Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:40:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je ovo dobar nacin upoznavanja?  (Pročitano 5868 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Vec sam 3 puta bila u starom kraju(da posetim druge komsije) i nisam bila te srece da ga sretnem. Doduse tad i nisam imala ovaj plan.
On psa nema, a moj je skroz blesav i verovatno bi potrcao ka njemu, samo KAD BIH GA SRELA.

A da imam njegov broj, ova tema ne bi ni postojala Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2007, 23:22:17 od LePiaf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20

Bf, u pravu si, to je stav Smile Nisam ni mislila da odustanem.
Ajde mi jos napisite, pretezno me zanima musko misljenje. Kad biste vi dobili takvo pismo, jel biste dali sansu devojci koja vam ga je napisala?

 pa ako te on smatra privlachnom (i ako ga u pismu podsetish ko si ,tj da si njegova bivsha komshinica  Smile) verovatno ce ti odgovoriti barem sms-om ili emailom .  nemoj da ga previshe uplashish prvim pismon ,ali nemoj ni da budesh suvishe hladna , najbolje neshto prijateljski-drugarski ... u krajnjem sluchaju ,ako nije zainteresovan nece ti odgovoriti i to je to ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22

Bf, u pravu si, to je stav Smile Nisam ni mislila da odustanem.
Ajde mi jos napisite, pretezno me zanima musko misljenje. Kad biste vi dobili takvo pismo, jel biste dali sansu devojci koja vam ga je napisala?

 pa ako te on smatra privlachnom (i ako ga u pismu podsetish ko si ,tj da si njegova bivsha komshinica  Smile) verovatno ce ti odgovoriti barem sms-om ili emailom .  nemoj da ga previshe uplashish prvim pismon ,ali nemoj ni da budesh suvishe hladna , najbolje neshto prijateljski-drugarski ... u krajnjem sluchaju ,ako nije zainteresovan nece ti odgovoriti i to je to ...
ti ces njoj stvarno savetovati da stavi pismo u sanduce?  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
pa nek stavi , mislim shta ima da izgubi . zamolila bivsheg komshiju da joj pomogne oko faxa Smile  ljudi svaki dan shalju ljubavna pisma , pa nikom ne otpadne rep zbog toga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Ja samo zamisljam pismo u sanducetu, miris parfema po njemu  Smile i sadrzaj : ' Ja sam tvoja bivsa komsinica, znas ona sa psom, sto si se okrenuo jednom za njom .. '
Da ne nastavljam.
Necu da budem zla, ali meni je to djetinjasto i neozbiljno. Strasno

Ali ok, sto ljudi sto ćudi.
  Smile

A sta si htela napisati, konkretno, kako bi srocila pismo? Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
 cesarice ,ti si zensko a osim toga si i ushtogoljena i neromantichna  Smile Smile svakom pravom mushkarcu je pismo sa zenskim rukopisom interesantno ,pogotovu ako se radi o lepoj bivshoj komshinici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
e pa to je, pismo u formi poruke jos nekako i da prodje, al' dok ona objasni ko je i sta hoce, bice to pravo pisanije, omanji Rat i mir  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ja samo zamisljam pismo u sanducetu, miris parfema po njemu  Smile i sadrzaj : ' Ja sam tvoja bivsa komsinica, znas ona sa psom, sto si se okrenuo jednom za njom .. '
Da ne nastavljam.
Necu da budem zla, ali meni je to djetinjasto i neozbiljno. Strasno

Ali ok, sto ljudi sto ćudi.
  Smile

A sta si htela napisati, konkretno, kako bi srocila pismo? Smiley


Nema potrebe za ismevanjem.

Pismo uopste ne bi bilo ljubavno, prosto drugarsko pismo. Jednostavno predstavim se, podsetim ga ko sam, napisem da planiram da studiram taj fax i da mi treba iskustvo nekog ko ga vec studira a s obzirom da ne poznajem nikog setila sam se njega. Napisem da me pozove, posalje sms, mail, sta god ako ima vremena jer bi mi to puno pomoglo pri odluci. Kraj. Naravno ne bi bilo ovako suvoparno, al svakako ne bi bilo namirisano, ispunjeno srcima itd. kao sto neke podrugljive osobe misle.
Uopste ne mislim da je to toliko losa ideja. Cak verujem da bi mozda nekoj neiskvarenoj osobi moglo da bude i simpaticno.I drago mi je sto ima onih koji dele moje misljenje.
Ovde sam trazila i - i + komentare, ali oni koji su rekli da je to glupa ideja nisu mi naveli razloge zasto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
broj nikad nije bio problem , uostalom pitaj komsije oni verovatno znaju,u krajnjem slucaju imas 988 pa zovi na fiksni  Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Rekoh vec da se nije druzio sa komsijama, bar sa tim sa kojima sam se ja. Pa nisam toliko nesposobna, uzela bih broj da mogu.

Fiksni nikako. U mom slucaju jedinod dolaze u obzir-slucajan susret pa razgovor, sms ili pismo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:40:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.