Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moguce da u svakom pokusaju za vezu postoji neprijatelj???  (Pročitano 7387 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Citat
Pocela sam da pisem kao Jewpiter  Smile

 Smile

Ja uopste ne trosim zivce na te snobove, oni su mi smjesna pojava, cak ih sazaljevam zbog nedostatka sivih celija.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Nije -cool je lik ,dopisivali smo se malo na pp Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 
I ti za sebe mislis da si cool ,a mislis i da je taj snob saban ,jel da ?


 Smile
Razlika je samo u tome sto ja ne zelim da nekome nabijam na nos kako sam ja bolja u necemu od njega, koliko god ja njega smatrala shabanom a sebe kul osobom  Smile
Ne kazem da mi se do sada nije desavalo, verovatno mi se jeste omaklo, ali ne bih da to radim svesno u svakom slucaju.

Mislim, sigurno i taj neko vidi u cemu je ko bolji ili losiji. Ako vidi zasto da mu nabijam to na nos, a i ako ne vidi, koga briga?
Ali eto, kontam da ljudi imaju tu potrebu da se upinju da pokazuju koliko su oni dobri, uspesni i verovatno cesto u tim pokusajima(namerno ili nenamerno) spuste druge ljude.. Cak i u nekim najbanalnijim stvarima kao sto su ocene na faksu ili dobar posao i/ili bolja zarada..
« Poslednja izmena: 26. Jul 2009, 17:33:12 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12



Nije -cool je lik ,dopisivali smo se malo na pp Smile

ahhahahah

pa da, svi smo kul preko ppa  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Razlika je samo u tome sto ja ne zelim da nekome nabijam na nos kako sam ja bolja u necemu od njega

Pa evo recimo ti si najbolja u plesu i poznavanju irske tradicije i obicaja i cesto pises o tome .E sad ja recimo mogu shvatiti da ti meni nabijas na nos da si bolja u tome jer stalno pises o tome .Mislim naravno da ja to tako ne shvatam ,meni je zanimljiva tvoja opsesija time i uvek rado procitam ,ali eto ..neko mi mogao shvatiti da mu ti nabijas na nos to sto si upucenija i sto bolje igras .




Citat
Ali eto, kontam da ljudi imaju tu potrebu da se upinju da pokazuju koliko su oni dobri, uspesni i verovatno cesto u tim pokusajima(namerno ili nenamerno) spuste druge ljude

Obicni drugi ljudi sami sebe spuste.



Citat
Cak i u nekim najbanalnijim stvarima kao sto su ocene na faksu ili dobar posao i/ili bolja zarada.

Slabiji djaci su uvek bili ljubomorni na odlikase i to je prirodno ,mene su uvek zezali da sam streber i da sedim u prvoj klupi ,a kad je trebalo da prepisuju od mene ,e onda sam bila najbolja .
Ako ja zaradjujem tri prosecne plate ,znaci i da radim vise od ostalih ,mucim se ,mozda trpim i mobing ...svasta nesto na sta mnogi ne bi pristali jer jednostavno ljudi ne zele da se muce ,lepse im da rade za manje pare i imaju svoj mir i mrze one sto zaradjuju vise od njih , a zapravo nemaju pojma sta se prozivi za jedno radno vreme .
« Poslednja izmena: 26. Jul 2009, 17:45:02 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 
Pa evo recimo ti si najbolja u plesu i poznavanju irske tradicije i obicaja i cesto pises o tome .E sad ja recimo mogu shvatiti da ti meni nabijas na nos da si bolja u tome jer stalno pises o tome .Mislim naravno da ja to tako ne shvatam ,meni je zanimljiva tvoja opsesija time i uvek rado procitam ,ali eto ..neko mi mogao shvatiti da mu ti nabijas na nos to sto si upucenija i sto bolje igras .

