Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:36:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je vredna ovolikog mucenja?  (Pročitano 9530 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
@WhiteGoa
ne znam kako da odgovorim ostao sam bez teksta Smile


@dzuksi  imas tu devojcicu posveti joj se ovu ko jebe Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
@Fahrenheit


Nisam te bash najbolje shvatio - kakva igra

Pa sve to izmedju vas je igra ... igra dve nepomirljive ambicije. Tvoja ambicija je bila da se pokazhesh da si najbolji mushkarac za nju, tako shto cesh biti sa njom, a njena igra je bila da ti pokazhe kako uvek ima neko bolji od tebe.
"zhelim da chujem da me neko voli, ali neko drugi ..."

A zhena ko zhena, praktichna kako je Bog stvorio, kad je bila usamljena u jednom trenutku, cimnula te je na telefon jer se "setila nechega" ... drugim rechima ... tri pobede je odnela u toj igri.
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 15:10:15 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
@WhiteGoa
ne znam kako da odgovorim ostao sam bez teksta Smile

Ma nemoj da mi se nerviras...  Smile  Smile 
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ne nerviram se Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
evo orfove poruke - da nebude zablude Smile

Citat: Orfanelin

pa druze ne znam sta da ti kazem Smile ne mogu da se stavim u tvoju poziciju zato sto verovatno nikad necu doziveti nista slicno Smile ali najbolje ti je resenje da se bavis necim da si non stop okupiran oko necega Wink tako neces razmisljati o njoj .... imam ja jednog druga koji je tako zaljubljiv kao ti Smile i mogu ti reci da je ono sto sam primetio kod takvih slucajeva da si ti

pa da upravo to ti kazem preraslo je u opsesiju zato sto ti nju negde u svojoj glavi zamisljas kao idealnu posle mesec dana veze sa njom ne bi ti se vise svidjala ili bi je ozenio  Smile a ona sama kaze da te ne voli tako da je druga mogucnost iskljucena Smile

Taj drug je nekoliko puta hteo da se ubije zbog te devojke ona ga je zajebavala strasno posle nekih godinu dana mucenja oni su se smuvali i raskinuli posle 15 dana zato sto ju je on oterao u tri lepe Smile sada ona njega juri a on nece da cuje  Smile razmisli o tome Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Zamisli sad da se desi čudo, Dođe ona u NS i tako usamljena prihvati tvoju ponudu. Počnete da se zabavljate. Ti si za nju slabić i gubitnik kojeg godinama voza oko malog prsta. Služiš kao štaka, ponjava, most da se uđe u novo društvo. Ona za tebe predstavlja triumf, ostvarenje dugog sna i maštanja. Posle nekog vremena mogu da se dese dva scenarija. Bolji, ona počinje da ti se predstavlja u svetlu koje ti se ne dopada, ti se hladiš i razilazite se. Gori, ona nalazi nekog ko joj se dopada, ostavi te i ti ostaješ u gorem položaju nego ranije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Mudra je Orfina oduvek bila...  Smile

nego... jel si ti njega pitao da postavis pp  Smile

Zamisli sad da se desi čudo, Dođe ona u NS i tako usamljena prihvati tvoju ponudu. Počnete da se zabavljate. Ti si za nju slabić i gubitnik kojeg godinama voza oko malog prsta. Služiš kao štaka, ponjava, most da se uđe u novo društvo. Ona za tebe predstavlja triumf, ostvarenje dugog sna i maštanja. Posle nekog vremena mogu da se dese dva scenarija. Bolji, ona počinje da ti se predstavlja u svetlu koje ti se ne dopada, ti se hladiš i razilazite se. Gori, ona nalazi nekog ko joj se dopada, ostavi te i ti ostaješ u gorem položaju nego ranije.

Mislim da bi on nju sutno, iskreno, izgustirao bi je za mesec dana...
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 15:27:47 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
nisi je celu prekopirao  Smile Smile
Zamisli sad da se desi čudo, Dođe ona u NS i tako usamljena prihvati tvoju ponudu. Počnete da se zabavljate. Ti si za nju slabić i gubitnik kojeg godinama voza oko malog prsta. Služiš kao štaka, ponjava, most da se uđe u novo društvo. Ona za tebe predstavlja triumf, ostvarenje dugog sna i maštanja. Posle nekog vremena mogu da se dese dva scenarija. Bolji, ona počinje da ti se predstavlja u svetlu koje ti se ne dopada, ti se hladiš i razilazite se. Gori, ona nalazi nekog ko joj se dopada, ostavi te i ti ostaješ u gorem položaju nego ranije.
imas pravo Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pa ni ja nisam slepac - znam kad me cura voza oko prsta. Fazon je to shto ona ne radi - imala je dosta prilika ali nije htela. A i znam sta treba da pricham s njom  (veze se zasnivaju na razgovoru), sredio sam to, sve shto trebam je da mi da priliku da objasnim.

@Služiš kao štaka, ponjava, most da se uđe u novo društvo.@

nije takva - ogranichena je po pitanju drustva

@Bolji, ona počinje da ti se predstavlja u svetlu koje ti se ne dopada, ti se hladiš i razilazite se.@

To bi bilo vrlo verovatno  -ali ne mjenja cinjenicu da bi voleo da barem budem s njom na kratko

@Gori, ona nalazi nekog ko joj se dopada, ostavi te i ti ostaješ u gorem položaju nego ranije. @

pa ni taj nije losh iskreno, navikao sam na poraze u njenom slucaju a i nije prvi put da mi se to desi Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pa ti onda cekaj da se ona 'neceg sjeti' i da te nazove i onda joj ispricaj sta imas. Ne znam samo sto si postavio temu ako si ti vec odlucio sta hoces ?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:36:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.