Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:59:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je potreban kontakt???  (Pročitano 4709 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ja mislim da je jarooko iskren kad kaze da ne zeli nista vise s njom.
istovremeno, moram da primjetim osvjezenje na ovom podforumu,ne sjecam se kad je neki momak zadnji put dosao ovdje, raskinuo s djevojkom i nije cmizdrio i trazio ohrabrenje za suicid.

tako da, jarooko, nemoj sad da pokvaris utisak  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Ako poshalje ortaka onda ce ortak verovatno smuvati nju, a njena ortakinja njega. Shto i nije loshe...
Meni je nekako najverovatnija stvarda neko poseduje neku stvar "koja ne moze da se donese" i po koju ce neko morati da ode kod nekog a onda kafica, sok pa sve po redu kako valja i dolikuje... Uglavnom ako je zensko neshto naumilo teshko cesh reci ne... Ali pokushaj.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
Otidji, vidi, odglumi malo i hladnocu ako zatreba da zastitis oboje u tom momentu, pitas je kako je, uzmes stvari i kazes "vidimo se"  Smile

   Da, tako ce valjda i biti, to je scenario u mojoj glavi.



ja mislim da je jarooko iskren kad kaze da ne zeli nista vise s njom.
istovremeno, moram da primjetim osvjezenje na ovom podforumu,ne sjecam se kad je neki momak zadnji put dosao ovdje, raskinuo s djevojkom i nije cmizdrio i trazio ohrabrenje za suicid.

tako da, jarooko, nemoj sad da pokvaris utisak  Smile

   Kazem, siguran sam da sada, da me nazove i pocne da mi cmizdri na slusalicu kako joj nedostajem, siguran sam da bih joj rekao da oladi, da ce proci, ali da od nas nista nece biti. Cak sam je savetovao onaj dan kad smo raskinuli da ode i oduva, pa nadje nekog za kres-varijantu, da me brze preboli. Tu se vec naljutila. Ne kazem ja da je meni lako, da sam bezosecajan ili ista slicno, ali imam 18 godina, a i poceli smo da se morimo...

   Stvar je u tome sto ja nju jos od onda nisam video, pa ne mogu ni da pocnem da zamisljam kako cu reagovati... Poprilicno sam ubedjen da mi se misljenje ni onda nece promeniti, ali uvek postoji ono prokleto ali...

   Uglavnom, stvar je skoro gotova, samo da se vidimo. Uradicu kako je WarriorKA rekla, ne bi trebalo da bude problema...



Ako poshalje ortaka onda ce ortak verovatno smuvati nju, a njena ortakinja njega. Shto i nije loshe...
Meni je nekako najverovatnija stvarda neko poseduje neku stvar "koja ne moze da se donese" i po koju ce neko morati da ode kod nekog a onda kafica, sok pa sve po redu kako valja i dolikuje... Uglavnom ako je zensko neshto naumilo teshko cesh reci ne... Ali pokushaj.

   Ako pod "njega" mislis mene, uopste ne bi bilo lose.  Smile

   Eh, manipulacija je moj fah, tesko da cu joj to olako prepustiti!  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 19:19:48 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Njega mislim tebe  Smile Poslushaj WarriorKA ona valjda zna shta radi. Ja ne mogu da ti dam savet, jer se sam uvek nekako razmeksham u takvim situacijama i uvek se nekako zavrshi na toj kafi... Jbg valjda slab karakter.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Da li je to normalno??? Da li trebam da odvojim sat, dva da porazgovaram s njom, da odemo na kafu? Nikako ne mogu da pojmim zasto bih to zeleo, niti ona. A da li ona mozda ocekuje da mi porazgovaramo?
To zavisi samo od toga kakva je to veza bila, iz cega je nastala u sta se pretvorila i slicno...
Postoje devojke sa kojima mozes da ostanes prijatelj, da se povremeno vidjas i druzis, i one sa kojima to ne vodi nigde, ili bar nigde dobro...
Ja vecinu svojih devojaka volim da sretnem, sa nekima imam vrlo zdrav odnos...

Ipak kafenisanje i slicne stvari, barem po meni, mnogo je bolje raditi posle nekog vremena... kad se sve strasti smire Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Hahahaaaaa!!! Nakon sto me je ispalila ze ono kada sam je zvao da je vidimo, nije mi se javila kao sto je rekla da hoce, samo sam banuo do nje, na vratima izvrsio trgovinu sa njenom sestrom, i nestao! Niti sam ulazio da joj se javim, niti ista. I mislim da uopste nisam ispao bezobrazan, jer sam ja hteo lepo, ali ona nije... Ne slazete li se???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Mozda je i ona bila u dilemi, kao i ti Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Lock na zahtev autora teme. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:59:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.