Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moguće voleti više osoba istovremeno?  (Pročitano 17205 puta)
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
Ljubav, kada se desi, se jednostavno desi. Biras ti koga neces (ne mozes) voleti, ali kada nekoga zavolis, to se - desilo. U tom smislu se ne moze reci da si izabrao koga ces voleti, vec se samo nametnulo.
Pricamo o nijansama. Sustina je u necemu drugom.

Ali, ok. U tom kontekstu se slazem sa YTP-om da je sve stvar izbora. Neki jednostavno izaberu da ne vole nikoga osim sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
ponovo kazem uzmite u ruku From-a, i onda se izvire ako stvarno volis sebe , ne mozes samo sebe voleti, i pokrenuto drugoga voleti ne mozes bez toga voleti da ne volis sebe, i nisam pomenuo postovanja.
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 13:24:12 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Da li je moguće istovremeno voleti dve osobe? Naučnici kažu da jeste, odnosno da je "razroka ljubav" kako ovu pojavu imenuje britasnki "The Sun", u ljudskoj prirodi.

Seksolog sa Univerziteta Vašingtonu u Sijetlu, doktorka Peper Švarc, tvrdi da kada u vezi ili braku stvari ne funkcionišu kako treba, ljudi su skloni da osete 'leptiriće' u stomaku zbog neke druge osobe.

Uglavnom je reč o kopiji osobe sa kojom su već u vezi, ali koja poseduje i neke sasvim drugačije osobine koje nedostaju stalnom partneru.

Tako doktorka tvrdi da je moguće voleti dve osobe, možda čak i više, kao i da postoje ljudi koji i ne mogu da vole samo jednog partnera čitav život.



Za tango je potrebno dvoje, troje, četvoro...

Britanski list je sproveo i anketu na ovu temu, a većina čitatelja se slaže sa stavovima doktorke Švarc.

"Za tango je potrebno dvoje", glasi poznata maksima ali su se mnoge čitateljke i čitaoci opredelili za "tango utroje pa i učetvoro", uvereni da tako ostvaruju svoje najsmelije erotske potrebe i biti "aktivniji i erotski zaposleniji nego njihove monogamne prijateljice i prijatelji", ako je suditi po odgovorima u anketi.

Izvesni Ričard Hed ima perfektan scenario u kome bi voleo da se nađe: "MIslim da bih mogao da podjednako volim dve pa i više žena u isto vreme, a najbolje bi bilo da su identične bliznakinje jer ove dve s kojima se sada viđam više me ne uzbuđuju dovoljno", kaže Ričard i dodaje:

"Ako ne možete da se opredelite između dve lepe žene nemojte se brinuti - povedite u krevet obe!"

Međutim, čitateljka Lili O. kaže: "Izlazila sam i spavala najpre sa dvojicom ali i kasnije i sa trojicom, mislim da sam ih sve podjednako volela ali se ispostavilo da sam sebi navukla na vrat trostruki problem - saznali su jedan za drugog i svi su me napustili. Sada sam bez partnera i prazno se provodim".

Jedna devojka iz Indije uverena je da je nemoguće da žena podjednako iskreno i strasno voli više od jednog muškarca i takva veza nema ničeg s ljubavlju. "MIslim da je u takvoj vezi reč o goloj požudi".

Ipak, priznaje da se opirala iskušenjima: "Dopadali su mi se mnogi muškarci, žudela sam da me uzmu u zagrljaj, da ih obaspem svojom strašću, ali se nikada nisam usudila da izlazim sa dvojicom u isto vreme".

Međutim, "Nestašna Meri iz Kornvola", kako se predstavila, tvrdi da je "presrećna u ljubavi i višestrukim strasnim vezama jer ne može da shvati kako neke njene prijateljice ne žele da se uključe u trendove izlazaka sa više momaka, koji pritom znaju jedan za drugoga, što je sada zaista moderno".

"Spavati sa dvojicom ili više tipova, sada postaje običaj jer svakog od njih možeš da naučiš trikovima koji će te potpuno zadovoljiti", uverena je "Nestašna Meri".



