Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je došlo vrijeme za raskid nakon 3 godine ili ...?  (Pročitano 3791 puta)
03. Feb 2013, 03:00:04
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Dakle, u vezi smo skoro 3 godine (6.  aprila nam je godisnjica).  Imamo po 20 godina i nasa veza je bila zaista idealna, bili smo zaljubljeni do usiju, gledali smo se svakog dana, cujali non stop.  Naravno bilo je svadja, ali sve se to brzo resavalo.  Problemi su poceli kada sam ja otisao da studiram u drugom gradu (posto sam 92 godiste, a ona je 93).  Ona je ostala u rodnom nam gradu, a ja. . .  pa jednostavno sam se izgubio u tom novom zivotu, nova sredina, novi ljudi, stalno sa drugovima na stanu itd.  Nijesam je prevario i nije mi se niko drugi svidio, jednostavno sam se nekako . . .  ohladio, ali samo sto se tice odnosa prema njoj, nijesam prestao da je volim.  I to je tako trajalo i trajalo, ja nijesam shvatao kako se ponasam i kako se ona osjeca sve dok nije trazila raskid.  Tu sam se trgnuo, shvatio da je gubim i poceo da se trudim oko nje maksimalno, kako bih povratio njeno povjerenje.  I uspio sam u tome, proslo ljeto nam je bilo savrseno, bili smo bas zaljubljeni, kao djeca.    Nakon toga i ona se preselila u isti grad da studira kao i ja.  U pocetku je sve bilo odlicno (ne zivimo zajedno), bili smo srecni bas, sve super, dok nijesu dosli kolokvijumi.  Tu smo se malo odaljili, zapravo malo vise.  Gledali smo se mi, ali vise smo pricali o fakultetima i obavezama tamo, nego sto smo uzivali.  Desilo se to da se njoj svidio drugi momak, a meni druga djevojka.  I dok sam ja shvatio, da mi je mnogo bitnija moja djevojka od ''tamo nekog svidjanja'', ona se skroz pogubila u svemu tome (kad smo pricali rekla mi je da je to prvi put da je pomislila na drugog momka za ove 3 god) i trazila je raskid.  Malo je reci da sam bio sokiran, ali jednostavno to je bila njena zelja.  Medjutim, nakon 3 dana me je zvala da se vidimo i da popricamo o razlogu naseg raskida.  Pitala me ''sta mislis da je razlog?'', ja sam rekao ''pa rekla si da ti je postalo monotono sa mnom i da ti se svidja drugi''.  Dobio sam odgovor ''Nije istina da je to sto mi se svidja drugi razlog.  Ja ne zelim da budem sa njim.  razlog je taj sto smo se odaljili''.  I uglavnom, mi se pomirimo te noci.  Medjutim, sjutra dan ja skroz popizdim zbog svega i raskinem sa njom.  Naravno, ona nije nista imala sa tim momkom, bas nista, on i ne zna za to, ali opet sve to me je izerviralo.  Dva dana se nijesmo culi i onda me je zvala opet, da se pomirimo, da kaze da joj je zao i da me voli.  Par dana nijesam htio, ali onda sam popustio.  I bilo je sve ok, samo sto sam ja poceo cudno da se osjecam, kao da to sto osjecam prema njoj vise nije TO.  I taj me je osjecaj na kratko i pustio, kad smo bili nedelju dana zajedno u studentskom gradu, bilo nam je zaista lijepo, uzivali smo.  Sve dok jedne noci nijesam inicirao pricu o nasem raskidu, tj.  o njegovom razlogu.  Rekla mi je ''Razlog je taj sto se pitam kako bi bilo da probam sa nekim drugim da budem u vezi''.  Od tada, taj osjecaj cudni, me ne pusta.  Isto kao da je ne volim, kao da me gusi kada sam pored nje.  Shvatam da smo mi mladi i sve, ali me je to presjeklo.  I sto je jos gore, ona mi kaze ''ma ne nerviraj se, pusti da uzivamo, ja te volim''.    Pa pobogu, je li cula sta mi je rekla? Jednostavno sada mi je to u glavi i nekako. . . ne znam.  Jeste li imali slicna iskustva? Ako jeste, pomagajte.    I da, ona nije prije mene imala momka, a ni ja neku ozbiljnu vezu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Došlo vreme, jebiga. Promena sredine je jako bitan faktor... Možda da ne kontaktirate uopšte jedno vreme, malo da se ohlade glave, pa onda da vidite šta ćete? Mislim, ja sam staromodna: meni momak da kaže da bi malo da isproba kako je biti sa nekim ko nije ja, odmah bih znala koliko je sati - pravo vreme da pokupim svoje krpice i
ćao, zdravo.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.13
Citat
I da, ona nije prije mene imala momka, a ni ja neku ozbiljnu vezu.
Mislim da ovo igra veoma veliku ulogu, kao i to sto ste oboje mladi i generalno se vidi da ne znate sta zelite pa i to da li uopste zelite da budete zajedno ili da probate nove stvari.

