - i od tada nije komunicirala samnom - barem ne preko poruka.razgovor Oci u oci se nebi desavao jer sam je retko vidjao. I zvao sam je da izadjemo u grad, odemo na pice - i govorila bi da ima obaveza(znam navaljivao sam). I tako je nashe druzenje oslabilo opet i opet sam bio sjeban.Onda mi se dobra stvar desila, otishao sam u ns da studiram daleko od nje i bilo mi je super - ponovo sam se vratio zabavi, opustanju i manjku briga. Vratim se jednom u svoj grad opet i opet ista situacija kad je vidim - sjebem se i izgubim. Odem u NS, saljem joj poruke, pokushavam je zvat - neodgovara. I opet(ja idiot) odlucim da joj napishem poruku i svo obrazlozenje-bila je to jako velika poruka. Od nje stize dvije recenice - "dugo vremena sam u sebi tajno prizeljkivala da mi neko kaze volim te, i konachno mi je to receno ali ne od onog od kojeg sam se nadala. Znam da sam ti  sad (ili mozda vec jesam) slomila srce i nade ali ja tebe nevolim. znam da je ovo grozno ali neke stvari jednostavno jesu i zao mi je zbog toga." Naravno opet sam pao u depresiju, ali ja nisam mogao da odustanem jednostavno nisam, sva sreca ova depresija nije puno trajala jer me NS uvek oraspolozi. I odlucih da se vratim u svoj rodni grad posto je bila matura njene generacije a imam i dosta prijatelja tamo. To vece sam otishao u jedan klub i kasnije su nam se maturanti pridruzili. I ona je bila medju njima. Neznam shta mi je bilo ja sam joj prisao i malo smo plesali,prichali i zamisljeno se gledali. Znao sam da sam tada trebao neshto pokusati al nisam mogao - nikad nemogu nista u njenom prisustvu, uvek me izbaci iz takta. I vratim se ja u ns i opet nemogu da prestanem da mislim o njoj. Svaki put kad bi se vratio u svoj grad ona bi se ponashala  kao da smo samo poznanici. I tada sam odlucio da budem non stop u ns-u ida se nevracam tamo i negledam je  vise. I sve super - zabava, drustvo i chak sam upoznao fantasticnu curu koja mi se svidja i s kojom bi trebao uskoro bit u vezi. Najveci problem: Ona dolazi sada da studira u ns-u sada! Neznam shta da radim, bojim se da cu sve da ponovim, da cu se izgubit. Chak mi se cini da sam je i sinoc video u nekom klubu ovde u NS i odma me raspolozenje napustilo. Neznam shta cu vishe...

Obichno se jako kontrolishem i svestan sam svojih akcija, ali kad je ona tu - sve to pane u vodu - ona je jedina osoba koja me moze izbaciti iz takta i to samo mojom pojavom. Nisam ovakav s ostalim curama i jako se tesko zaljubim, ali ovo je sasvim drugo - njoj sam crtao, pisao pesme, radio svasta - ako se rachuna sveukupno mislim da sam u ovu curu bio zaljubljen vishe od tri godine

jesam spomeno da sam majmun i idiot

Sad vas pitam - gde sam najvishe pogresio (pored ovih ocitih ispada) i shta trebam da radim. Voleo bi da se nadjem s njom i sve joj objasnim, ali posto ne odgovara na pozive i poruke to nije moguce...

Hvala ako ste imali vremena i procitali sve ovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Mislim da je ona tebi već sve objasnila samo ti to ne želiš da čuješ. Ne želi vezu sa tobom.

U čemu si pogrešio? Idealizovao si je. Tokom svih ovih godina razdvojenosti ti si stvorio sliku devojke koja ti se dopada, a to više nije ona. Mislim fizički jeste, ali ne i kao ličnost. Usudiću se da kažem kako ti nju u suštini ne poznaješ jer ni jednom rečju nisi uspeo da je opišeš i naslikaš.

Šta da radiš? Prvo da napraviš listu osobina koje treba da ima žena koja ti se dopada. To su osobine, ne samo lik nego i um, karakter, interesovanja. Onda da u istu listu upišeš osobine koje ima ta devojka, onako kako je vide ljudi koji je poznaju a ne idealizuju. I da shvatiš kako ona nije tvoja ličnost iz mašte.

A na kraju treba da prestaneš da povređuješ i sebe i nju i devojke koje su u to vreme zainteresovane za tebe a ignorišeš ih kao što ova pomenuta ignoriše tebe. Otvori oči i voli neku koja voli tebe.
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 14:41:16 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pogrijesio si onda kad nisi stavio tacku na tu vasu "vezu", tj onda kad ti je rekla da si joj samo drug i nista vise. To je bila istina i pravo stanje stvari.
Sve sto vam se poslije desavalo; zamisljeni pogledi, dvosmislene poruke; su njoj laskale, ali nista vise od toga; i tvoja je greska sto si to svaki put shvatio kao znak da su se njena osjecanja promijenila. Da sam bila na tvom mjestu onda kad ti je poslala poruku 'kako je htjel cuti od nekog da je voli,ali ne od tebe', sama bih sebi opalila samar i vise je ne bih pozvala.
Tvoj pristup jeste bio djetinjast ( izjavljivanje ljubavi preko sms-a :S ), ali mislim da bi to bio najmanji problem da je ona htjela vezu sa tobom.

