Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li se osecate sigurnim i bezbednim u Srbiji kao gradjanin?
Da.
Ne.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je Srbija bezbedna zemlja za gradjane?  (Pročitano 16788 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
U kriznim momentima uvek isplivaju huligani... Da li to znaci da treba osuditi citav narod?
Ako je odgovor, da... onda je istorija ljudskog roda... zavrsena...
Procenjujem, takodje, da si srećna/srećan. imaš miran san, nema nervoze, ne patiš od gastritisa. Sve pravdaš, sve je ok, u ime civilizacijskog napretka. Slažem se, u kriznim momentima uvek isplivaju huligani. Imam nekoliko pitanja:
- zar nije moglo da se predvidi koliko će biti krizno? Zar nije bilo mohguće bolje obezbediti neke zgrade. radnje...? Nemoj da mi kažeš da se nije moglo...
- zar se moralo pozivati na juriš sa bine? Nemoj mi loviti terminologiju, zna se šta je snaga reči, sugestija... i nemoj mi reći da nije bilo huškanja sa bine!
- i konačno, zašto je i za koga nezavisnost Kosova iznenadjenje nakon više od pet decenija boledupećeg odnosa srpskih i pre toga jugoslovenskih političara prema pitanju Kosova i istovremene brižljivo osmišljavane i razvijane političke, ekonomske, PR i svakakve albanske i separatističke opkupacije istog tog Kosova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
U kriznim momentima uvek isplivaju huligani... Da li to znaci da treba osuditi citav narod?
Ako je odgovor, da... onda je istorija ljudskog roda... zavrsena...
Procenjujem, takodje, da si srećna/srećan. imaš miran san, nema nervoze, ne patiš od gastritisa. Sve pravdaš, sve je ok, u ime civilizacijskog napretka. Slažem se, u kriznim momentima uvek isplivaju huligani. Imam nekoliko pitanja:
- zar nije moglo da se predvidi koliko će biti krizno? Zar nije bilo mohguće bolje obezbediti neke zgrade. radnje...? Nemoj da mi kažeš da se nije moglo...
- zar se moralo pozivati na juriš sa bine? Nemoj mi loviti terminologiju, zna se šta je snaga reči, sugestija... i nemoj mi reći da nije bilo huškanja sa bine!
- i konačno, zašto je i za koga nezavisnost Kosova iznenadjenje nakon više od pet decenija boledupećeg odnosa srpskih i pre toga jugoslovenskih političara prema pitanju Kosova i istovremene brižljivo osmišljavane i razvijane političke, ekonomske, PR i svakakve albanske i separatističke opkupacije istog tog Kosova?
gde je divac...gde je divac........ Smile Smile Smile....nesto ga ne vidim Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
gde je divac...gde je divac........ Smile Smile Smile....nesto ga ne vidim Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Citat
Smile joooj, koliko ti umeš da me raznežiš i obraduješ! Eno sam ga metla na drugu temu. Slušaj, imam i ja dušu  Smile
Nego, apropo ove teme i pitanja da li je Srbija bezbedna za naše građane, Srbija nije, ali zato izgleda da Crna Gora jeste, mislim za naše građane. Pazi sad ovo, B92, od pre par dana: ... "na crnogorskom tržištu kapitala, novi poslovni poduhvati Miodraga Kostića." Između ostalog, pominje se i da su se osim Rusa, koji su najizdašniji kupci na crnogorskoj obali tamo smestili i neki od moćnih Srba... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
Između ostalog, pominje se i da su se osim Rusa, koji su najizdašniji kupci na crnogorskoj obali tamo smestili i neki od moćnih Srba...
....na celu sa vlade divcom Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da li se osecate sigurnim u zemlji Srbiji?
U Srbiji je ubijen svojevremeno ministar odbrane (koliko se secam).
U Srbiji je ubijen premijer.
Drzavna bezbednost je samo prebacena u BIA. Nije sluzba bezbednosti rasformirana. Milicija-policija nije precesljana od petog oktobra.

Kao da se oseca gradjanin, kada stradaju ljudi iz vrha. Sta ako se neki "mocnik" zaleti na obicnog coveka?

Koliko sam pratio na TV-u, sada je u proteklom periodu bio trend obracuna "gradjevinara"...

Tvoj nadimak u potpunosti opravdava tvoje stavove. Da si sam dosao do ovakvih (imbecilnih) zakljucaka mozda bi vredelo, mozda bi bilo nade objasniti ti nesto. Ali kad neko samo ponavlja ovakve idiotske floskule propalih novinara i jadnih politicara to je stvarno za zaljenje.

