Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ce te posle podrske Tomi nikolicu ponovo glasati za DSS (samo za one koji su glasali za DSS na predhodnim izborima)
da
45.8%  (27)
ne
54.2%  (32)
Ukupno glasova: 59
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je DSS glasanjem za Nikolica izneverio svoje birace  (Pročitano 13824 puta)
08. Maj 2007, 23:51:04
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 
Zelim da cujem vase misljenje.
IP sačuvana
social share
Ja kroz selo idem za mnom vicu babe ev`e ide onaj sto zivi za dzabe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG l5
Deo biraca sigurno i to najmanje trecinu!Znam puno ljudi koje ne vole ds, ali nikad ne bi glasali radikale, pa glasaju dss!Oni razmisljaju normalno i zele normalne vrednosti u Srbiji!Znam da su se danas u mom mestu, nekoliko clana dss-a istupilo iz stranke, a koliko znam, jedan od njih je nekad bio presednik opstinskog odbora stranke!To sve govori....
IP sačuvana
social share
ludo burazeru!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Да, поново бих гласао за ДСС.

(у анкети сам грешком притиснуо не, да се зна)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
ova anketa je smesna.
zna se dobro da na forumu ima dosta radikala koji ce glasati-da

a svidja mi se kako do sada tece anketa...
mnogo govori o stanju na terenu.
stranka je najebala..
ovo joj je najgori potez od nastanka.

sjebali su gomilu ljudi!
Deo biraca sigurno i to najmanje trecinu!Znam puno ljudi koje ne vole ds, ali nikad ne bi glasali radikale, pa glasaju dss!Oni razmisljaju normalno i zele normalne vrednosti u Srbiji!Znam da su se danas u mom mestu, nekoliko clana dss-a istupilo iz stranke, a koliko znam, jedan od njih je nekad bio presednik opstinskog odbora stranke!To sve govori....
tacno...
ti ljudi ce sada biti za SPO, G17 amozda neki i iz inata za DS, a neki iz prethodnog neznanja...

neki su glasali za DSS jer nisu obavesteni Smiley

misle da je kostunica svrgnuo slobu, pa onda kao, i dalje za njega. Smile


sve u svemu, sjebali su se gadno


jednio ce ljudi koji sa sobom imaju problem i dalje glasati za DSS..
to su sujetni ljudi koji nemaju principe a mesto kicme im se prozima nekakashasta masa...
ne smeju sebi da priznaju da su se zajebali..
to su oni ljudi koji 'nikada ne grese'

ja cu mnooooooogo, neuporedivo vise ceniti ljude koji se opredele da odu za SRS nego one koji ce ostati u DSS-u
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Мене ништа не чуди.

Ја Коштуницу, од првог дана, видим као српског националисту демократског опредељења.

Мени је најлогичнија коалиција СРС - ДСС обзиром да су и једни и други националисти демократског опредељења.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
 Smile Smile Smile Smile Smile
SRS-demokratskog opredeljenja! Smile
proterali koliko ljudi iz svojih kuca! Smile
ubijali.
seseljevci su cak silovali srpkinjje..palili srpske kuce!
znam coveka kome su komsinicu seseljevci silovali! Smile

eeeh, srbijo, kakvih ljudi sve nema...demokratskog opredel;jenja! Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Novi svetski poredak

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N72
Smile Smile Smile Smile Smile
SRS-demokratskog opredeljenja! Smile
proterali koliko ljudi iz svojih kuca! Smile
ubijali.
seseljevci su cak silovali srpkinjje..palili srpske kuce!
znam coveka kome su komsinicu seseljevci silovali! Smile

eeeh, srbijo, kakvih ljudi sve nema...demokratskog opredel;jenja! Smile
SRS=paravojne formacije=silovatelji,koljaci,ubice,pljackasi
Ma ne nije  Smile sve hare krisne  Smile
IP sačuvana
social share
Sve se zene za mene mole
sta da radim kad me toliko vole
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Јесте. Демократе су они који са пушкама преузимају фирме, након насилног преврата.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
KRIV JE DSS!

