Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:19:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li je normalno? pomozite mi  (Pročitano 3351 puta)
23. Dec 2007, 00:21:28
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ljudi trebami pomoc  Smile

e ovako ljudi trebam da se s nekim konsultujem a ne znam s kim.  pa mislim da bi mi ljudi s ovog foruma mogli pomoci.  ima dosta iskusnih momaka Smiley

ja imam 17 godina i do sada nisam nikad imao sexualni odnos.  juce sam bio jako blizu,ali evo sta se desilo.
bio sam s curom s kojom sam vec pola godine i koju volim,kao i ona mene.  Juce smo bili kod nje u stanu,sami ja i ona.  .  .  i malo smo se zadali,fatali(kako bi vec rekao) i kada sam po prvi put u zivotu trebao da imam sexulani odnos,meni se nije mogao dici.  .  ne mogu da vjerujem.  .  .  cinili smo sve da se digne,ali nije mogo.  .  .   Smile
ostao sam zbunjen,sjeban i tuzan

rekao sam curi ''desava se jebi ga''  i to da ce sljedeci put biti sve uredu.  I kao razlogsam uzeo to sto sam malo prehladjen(bolestan),umoran i pospan,sto je istina.  Kada sam dosao kuci nisam mogao spavati jer sam razmisljao zasto mi se to desilo.  da li sam bolestan ili sta.   Smile

ljudi pomozite mi,recite mi dali se ovo jos nekom desilo?i da li je normalno

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Nista za brigu , uprpao si se. A cesto ni ne pomaze kad se i devojka uplasi i ukoci.

Bice sve ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
To ti se desilo jer si previse nervozan, i jer si previse razmisljao o tome da li ces se pokazati, kakav ce prvi seks biti, da li ces uspeti da je zadovoljis, ili ces ispati smesan...
Glupo je ako sve sve bilo kod od vas cini samo da bi ugodio onom drugom, jer onda izostaje potpun efekat.
Ne, nisi impotentan, ne verujem ni da si bolestan, jednostavno se radi o pritisku, a kako bi savladao problem neki sledeci put, predlazem ti da malo vise poradis na predigri...to ih izludjuje....ne postoji recpet, jer svakom nesto drugo prija i na to reaguje drugacije, ali recimo neke devojke vole da ih polako svlacis, i govoris sta ces im raditi ( da, perverzno, sto perverznijim glasom mozes, ako ti deluje smesno probaj da vezbas pred ogledalom par puta), a obrnuto je bas nadrazujuce, i slatko.
Najbolje da pokazes svojoj devojci sta te stimulise, sam najbolje poznajes svoje telo, ili u krajnjoj liniji mozete da razmenjujete erotske fantazije...to mi je bas extra...
Bitno je da otvoreno pricate o svojim zeljama i potrebama, to je nacin da postanete blizi jedno drugo, i otkrijete sta se kome dopada, pa sledeci put sasvim sigurno neces imati isti problem, a ko zna, mozda cete tada oboje imati neverovatnu zelju za seksom da necete moci da se suzdrzite  Smile

                                                                                                                                                                                                                                           
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 3Gs
Opusteno.. Believe it or not, jos nekom se to desilo prvog puta Smile .. ali 20-tak minuta kasnije, kada je prestao da misli na to, sve je doslo na svoje mesto.. Smile .. I svaki put je sve bolje.. Smile

Dakle, nemoj previse da razmisljas o tome.. Cak i ako je ona iskusnija, nema frke, kazes da te voli, nece nikom reci, ne mozes da se obrukas.. A ako je i njoj prvi put, onda je ona jednako uplasena kao i ti, pa opet nemas zasto da brines.. Kapiram da si i ti iznenadjen jer verovatno nikada nisi mogao da pomislis da ce to biti problem.. sve ostalo da, ali to.. ali eto sta nervoza ucini.. Smile ... Znaci, samo opusteno, zezajte se.. i nece biti problema..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
tjford...kao prvo...zanemari sta ce napisati tip kome nick pocinje sa bf Smile

nije to nista strasno...verovatno si imao preveliku zelju i kad je dosao trenutak za prvi sexualni odnos ti si se mozda malo uplasio....nema razloga za paniku....bitno je da se volite,a kad se dve osobe vole,sve na kraju dodje na svoje mesto Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
tjford...kao prvo...zanemari sta ce napisati tip kome nick pocinje sa bf Smile


  moji obozavaoci ...  Smile

 u takvim situacijama pomaze mala kolichina alkohola (ali ne previshe  Smile) radi opushtanja . takodje ne treba odmah preci na sex , vec je potrebna predigra (da sad ne idem u detalje ) . najbolje je da pitash devojku shta bi ona volela da radi ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung D500
previ se si bio nervozan , popij neke "alkohole" prije  Smile
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ljudi hvakla vam
i tada je bilo predigre,a onda ....spustio se... Smile

al i ja mislim da je do toga sto sam nervozan bio...upravu ste...mislim,nadam se da je to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Citat
   pa mislim da bi mi ljudi s ovog foruma mogli pomoci.  ima dosta iskusnih momaka

sad sam pala sa stolice  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Citat
  tada je bilo predigre,a onda ....spustio se... Smile

opasna ta faza u pola 6  Smile


sto rece neo odgore...malo alkohola..nemoj da brljavis  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k530i
Desava se, nemo samo pridavati tome znacaja, sledeci put ce biti drugacije Wink
IP sačuvana
social share
"Kada nađeš čoveka s kojim vredi govoriti i ne govoriš, izgubio si čoveka. Kada nađeš čoveka s kojim ne vredi govoriti i govoriš, izgubio si reči. Mudar čovek ne gubi ni čoveka ni reči"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:19:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.