Pa nije, ja samo pisem o tome, komentarisem to ili spomenem, jelte  Smile Nikome ja ne solim pamet niti se upinjem da napisem kako dobro igram(nikad nisam to ni napisala iz prostog razloga sto ne smatram da je moje igranje, ni u Irskom ni u generalnom dobro). A i niko se ne bavi time ovde pa niko i ne moze da se nadje ''uvredjenim'' ((:

Ali eto, mogu zato da ti dam primer u real life-u, je'lte..Na treninzima sam apsolutno uverena da se nikada do sada nisam postavila supeiornije u odnosu na nekog za koga znam da ima dve leve noge i za koga znam da bolje igram od njega...Nikad se nisam kurcila i ''ucila'' nekoga, korake sam objasnjavala sasvim fino samo ako me neko pita i tako dalje - dakle, nikada licno nisam nipodostavala nikoga za koga znam da je manje uspesan u tome od mene.

A i uostalom, sto se toga tice, ne moraju ljudi uvek da kazu nesto konkretno, to se vidi prosto iz njihovog ponasanja kada misle da su iznad tebe - kao pola ovih strebera sa mog faksa sto pricaju sa mnom ispod oka zato sto oni imaju 10ke iz crtanja, a ja imam 6  Smile
Nisam ja ljubomorna, blago njima - radili su vise, cimali su se vise, trudili su se, nemam ja na sta da budem ljubomorna ali naravno da ce da me nervira taj nadobudni stav...


Citat
Obicni drugi ljudi sami sebe spuste.

Ima i toga, ima i onih koji spustaju druge.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2009, 17:48:58 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Slabiji djaci su uvek bili ljubomorni na odlikase i to je prirodno ,mene su uvek zezali da sam streber i da sedim u prvoj klupi ,a kad je trebalo da prepisuju od mene ,e onda sam bila najbolja .
Uspeh u skoli ne meri se samo ocenama, vec i kolicinom vremena i energije utrosenom da se do tih ocena stigne...
Ja sam uvek bio medju najboljima, ali nikad nisam trosio neku znacajniju kolicinu vremena na to, sto su svi znali pa nikad nisam imao problema Smiley
A imali smo par slucajeva koji su provodili sate i sate i imali prosecne ocene pa su ipak bili bubalice, geekovi, nerdovi i sve sto uz to ide...

Inace...
Jedno je kada nekog iritira to sto si ti siguran u sebe, imas dobre rezultate, trudis se oko toga...
Drugo kada ga nervira to sto nemas nikakvu meru, raspias, namerno unizavas druge i td...

Nije problem ako je neko dobar i ponosan na to... ali razmetanje time...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 

Pa i kad se neko razmece treba ga iskulirati .To je samo njegova stvar i njegov problem.Drugi ljudi ne trebaju da imaju nista s tim jer ih to prakticno ne ugrozava.A drugo je kad sam sebi zameras sto nisi i ti toliko dobar ,pa ti najvise kriv upravo taj sto te nervira ,a zapravo trebas da se okrenes prema sebi .


Fajteru - znala sam da si bio streber  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jul 2009, 15:22:12 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Nikada nisam imala prilike da prisustvujem nečijem razmetanju, najpre u materijalnom smislu.
U intelektualnom jesam i te kako - kad pitam nekoga elementarnu stvar iz njegove struke ili sfere interesovanja, pa kad počne da mi odgovara od kulina bana, sa sve stručnim izrazima. Nakon što lepo pitam može li to da mi objasni ''po srpski'', u par rečenica, pa kad se nakon toga spetlja, to pre tumačim kao njegovu slabost i nerazumevanje materije, nego nekakvu superiornost.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Pa i kad se neko razmece treba ga iskulirati .To je samo njegova stvar i njegov problem.Drugi ljudi ne trebaju da imaju nista s tim jer ih to prakticno ne ugrozava.A drugo je kad sam sebi zameras sto nisi i ti toliko dobar ,pa ti najvise kriv upravo taj sto te nervira ,a zapravo trebas da se okrenes prema sebi .
Komsija iznad koji zakiva eksere u pod po ceo dan... i to je samo njegova stvar... al utice i na druge Smiley
Tako i ovo... iritira... prosto iritiria... nas je 20 ti si jedan, i ti ces nama da kvaris raspolozenje? Nema para koje to mogu da plate, ni kompleksa iz detinjstva koji to mogu da opravdaju Smiley

Fajteru - znala sam da si bio streber  Smile
Sto tako teatralno Smiley Pa ne krijem ja to, cak otvoreno kazem da sam, dok me je skola zanimala, bio najbolji Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.