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
S obzirom da verujem da je sve moguće, onda verujem i da je ovo moguće... A što da ne? (retoričko pitanje)
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 283
Zastava zg
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Isključiva ljubav, fokusirana na jednu osobu, u principu i nije ljubav već želja za posjedovanjem. Istinska ljubav je u svojoj suštini neograničena i emanira u svim pravcima bez ograničenja. Prema tome, ima je za sve dovoljno, a dijeljenjem se ne smanjuje već raste i cvijeta punom snagom. Vezati nekoga lancima vjernosti i isključive odanosti, ne može biti izraz ljubavi, već egoizma, (sebičnost).
Ljubav nikoga ne smije ni u čemu ograničavati.
Ljubav ne trpi zatvor, makar nominalno bio i ljubavni.







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kada je covjek u pitanju...meni je uvijek lakse da podjem od pretpostavke da je sve moguce Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 975
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Itekako se može.
Ima jedna misao..
U libretu mome, jedno milo ime stoji.
Sad da li ovo ili ono?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da,da...zaista lijepo i nesputano zvuci u teoriji Smile

ljubav se nadima...raste...mnozi...kao u hipi komunama Smile

a onda razmisljam...sta da mi se desi slucaj da moj izabranik sa kojim gradim pricu i namjeravam jos da imam djece jednoga dana dodje i kaze: " znas,ocaravajuca si...uzivam u svakom sekundu zivota sa tobom ( pretpostavljam da mora biti ovako neki uvod prije nego li me polije hladnom vodom  Smile),ali volim i ne mogu da zivim bez Mileve.ne vidim zasto bi ti smetala?neces njeno prisustvo ni da osjetis.ne mogu da te pustim da odes od mene,jer te volim...ali i Mileva je cudo jedno.daj joj sansu.siguran sam da ce da ti se dopadne..."

aleluja Smile

vec vidim kako ispadam do srzi los lik u cijeloj prici Smile

hipoteticki...ovolika doza iskrenosti slabo da je moguca.
vjerovatno za Milevu ne bih ni znala Smile
(dok me ne nazove u nastupu histerije, jer Mileva sigurno da nema  razumjevanja za hipi filozofiju ljubavi) Smile

salu na stranu...ja iz svog ugla...prokleti sam monogamista kada je u pitanju dusom i tijelom pripadati muskarcu.
meni prija.
meni je to jedini nacin da mi je jeste dobro u sopstvenoj kozi.
nema to veze sa lancima.
svako moze i ima apsolutna prava otici iz moga zivota bez velike price i skandala.

ali...tesko da bih igrala predstave za tudja zadovoljstva,pa cak i onima koji, navodno, imaju vece srce od mene i ljubavi i osjecaja pripadnosti sa nekoliko osoba pride Smile

meni guzva.
nisam ja bas tolika socijalna zvijer.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 6300
da,da...zaista lijepo i nesputano zvuci u teoriji Smile

ljubav se nadima...raste...mnozi...kao u hipi komunama Smile

a onda razmisljam...sta da mi se desi slucaj da moj izabranik sa kojim gradim pricu i namjeravam jos da imam djece jednoga dana dodje i kaze: " znas,ocaravajuca si...uzivam u svakom sekundu zivota sa tobom ( pretpostavljam da mora biti ovako neki uvod prije nego li me polije hladnom vodom  Smile),ali volim i ne mogu da zivim bez Mileve.ne vidim zasto bi ti smetala?neces njeno prisustvo ni da osjetis.ne mogu da te pustim da odes od mene,jer te volim...ali i Mileva je cudo jedno.daj joj sansu.siguran sam da ce da ti se dopadne..."

aleluja Smile

vec vidim kako ispadam do srzi los lik u cijeloj prici Smile

hipoteticki...ovolika doza iskrenosti slabo da je moguca.
vjerovatno za Milevu ne bih ni znala Smile
(dok me ne nazove u nastupu histerije, jer Mileva sigurno da nema  razumjevanja za hipi filozofiju ljubavi) Smile

salu na stranu...ja iz svog ugla...prokleti sam monogamista kada je u pitanju dusom i tijelom pripadati muskarcu.
meni prija.
meni je to jedini nacin da mi je jeste dobro u sopstvenoj kozi.
nema to veze sa lancima.
svako moze i ima apsolutna prava otici iz moga zivota bez velike price i skandala.

ali...tesko da bih igrala predstave za tudja zadovoljstva,pa cak i onima koji, navodno, imaju vece srce od mene i ljubavi i osjecaja pripadnosti sa nekoliko osoba pride Smile

meni guzva.
nisam ja bas tolika socijalna zvijer.


potpisujem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Na duge staze... nikako...
Kad strast ponese... razum se ne mesa previse  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.