Lider G17 Plus Mlađan Dinkić napustio pregovore sa DS-om i DSS-om o formiranju nove vlade, traži hitnu smenu Tomislava Nikolića

Predsednik G17 Plus Mlađan Dinkić izjavio je juče da se njegova stranka povukla iz svih pregovora o novoj vladi "demokratskog bloka". Dinkić je za prekid pregovora o novoj vladi, ali i za izbor Tomislava Nikolića za predsednika Skupštine, optužio lidera DSS-a Vojislava Koštunicu!

- Napustili smo pregovore, nećemo se vraćati, osim ukoliko se ne dogodi čudo, pa Tomislav Nikolić bude smenjen sa mesta predsednika Skupštine. Prekinuli smo sve kontakte sa DSS-om. Ja sam do poslednjeg časa pokušavao da odložim izbor Nikolića. U ponedeljak u tri sata ujutru razgovarao sam sa Tadićem, koji je bio spreman da još jednom pokušamo s pregovorima. Zvao sam tada i Koštunicu, ali on nije odgovorio na poziv... - rekao je Dinkić.

Lider G17 je dodao da je smena Nikolića uslov da se G17 vrati pregovorima.

- Ukoliko se DS i DSS dogovore i pozovu nas da formiramo vladu, naš preduslov za to jeste hitna smena Tomislava Nikolića. Mi tražimo da se izabere demokratski predsednik parlamenta, pa tek onda vlada. Dok god je Nikolić na mestu predsednika parlamenta, mi ne možemo da razgovaramo sa partijama koje su ga izglasale - naglasio je Dinkić.

Tadić ne dobija naloge

Mlađan Dinkić je izjavio i da nije istinita optužba DSS-a da predsednik Srbije Boris Tadić i DS dobijaju naloge van zemlje.

- Naravno da to nije istina! Svako od nas misli svojom glavom. Na sastancima između DS-a, DSS-a i G17 lako smo se dogovorili o programu nove vlade, ali su pregovori zapeli kod personalnih rešenja. Poslednji predlog koji je DS izneo u vezi sa podelom ministarstava sile bio je sasvim korektan, ali je DSS zadržao tvrd stav. Posledica toga je izbor Tomislava Nikolića. To je neozbiljno, a još je gore ukoliko ukazuje na neki budući politički savez među ovim strankama - rekao je Dinkić.

On je dodao da se izborom Tomislava Nikolića dovodi u pitanje put Srbije ka EU.

- DSS se inatio i pokazivao mišiće time što je podržao Nikolića. Ali, ta linija nije smela da se pređe. Sto puta sam čuo iz usta Koštunice da neće biti sa radikalima, a sada je, eto, slagao!
Svako ko je gurao DSS prema radikalima napravio je grešku, ali još veća je odgovornost DSS-a što je prihvatio da bude gurnut tamo. Koštunica je najodgovorniji što je Nikolić izabran za predsednika Skupštine! Bez obzira na mnogo pritisaka, morao je da im odoli i da ostane dosledan - rekao je Dinkić, ali nije otkrio ko je vršio pritisak na Koštunicu.

Dinkić je naveo i da poslanici njegove stranke bojkotuju rad Skupštine i da neće predložiti kandidate za potpredsednika Skupštine i članove odbora, jer ne žele da daju legitimitet radikalskoj Skupštini.

- Mi ćemo prihvatiti da učestvujemo u vladi u kojoj će premijer biti Božidar Đelić, ukoliko ga predsednik Boris Tadić predloži za mandatara. Na eventualnim novim izborima G17 će nastupiti ili sam ili u koaliciji sa DS-om - rekao je Dinkić.

pressonline.co.yu



panini
jel cete jos io posle ovoga da glasate za DSS?? Smile
covek je lazovcina!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
@Kraljevicu Marko aj mi reci koga su to oni terali i svojih kuca?
Pa jbt u HR su HDZ isto tako klali terali silovali pa su najjaca stranka u HR i sta onda?
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.