Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:49:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je dodir prihvatljiv?  (Pročitano 2355 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
generalno, ne volim to pipkanje.
ne zbog toga što se plašim nekakvih zaraza (mada bi možda nekad i trebalo  Smile ) već zbog tog prevelikog - za mene - osećaja intimiziranosti.
pa bwe, sa mamom i tatom se poljubim za novu godinu i rođendane, ne ljubakamo se svako malo, svaki put kad se sretnemo, kao što je u nekim porodicama slučaj (videla sam   Smile )

skoro mi se desila jedna situacija:
neki ružan i meni emotivno težak događaj se desio. tu se zadesila moja dobra drugarica, koja je pokušala da me uteši i olakša mi trenutak. moja je reakcija bila takva, da je ona rekla "pa dobro, dozvoli mi da te barem zagrlim!"
 Smile
a meni su bile sasvim dovoljne samo njene reči.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N82
kad vec rece nova godina i rodjendan. oooooooooooooooooooooooooooo   ooooooooooooo  ooooooooo
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
pa šta je sad, jel nova godina il je rođendan?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Dodir sa najbližim (u šta ubrajam svega nekoliko osoba) ljudima ma ne smeta, čak je i prijatan, ali bilo koja druga vrsta fizičkog kontakta sa nepoznatim ljudima mi je krajnje odvratna...

Kažu mi mnogi da čak i preterujem, ali kad se nalazim u gužvi, jako dobro pazim da me neko makar slučajno ne dotakne. To mi je grozno, a najcrnja situacija mi se desila kada me je jedan kolega sa faksa, koga sam tad poznavala tek par dana, iznenada, pričajući nešto, uhvatio za ruku. Kad je video moj preneraženi pogled, nije mu bilo jasno čemu takva moja reakcija  Smile

Od tada smo samo na verbalnom kontaktu... Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 3510i
Ja volim drugaricu od moje sestre povremeno da uhvatim za dupe!  Smile
Cista zajebanicja, i ona se ne buni, jer shvata verovatno...  Smile
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N82
pa šta je sad, jel nova godina il je rođendan?  Smile

Nije nista samo kad pomislim na rukovanja, cimanja, ljubljenja po srpski 3x ooooooooo  ooo oo

Joshua Tree - to se ne racuna jer je to iskreno i dobronamerno, a ne radi reda i jer je neki specijalan dan
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
do 19. veka bilo neprihvatljivo uci u neciju auru sto je bar pola metra blizine i blize-to se smatralo uvredom i intimiziranjem..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Lično, mislim da previše higijenisanja, pogotovo oko bebea, utiče na kompletiranje imunosti, tj. takva deca su kasnije osetljivija... Imao sam više konflikata ranije sa ljudima koji imaju bebe, pa im uvode neke maltene sterilne uslove. Da me ne shvatite pogrešno, i ja imam dva deteta, i mislim da im ništa neće faliti ako ih neko pomiluje ili poljubi... Organizam treba navikavati na okolinu, i on će se prilagoditi i adaptirati, stvoriti potrebne odbrambene sisiteme... Npr. drziš dete izolovano, ne daš mu ovo, ne daš mu ono, nemoj ovo - ono, i šta onda? Kada podje u vrtić - školu, kada se igra sa vršnjacima, organizam nije spreman... bolesti, virusi... Moj gedžavi kad uveče udje u kuću, samo mu oči i zubi beli... ne vidi se.... i ništa mu ne fali...

Citat
Kažu mi mnogi da čak i preterujem, ali kad se nalazim u gužvi, jako dobro pazim da me neko makar slučajno ne dotakne.

Kao Džek Nikolson...  Smile Smile Smile Smile  I ja ti kažem da preteruješ... To je već nastrano, toliki strah od kontakta...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Lično, mislim da previše higijenisanja, pogotovo oko bebea, utiče na kompletiranje imunosti, tj. takva deca su kasnije osetljivija... Imao sam više konflikata ranije sa ljudima koji imaju bebe, pa im uvode neke maltene sterilne uslove. Da me ne shvatite pogrešno, i ja imam dva deteta, i mislim da im ništa neće faliti ako ih neko pomiluje ili poljubi... Organizam treba navikavati na okolinu, i on će se prilagoditi i adaptirati, stvoriti potrebne odbrambene sisiteme... Npr. drziš dete izolovano, ne daš mu ovo, ne daš mu ono, nemoj ovo - ono, i šta onda? Kada podje u vrtić - školu, kada se igra sa vršnjacima, organizam nije spreman... bolesti, virusi... Moj gedžavi kad uveče udje u kuću, samo mu oči i zubi beli... ne vidi se.... i ništa mu ne fali...
"gedzavi" Smile Smile Smile
slazem se u potpunosti da decu treba milovati,ljubiti,grliti,i uciti ga prilagodjavanju..
"gedzavi"!! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Мени је толико грљење и љубљење при сваком сусрету некако непотребно... постало је извештачено. Загрљај или пољубац у образ више није начин на који се исказује блискост са неким, јер то сада раде сви...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:49:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.