Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je gojaznost razlog za diskriminaciju?  (Pročitano 11118 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N97
Bez obzira na prirodu gojaznosti ne treba nikog vredjati i omalovazhavati ali mali broj ljudi mozhda jedan u 10.000 ima hormonski poremecaj. Ima primera da ljudi popiju vodu i organizam to zadrzhi. Medjutim uglavnom se radi o ljubavi prema chipsu.

Shto se tiche devojke koja se zatvorila, pa mislim stvarno, nije to reshenje, a prilichno sam ubedjen da je labilna prema hrani kao shto je i prema drushtvu.
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 19:12:41 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26

brate susjeda se bavila odbojkom i igrala u 1 ligi. Nakon što je dobila šećernu bolest počela se debljati iako se bavila sportom i strogo se pridržavala prehrane za dijabetičare...


sumnjam da se pridrzavala ishrane za dijabetichare ...  Smile dijabetichari moraju da unose mnogo manje masti (zasicenih) u svoj organizam zbog prirode svoje bolesti (tip 2) nego normalna osoba . takodje se preporuchuje manje unoshenje ugljenih hidrata i vlaknasta dijeta . dodushe , ima sluchajeva kad je apsorbcija masti gotovo nemoguca ,ali u takvim sluchajevima i smrt nastupa brzo - pa onda i nema govora o diskriminaciji ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ја сам изразито дебео човек, на пример, и не осећам се дискриминисаним. Штавише.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ја сам изразито дебео човек, на пример, и не осећам се дискриминисаним. Штавише.


Штавише, ти дискриминишеш мршаве! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 284
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E72
  ali zashto se izbegava da direktori, menadzeri i ostali rukovodioci imaju vishak telesne mase  Smile :
zato sto pametni ljudi,znaju svoj posao,isto tako znaju i da se brinu o sebi... debeli ljudi koji nemaju samokontrolu nad sobom,radi svog zdravlja,kako da imaju bilo kakvu kontrolu nad drugim ljudima ????

iz iskustva :
u 7 razredu osnovne 95kg i 165cm...
mnogo debelo dete...
Nije to do drustva(to sto se devojka zatvorila u sobu i sve to(ako je do hormona,onda je losa sudbina ali ako ne...))nego je do osobe,zavisi od karaktera i 99% od osobe... ja sam isto tako mogao da se zatvorim povucem u sebe i upropastim zivot...
8 razred osnovne,ja sam trenirao veslanje,trcanje,dijeta,plivanje...operisao sam ruku ali jos uvek trcim,cak sam postao i fudbalski sudija !
sve se moze kad se hoce !!!! svi gojazni ljudi mogu da smrsaju SAMO ako hoce ! zao mi je za izuzetke,a izuzetak nije imam 150kg i moram da jedem jer je tako poslednjih 5god!!!

kazete da je drustvo diskriminise debele ljude,jeste to je losa stvar,ali ima pozitivnu stranu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


bitch. [kriticharka na burek forumu.] :P

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Ericsson k608i

Nije to do drustva(to sto se devojka zatvorila u sobu i sve to(ako je do hormona,onda je losa sudbina ali ako ne...))nego je do osobe,zavisi od karaktera i 99% od osobe... ja sam isto tako mogao da se zatvorim povucem u sebe i upropastim zivot...

Pa nije do  drushtva,naravno da je do nje i do njene lichnosti,ali mislim da ona ne poznaje dovoljno sebe i da je totalno nesigurna u sebe.Ne znam kako moze ziveti u mraku i bez bilo koga Smile
Plashim se samo da ne dodje do samoubistva..  Smile

Bez obzira na prirodu gojaznosti ne treba nikog vredjati i omalovazhavati ali mali broj ljudi mozhda jedan u 10.000 ima hormonski poremecaj. Ima primera da ljudi popiju vodu i organizam to zadrzhi. Medjutim uglavnom se radi o ljubavi prema chipsu.

Shto se tiche devojke koja se zatvorila, pa mislim stvarno, nije to reshenje, a prilichno sam ubedjen da je labilna prema hrani kao shto je i prema drushtvu.
Kako mislish,labilna? Smiley 1
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 22:48:50 od malena-devojcica »
IP sačuvana
social share

..You can look,but you cant touch..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Мени су гојазне сасвим ОК.

Не свиђају ми се анорексичне!

Иначе, физичка неактивност је наш заједнички проблем!
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 22:55:08 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Иначе, физчка неактивност је наш заједнички проблем!
Ово ми није јасно...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Иначе, физчка неактивност је наш заједнички проблем!
Ово ми није јасно...  Smile


Доста смо неактивни у глобалу...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Па то је донекле тачно, али гојазност погађа особу која је због тога дискримисана, а не друштво. Тако да је ипак проблем на нивоу појединца, бар из перспективе која влада на овој теми.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.