Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:24:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je ovo normalno?  (Pročitano 9610 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ma sta ce mu "Crysis", bolje nek proba neki "Call of Duty", zadovoljice mu nagone na neko vreme  Smile Smile

CoD je crtani film kada se uporedi sa realnoscu grafike i fizike Crysis-a.

AKo hoce najrealniju simulaciju koriscenja i nosenja oruzja, definitivno Crysis.
« Poslednja izmena: 05. Okt 2010, 00:29:27 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ma slazem se ja da je Crysis bolja ali kazem da njemu treba cisto neka igrica za izivljavanje  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Imam ja neki noz vojske republike srpske... Al ne da mi se da ovde kacim slike i palim lika.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
I ja kad kad imam zelju da odem u neki rat..al onda shvatim da mogu i da poginem.
Msm ja kakav sam baksuz , mene bi metak upozorenja ubio  Smile

Decko nije rat zebancija  Smile
Da provedes jedan dan u rovu plakao bi i pominjao mamu na svakih 5 minuta

« Poslednja izmena: 05. Okt 2010, 00:39:29 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I ja kad kad imam zelju da odem u neki rat..al onda shvatim da mogu i da poginem



Svejedno ces da umres. Mozes da pogines kao mladic, i postanes heroj... ili da umres kao starac u krevetu... nakon 10 godina agonije sa bolnicarkama koje ce te hraniti i preslaciti...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
To jeste tacno..samo ne bih isao u bilo koji rat..sto ginem u bilo koji  Smile
Isao bih na primer u obilazak kosova sa AK47  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+

To sto nam je ukinuta vojska je definitivo od mladica sa potencijalom napravilo hrpu slabica. Ne kazem ja da to meni ne odogovara. Naravno da: sto manje obaveza to je i bolje. Ali definitivno nas bilo ko iz okruzenja moze okupirati za manje od 10 minuta bez ikakve (ili vrlo slabe) borbe. Ne da trebamo biti presrecni sa desavanjima na Kosovu, Snadžaku i u Bosni... nego se moliti Bogu da im jos nesto na pamet ne padne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.24

To sto nam je ukinuta vojska je definitivo od mladica sa potencijalom napravilo hrpu slabica. Ne kazem ja da to meni ne odogovara. Naravno da: sto manje obaveza to je i bolje. Ali definitivno nas bilo ko iz okruzenja moze okupirati za manje od 10 minuta bez ikakve (ili vrlo slabe) borbe. Ne da trebamo biti presrecni sa desavanjima na Kosovu, Snadžaku i u Bosni... nego se moliti Bogu da im jos nesto na pamet ne padne.

Makedonija: Nema vojsku
Bugarska: Nema vojsku
Rumunija: Nema vojsku...

 Smile
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+

To sto nam je ukinuta vojska je definitivo od mladica sa potencijalom napravilo hrpu slabica. Ne kazem ja da to meni ne odogovara. Naravno da: sto manje obaveza to je i bolje. Ali definitivno nas bilo ko iz okruzenja moze okupirati za manje od 10 minuta bez ikakve (ili vrlo slabe) borbe. Ne da trebamo biti presrecni sa desavanjima na Kosovu, Snadžaku i u Bosni... nego se moliti Bogu da im jos nesto na pamet ne padne.

Makedonija: Nema vojsku
Bugarska: Nema vojsku
Rumunija: Nema vojsku...

 Smile



Problem je sto mi nemamo para za profesionalnu vojsku. Sve te zemlje planiraju da udju u NATO ili su vec tamo, i shodno tome vrse ogromna ulaganja u vojsku. A kakva je sudbina siromasne Srbije?
« Poslednja izmena: 05. Okt 2010, 02:09:05 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung Galaxy S III
Ukinuli vam vojsku i odmah biste u rat.. 

Ovo neko nalaze drva sa ovom temom...

A ozbljno... da ce drmnut jedan rat odje , nije odavno... uhvatila se paucina na oruzije.. ljudi se kote ko zecevi...svi se nesto tolerisu, postuju, preseravaju...

Nebi lose pao, uopste..  Smile  Ionako nismo daleko odmakli u razvoju.. pa i nije greota.



IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:24:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ovo normalno

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.