Sta ga znam, ako te nije ostavila pre zbog drugog kao sto i ti nisi nju i opet ste ostali zajedno uprkos tome onda i nije bas kao da vam nije stalo jedno do drugog. Tako da, ako se niste bas odaljili da ne mozete vise zajedno i ako vam je jos uvek stalo do te veze, moj savet ti je da ostanes gde jesi...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 24.0.1312.57
@B@mbin@, to sam i ja pomislio, naravno.  I prije nekolike noci, mi se vidjeli i ja normalno nervozan cijele noci.  Ona me pita kao sta ti je, ja kazem ''Kako sta mi je? Pa sta ocekujes da se ponasam normalno, a prije nedelju dana si mi rekla da se pitas kako bi ti bilo sa drugim? Pa eto ti ''drugi'', pa vidi''.  Tu je zaplakala i radi ''Ti to hoces da raskines sa mnom nocas? Nemoj molim te to da radis, umrla bih bez tebe. ''.   Smile

@marko284, a stalo nam je, veoma.  Mnogo sam puta pomislio da smo se premladi upoznali, ali sad kad jesmo veoma mi je tesko i kad pomislim na zivot bez nje.  A i njoj ocigledno.  Jedino se bojim da nije iskrena prema meni, samo kad mi rekla sta zaista osjeca, misli i zeli, lakse bi mi bilo.  Ovako, ona meni kaze ''Volim te, umrla bih bez tebe'' itd, ali sam ipak skeptican prema tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
ili se zeni ili tamburu kupi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
@B@mbin@, to sam i ja pomislio, naravno.  I prije nekolike noci, mi se vidjeli i ja normalno nervozan cijele noci.  Ona me pita kao sta ti je, ja kazem ''Kako sta mi je? Pa sta ocekujes da se ponasam normalno, a prije nedelju dana si mi rekla da se pitas kako bi ti bilo sa drugim? Pa eto ti ''drugi'', pa vidi''.  Tu je zaplakala i radi ''Ti to hoces da raskines sa mnom nocas? Nemoj molim te to da radis, umrla bih bez tebe. ''.   Smile
Znaš kako, stekla sam utisak da voli da drami (to je manje-više tipično za žene, posebno u tim godinama), tako da u razmatranje uzmi i opciju da je kompletnu tu priču sa drugim momkom izmislila kako bi od tebe iskamčila neku reakciju ili te testirala. Žene to rade, posebno kad ne znaju na čemu su. Za sad prolaziš test (htela je da se nerviraš - dobila je to), ali pitanje je šta sad, šta posle.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 24.0.1312.57
 @fredikruger Smile Da imam koju godinu više i ženio bih se sa njom. Ovako, stvarno prvo fax mora da se zavrsi.

@B@mbin@, u pravu si, voli da drami a i nezrela je za svoje godine. Samo da ona meni hoce reci istinu, ma kakva ona bila. Jer ovako ja samo mozgam sta se njoj vrzma po glavi, da li stvarno hoce da bude sa drugim ili ne...i jednostavno ne mogu da funkcionisem u nasoj vezi pored svega toga (sto je cini mi se i normalno). Sada ona ima i nekih porodicnih problema i svaki put kad hocu da popricamo o nama ona kaze ''A nemoj me sada i sa tim nervirati, imam dosta briga'' bla, bla, meni bude zao, batalim, odem kuci i onda se nerviram po cio dan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Svakome nekad prodje kroz glavu "shta bi bilo kad bi bilo", tako da je i normalno nekad i tebi i njoj da pomislite na tako nesto, s tim, shto je jedno misliti a neshto sasvim drugom preduzimati neshto po tom pitanju.

Vidite koliko je uloga u pitanju, koliko odgovarate jedno drugom, koliko ste iskreni sa tim "volimo se" jedno prema drugom.

Lichno, 3 godina nije malo, ali nije ni zivotna osuda, niti neko protraceno vreme... Uostalom, bolje i da bacish sad 3 godine ako si ubedjen da ce kad tad doci trenutak da te ostavi iz banalnih razloga (valjda je znash za toliko za ove 3 godine), nego da bacish narednih 20 zivecu sa sumnjom shta ce i kako ce biti...

Dakle, ili oprashtash i prelazish preko toga, ili presecas i cao/zdravo...

Samo, vodi rachuna da si i ti imao slichne "ispade" u ovoj vezi, da si zapostavljao i time davao povoda, da ti se i samom svidjala neka cura, tako da, ako ti imash "pravo" na takva deshavanja, ima i ona ako cemo posteno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 24.0.1312.57
@Dzobi, ima pravo, ne sporim to. Ali ja nijednog trenutka nijesam htio da raskinem sa njom zbog pukog svidjanja, jer sam znao da ce proci i da je glupo da unistim vezu zbog toga. Ona, eto, nije tako razmisljala. Sto se tice zapostavljanja, ok, moja greska, ali trebala je da mi da do znanja da joj smeta takvo ponasanje, a ne da cuti i onda odjednom da raskine.
Daleko od toga da je protraceno vrijeme, mi smo se i previse vezali jedno za drugo. Zato mi i tesko pada sve ovo.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
I da, ona nije prije mene imala momka, a ni ja neku ozbiljnu vezu.
Jbg,na osnovu ovoga moras da razumes da je prirodno to sto je dosao momenat radoznalosti...E sad to sto je to prirodno ne mora da znaci da treba da predjes preko toga.
Moj stav je otprilike ovo:
da kaže da bi malo da isproba kako je biti sa nekim ko nije ja, odmah bih znala koliko je sati - pravo vreme da pokupim svoje krpice i
ćao, zdravo.
Citat
Mnogo sam puta pomislio da smo se premladi upoznali, ali sad kad jesmo veoma mi je tesko i kad pomislim na zivot bez nje.  A i njoj ocigledno.  Jedino se bojim da nije iskrena prema meni, samo kad mi rekla sta zaista osjeca, misli i zeli, lakse bi mi bilo.  Ovako, ona meni kaze ''Volim te, umrla bih bez tebe'' itd, ali sam ipak skeptican prema tome.
Ovo ti je klasika,svaka iole normalna duga veza medju klincima ima takve probleme...sta da ti kazem.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.