Moj prijedlog je da zavrsis s tim kako znas i umijes jer samo tebi skodi ovakva situacija, njoj nimalo. Stisni zube i zaboravi na proslost i na divne trenutke, to ti samo daje laznu nadu. Mislim da, cak i kad biste se smuvali sad, ne bi bilo ni izbliza isto kao sto vam je bilo prije, sto zbog svega sto se u medjuvremenu desavalo, sto zbog cinjenice da se ljudi mijenjaju i ti ne znas kakva je ona sada osoba.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Citat
jesam spomeno da sam majmun i idiot

Jesi i to previse puta...  Smile

Nego... prvo ja verujem u musko-zenska prijateljstva i licno imam najbolju drugaricu koja je zesca riba ali jednostavno je volim kao sestru. Spavao sam s njom ( bukvalno spavao  Smile ) bezbroj puta i nista. Jednostavno, sredio sam neke stvari u svojoj glavi.
Kazem ovo jer ste vas dvoje prvenstveno bili drugovi.

Drugo, zamisli da ste kojim slucajem u vezi, od sutra recimo, kako bi to izgledalo?
Mislish da bi ona naprasno promenila osecanja a nije ih menjala 4-5 godina?!
Mozda i tebi nesto kvrcne u glavi. Mozda se ispstavi da ti je samo opsesija i da zudish za necim sto ne mozesh imati, pa bi je izgustirao posle mesec dana i video da to nije nista posebno...

Ko zna?!  Smile E sad, sta bi bilo, kad bi bilo...
Mnogo puta si ti sebe neosnovano nazvao idiotom i majmunom. I to za gluposti, za pokusaje, za zivkanje, poruke, pisma, za gledanje i sl. fazone.
A jel znas zbog cega si jedini put ispao idiot i majmun po meni? Zato sto je nisi nikad ili barem dok ste plesali, poljubio...  Smile

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Pogreshio si onog tenutka kad si joj dao mogucnost da bira. A to beshe u osnovnoj shkoli ako sam dobro zapamtio. Ti nisi zaljubljen u nju vec imash opsesiju da je pobedish u toj vashoj "igri". Ironija zhivota je u sledecem. Chak i da je smuvash, smorila bi te za mesec dana. Ako si slab i ne mozhesh da prevazidjesh tu devojku, jedini nachin da je zainteresujesh je da uzhivash u zhivotu i da izgleda koada te boli ona stvar za nju. Da li cesh da pucash na kvantitet ili kvalitet, to je na tebi.

Da se ne bih pravio ja sad extra pametan, reci cu ti da svako od nas ima nekog svog demona koji ga proganja. Medjutim vreme ne mozhe da se vrati, ali ruzhnu proshlost mozhesh pobditi na taj nachin shto cesh da je obezvredish.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
vec sam ti odgovorio na PP ... a vidis da i ostali misle slicno tako da znas sta ti je raditi  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Nisam odgovorio na pitanje.

Nijedna nije vredna ni najmanjeg muchenja. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Smile Smile Smile moze da ti citira moj PP iste sadrzine Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
vec sam ti odgovorio na PP ... a vidis da i ostali misle slicno tako da znas sta ti je raditi  Smile
Smile Smile Smile moze da ti citira moj PP iste sadrzine Smile

Pa dobro bre Orf, jel to privatna poruka, ili sta?  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 14:59:06 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
@sim

volim shto si to surovo rekla ali istinito - istina je najvaznija

idealizovo - jesam. Da je poznajem - mislim da da, ali samo onoliko koliko ona mi ona dozvoljava. Da je opishem mogao bi ali je to stvarno jedan jako velik teks koji je nebitan za tu situaciju. I napravio sam listu osobina/karakteristika i prichao s njenim drustvom - i opet preovladjuju osobine koje volim (vise ih je)

Najlakse je rec otvori oci

@ces18

slazem se s tobom, i da poruke su bile detinjaste(prvenstveno shto sam bio neiskusan tada, o ovu zadnju shto sam joj poslo - tu sam vec puko), ali tesko je odreci se takve osobe - pogotovo sad kad cu je vidjat redovno

@White Goa

Imam i ja drugarica  koji su pravi zmajevi, i koji mogu da rade shta oce al od mene nece dobit reakciju. Valjda shto sam nakon prvog iskustva naucio da se sredim od tih situacija, ali to prvo iskustvo nikako

Znam i ja se stalno pitam na shta bi veze licila, al to je to - samo pitanje

i znam da mi najveca greska shto je nisam poljubio a imao sam dosta prilika, nenormalno zalim zbog svih

@Fahrenheit


Nisam te bash najbolje shvatio - kakva igra

@Orfe

Znam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:56:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.