Da li se prosecan Amerikanac oseca sigurno u svojoj zemlji?
U Americi je svojevremeno ubijen predsednik. U toj istoj Americi jednom mesecno nezadovoljni student raspali po kolegama zato sto mu "svet nije po volji". Da li ti znas o cemu pricas uopste?

Da li su u Americi rasformirane sluzbe bezbednosti? Pritom ne mislim na primer na Sluzbu za nacionalnu bezbednost (NSA) nego na pratece? Da li nekom Amerikancu padaju na pamet takve gluposti? Da li si nekada u novinama procitao da se neki Amerikanac zalaze da se CIA rasformira? Da li ti uopste citas novine? Za sta tebi sluzi internet? Da li ti uopste imas glavu? I cemu ona sluzi?
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Između ostalog, pominje se i da su se osim Rusa, koji su najizdašniji kupci na crnogorskoj obali tamo smestili i neki od moćnih Srba...
....na celu sa vlade divcom Smile Smile Smile
Da ne poveruješ, nisam mislila na Divca. Nije on tamo. Sve sam se nadala da će njegov PR tim (e, sad mislim na Divca!) da odradi nešto pametno i da će u ovom trenutku, najtežem za istoriju Kosova i ovdašnjih i tamošnjih Srba, da organizuju nekakvo presecanje nekakve trake i da kaže: Evo ljudi gde su išle pare od akcije "Možeš i ti", pare od vaših sms poruka, pare od vaše novogodišnje doplatne markice... i da će Divac nasmejan da preseče tu traku, a iza će se pojaviti makar jedan kućerak za srpske izbeglice, ako ne i svih 12 koje je obećao da će lično finansirati on i njegova Sneža i već sam se videla kako postiđena ali srećna šaljem po 100 izvinjenja na sve forume, što Divcu što učesnicima foruma koji su morali da čitaju moje skeptične postove. Ali, avaj! nit ima neke kuće na vidiku, nit je Divčev PR tim odradio išta pametno u OVOM trenutku, nit sam srećna, nit se iko od novinara ili kompetentnih ustanova bavi ovim pitanjem. Neki (hm... mnogi) su i dalje u ovoj zemlji nedodirljivi.
ali, ako zanemarimo ove trice i te beznačajnosti od jedan, dva miliona evra... onda je Srbija ipak bezbedna zemlja. Za razliku od Ria i brazila, mi Beogradom još uvek možemo da šetamo sa lančićima, prstenjem, tašnicama... a da ne cvikamo da će neko da nam odseče prst. Bar kad nema nekog mitinga.
Jooooj, šta li će mi mrgec odgovoriti  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Pitam se kako uopste neki ljudi izlaze iz kuce ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
A ja ne prestajem da se pitam dokle će političari da budu iznad zakona i ustava?Žrtvovali su policiju u neredima naredivši "pasivnu samoodbranu"  Smile Ko je to naredio?Ko je blokirao akcije ppolicije i sprečio zaštitu ambasada?Šta je radila žandarmerija u visokorizičnim trenucima u Barajevu umesto da bude pripravna u 29.novembru???
zemlja je nesigurna za gradjane,živeti se mora...Nadam se da će jednog dana džukele iz vrha odgovarati za huškanja.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
LG Nexus 5
A ja ne prestajem da se pitam dokle će političari da budu iznad zakona i ustava?Žrtvovali su policiju u neredima naredivši "pasivnu samoodbranu"  Smile Ko je to naredio?Ko je blokirao akcije ppolicije i sprečio zaštitu ambasada?Šta je radila žandarmerija u visokorizičnim trenucima u Barajevu umesto da bude pripravna u 29.novembru???
 zemlja je nesigurna za gradjane,živeti se mora...Nadam se da će jednog dana džukele iz vrha odgovarati za huškanja.

Treba pitati zamenika ministra MUP-a.

Iz koje ono bese stranke Jocicev zamenik?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
A ja ne prestajem da se pitam dokle će političari da budu iznad zakona i ustava?Žrtvovali su policiju u neredima naredivši "pasivnu samoodbranu" Smile Ko je to naredio?Ko je blokirao akcije ppolicije i sprečio zaštitu ambasada?Šta je radila žandarmerija u visokorizičnim trenucima u Barajevu umesto da bude pripravna u 29.novembru???
 zemlja je nesigurna za gradjane,živeti se mora...Nadam se da će jednog dana džukele iz vrha odgovarati za huškanja.
Ja mislim da znam zasto je to bilo naredjeno. Nisu hteli da pokazu svetu "losu sliku policije" kako je Milosevic nekada radio.
Mozda premijer ili glavni u MUP-u? To je neko tako zeleo.
Zavadi pa vladaj!
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.