Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:02:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je KiM vec vidjeno van Srbije??  (Pročitano 1434 puta)
09. Feb 2006, 12:27:59
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Kako se polednjih par dana da primetiti, KiM nikada nije bila bliza samostalnosti.......
Predstavnici kotakt grupe otvoreno proklamuju samostalnost Kosova...
SPC trazi da se akcenat na pregovorima da iskljucivo na zastitu Srba i verskih objekata.....ni reci o KiM u Srbiji...
Nasi vajni politicari, koji su nas do sada ubedjivali da je KiM zauvek Srbija...sada cute..

Samozvani predstavnici Srba se nude Kosovskoj administraciji da udju u istu, iako su do pre mesec dana optuzivali Tadica, koji je to predlagao, za veleizdaju.....

Mediji nas pripremaju, otvoreno na tu mogucnost....

Radikali cute, trljaju ruke, jer znaju da ce nakon toga, vlast dobiti na IZVOLITE !!!
Pri tome ih zabole za Kosovo....kao uostalom i za Srbiju


Nista ne ukazuje da bi stvari mogle , najzad , krenuti onako kako bi nama odgovaralo..naprotiv

I sta sada???

Treba li i dalje drzati glavu u pesku i pricati kako to sve nije istina, nego ruzan san...
Ili se treba izviniti onima koji su imali hrabrosti da nas opomenu na ovakav epilog, a koji su za to nazvani izdajnicima, placenicima.....

I kako se sada zahvaliti svima koji su nas sve vreme lagali , ko maloumne, a sada cute, i gledaju kako opet da smisle neku ujdurmu da zaboravimo KiM , i da se odrze na vlasti....
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li Srbiji zaista treba "balast" od 1,5 milion neprijateljski nastrojenih Albanaca, ili se tog "balasta" mora resiti??? Odvojiti Kosovsko Mitrovacki okrug i jos mozda nesto pride, da to funkcionise kao deo Srbije, ostalo "pustiti niz vodu" Bojim se da ni ovakva opcija ne bi bila "odradjena" kako valja, zbog razmirica medju Srbima u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Treba samo sto bezbolnije pustiti Albance da idu. Nazalost ali je tako. Situacija nece nikako da se popravi ako ostanu kod nas u zemlji, nije mala stvar 1,5 milion neposlusnih gradjana, plus sto bi i dalje bilo terorizma. Orci su orci, sa njima nema mnogo razgovora, treba ih pustiti i onda, sto neko rece, Kineski zid pa nek se kolju medju sobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
са таквим природним прираштајем они немају никакву перспективу. једино саудијска арабија може себи да дозволи толики природни прираштај. ови ће се поклати, и то не зато што сам ја злонамеран, већ зато што је  логика такве демографске експанзије неумитна.
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Orci su orci, sa njima nema mnogo razgovora, treba ih pustiti i onda, sto neko rece, Kineski zid pa nek se kolju medju sobom.

Sta sa njima? Oni nisu Srbi, oni zele da budu van Srbije, cak i mi Srbi ne znamo sta hocemo. Ni mi sami sebe ne mozemo da gledamo!!! Sta nam treba da se prosire van Kosova, da uzmu i veci deo Srbije?
Ja sam jos pre X-godina pricao, daj njima deo Kosova, mi cemo da uzmemo (kako da uzmemo kad je to nase?) deo gde zive Srbi i zbogom. Sada gubimo celo Kosovo a ko zna i jos koji deo Srbije ce da uzmu...
« Poslednja izmena: 10. Feb 2006, 02:37:13 od DaVinchi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ja se slazem da ih treba pustiti da idu. Nece verovatno nista od Srbije da uzmu osim ako ne bude trampa Presevo za K. Mitrovicu sto je malo verovatno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
I ja sam siguran, da je sa ovim , i odvajanjem CG.....agonija raspada zavrsena

Onda nastaje onaj tezi deo, od koga svi zaziru......treba da se radi, ljudi.. Smile

Nema vise izgovora....kako za politicare, tako za svakog od nas.... Smile
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
I ja sam siguran, da je sa ovim , i odvajanjem CG.....agonija raspada zavrsena

Onda nastaje onaj tezi deo, od koga svi zaziru......treba da se radi, ljudi.. Smile

Nema vise izgovora....kako za politicare, tako za svakog od nas.... Smile

 Smile slazem se! To smo trebali raditi jos po padu Slobe ali nismo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson t610
E pa drugovi pioniri vama je vec poznato kako i kada je nastala drzava albanija? Jos tada su radili na stetu drzave SRBIJE pa kome je sada cudno zasto je engleska kraljevina vec odlucila o nezavisnosti Kosova? I oni su kao i mnogi drugi antiSRPSKI orjentisani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Tacno, drugarice nastavnice.......

S tim da smo ih mi tako orijentisali svojom idiotskom politikom....podrzanom velikom vecinom naroda ...
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:02:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.