Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:31:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je ovo bračna kriza  (Pročitano 4037 puta)
10. Maj 2008, 11:16:59
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pre par meseci sam otkrio da mi supruga razmenjuje svakodnevno 3,5 sms poruka svakodnevno sa meni iz vidjenja poznatim čovekom,koji svraća u prodavnicu gde ona radi pošto mu je posao u komšiluku. Na moje pitanje šta to znači rekla je da joj je on dobar drug i da tako krate dosadu i da ja ne moram znati sve njene prijatelje jer ni ona mene ne pita sa kime se ja dopisujem. Rekla mi je da sem tih poruka ništa više nije niti će biti jer joj je on pravi prijatelj. Onda je izbila svadja između nas zbog nepoverenja. To smo nekako prevazišli i funkcionalisali normalno. Ali bilo koji naš zajednićki izlazak sa drugim bračnim parovima se u principu završi svađom jer ona uvek želi da pokaže kako je ona glavna u našem braku,što ona negira,već mi kaže da se ja mnogo bavim njom i sve kao takve šale prihvatam zdravo za gotovo i da se samo plašim da se ne povredi moj muški ego. Kada poželim da budemo intimni jednom u 4-5 dana kaže da to današnji parovi rade jednom nedeljno ili ređe i da seks nije najbitnija stvar u životu. Nemam mnogo sumnji da me vara jer zajedno idemo i vraćamo se sa posla,a nema ni bezpotrebnih odlazaka u grad. U braku smo 17 godina i imamo dvoje dece. Finansijskih problema takođe nemamo taman za solidan život. Ko je ovde u pravu i kako dalje da ne dođe do ozbiljnijih problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Idite u bračno savetovalište.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Није паметно јурцати за партнером/ком и контролисати где иде и шта ради, колико СМС порука коме шаље .....

Друга ствар, овде, боде очи. То је њена изјава "да тако крате досаду". Ако се досада увукла у неку везу треба реаговати. Никоме досада не прија.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Друга ствар, овде, боде очи. То је њена изјава "да тако крате досаду". Ако се досада увукла у неку везу треба реаговати. Никоме досада не прија.
Tacno, ali ta izjava moze biti i izgovor. A izgovor onda preraste u prijatnost, sto je, cini mi se, jednim delom vec i nagovesteno,
Citat
jer joj je on pravi prijatelj
... a onda iz prijatnosti preraste u razumevanje, pa u ..... kidanju postojecih stega
Citat
jer ona uvek želi da pokaže kako je ona glavna u našem braku
uz vec zahladnelost i umnogome smanjenu draz za odredjenom osobom 
Citat
intimni jednom u 4-5 dana kaže da to današnji parovi rade jednom nedeljno ili ređe
Pa Piksi, ne bih voleo da sam na tvom mestu.
« Poslednja izmena: 10. Maj 2008, 15:32:22 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
On joj je pravi prijatelj, a ti si joj po svemu sudeci samo ... muz.
Suplja prica ... poradi na tome ... jako oprezno.

Zene imaju cudan obicaj da pricaju kako je sex precenjen, kako nije najvazniji, pa ti malo "dam", pa ti sad malo "ne dam" jer si bio nevaljao, pa jedno par meseci nisam raspolozena i tako dalje ...ali se o tome ne prica, dakle nema ozbiljnog razgovora i "mi nemamo problem" ... i onda kad te uhvati na kurvi ili na bilo kom drugom dupetu, onda si dzukela i kurvar ... nikada mi to nije bilo jasno ... al ajde, sigurna sam da se ovde nece sloziti samnom ni jedna zenska dusa, ali nema veze..

Uglavnom , pitaj je otvoreno ko je taj covek, kako su se upoznali, kako je uopste doslo do toga da on ima njen broj mobilnog telefona, otkud to da neko nekome moze biti pravi prijatelj ako se samo dopisuju sa 5 poruka dnevno, ne misli li ona da bi bilo pozeljno da ti eventualno znas da ona ima novog "pravog prijatelja" itd ... njena rekacija pokazace ti mnogo vise nego sto ocekujes.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:31:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.