Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je devojkama stalo do izgleda momaka?  (Pročitano 18089 puta)
23. Apr 2009, 08:20:08
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ima onih koji veruju da su momci ti kojima je bitno samo kako devojka izgleda, dok se devojke najviše interesuju za to kakav je dečko kao osoba. To je kliše. Zavisi od osobe do osobe šta je najviše privlači kod momaka ili devojaka, tako da definitivno ima i dosta devojaka kojima je izgled momka veoma bitan.

Neke devojke će reći da im je glavno kakav je dečko kao osoba. A neke će reći da im je bitno i kako izgleda, mada želje u vezi s izgledom momaka neće uvek biti onakve kakve momci očekuju. Nekim devojkama, na primer, baš se sviđa kada je neki dečko mršav. Druge vole kad je atletski građen, kad ima razvijena ramena, kad deluje muževno. Nekima je slatko kad dečko nosi naočare. U principu, dopadljiv izgled momaka je zdrav izgled - dečko koji se zdravo hrani, bar povremeno vežba, kreće se, potrudi se da se naspava, većini devojaka će izgledati privlačnije od onoga koji je večito neispavan i zbog toga nervozan ili rasejan, koji se ne kreće pa mu je telo mlohavo, hrani se nezdravo pa zbog toga loše izgleda...

Ipak, treba napraviti razliku između zdravog izgleda i besomučnog vežbanja - devojkama neće ništa značiti ako on sve vreme provodi u teretani i zbog toga ima super stomačne mišiće, a nimalo vremena ne provodi s njima. A ni preterano razvijeni mišići ne izgledaju privlačno devojkama, baš kao što se i momcima ne sviđa, recimo, kad se devojka izgladnjuje toliko da izgleda kao kostur. I, mada je poželjno da dečko vodi računa o svom izgledu i, naročito, o ličnoj higijeni, nije nimalo privlačno ako je on toliko opsednut svojim izgledom da, recimo, sve vreme "visi" u teretani - devojka želi da dečko provodi vreme s njom i na nju obraća pažnju, a ne da misli samo na svoje bicepse i stomačne mišiće.

Još nešto. Momci vole kad devojke lepo izgledaju, i devojke vole kad momci lepo izgledaju. Ali, kad se zaljube, izgled prestaje da bude bitan - osoba u koju ste zaljubljeni vam postaje lepa, makar i ne odgovarala nekim tamo standardima ili vašoj uopštenoj predstavi o tome kako privlačna osoba suprotnog pola treba da izgleda. Srce ima svoje puteve i svoje prioritete, a fizički izgled je veoma retko među tim prioritetima.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Srce ima svoje puteve i svoje prioritete, a fizički izgled je veoma retko među tim prioritetima.

Bas tako .Super bi bilo kad bi taj neko kog je srce odabaralo posedovao i fizicke karakteristike koje se nama dopadaju .Ja sam se kao mladja uvek zlajubljivala u jako lepe muskarce i tada nisam uvidjala ali sada znam da mi takvi ne odgovaraju jer su opsednuti svojim izgledom i telom ,umesto da budu opsednuti mojim . Smile
Sada se obicno zaljubim u nekoga ko je opsednut svojim poslom ,a izgled je u drugom planu .Prioriteti se godinama menjaju ,to je valjda to .

Savet za muskarce ;
Budite to sto jeste i nemojte preterivati u teretani i izgledati kao hibridni klipovi kukuruza ,dovoljno je da ste zategnuti i snazni ,a to se moze postici i bez tegova ,sklekovima i vezbama na vratilu .Nista smesnije nema nego kad neko nabilduje gornji deo ,a listovi  ostanu kao kod devojcice.
« Poslednja izmena: 23. Apr 2009, 09:22:38 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
I izgled i mozak - Aca Stojanović

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
volim da je uredan,cist i da ima licni pecat u stilu odjevanja.

koje su mu boje oci,koliko je misicav ili nije,boja kose illi visina, mi je bilo bitno samo onda kada sam lijepila slicice da ukrasim leksikone u osnovnoj skoli Smile

u  dodiru sa stvarnim ljudima..fizicki izgled ne moze da bude prioritet,jedino ukoliko se radi o muskarcu koji je fizicki unakazen mogla bih,eventualno,i da ustuknem.

mnogo sam vise akcentovala licni osjecaj dok sam u drustvu muskaraca....
koliko se osjecam kao zena kada sam kraj njega,da li me nasmije,da li ima onu vrstu muske energije koja ce mene privuci...

kada razmisljam o fizickom izgledu muskaraca koji sam voljela i koji su me privukli...nalazim da ne postoji sablon u vidu fizckog izgleda,svi su ekstremno razliciti po tom pitanju,dozvoljavam da bi mnogi za neke rekli da su fizicki i ruzni ili neprivlacni,ali svaki od njih je bio je,to smijem da tvrdim,originalan,muskarac u onom zdravom smislu,krajnje sposobni da zadovolje zenu na pravi nacin...

muskarcima,cini mi se,tu je mnogo lakse nego li zenama...
nama se na fizickom izgledu daju veci znacaj Smile
ja priznajm...zaljubim se slusajuci muskarca,necu ustuknuti ukoliko me privuce neko ko nije lijep po arsinima vecine,ukoliko je dovoljno muskarac i koliko je njezan i snazan u isto vrijeme,da zna da zavodi i da zna da ucini da se osjetim zenom.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Visina, građa i šarm muškarca su mi veoma bitni.
Čudno je to da je nekim ženama važnije da su im lepe cipele, tašna, nameštaj, a nije im važno da bude lep onaj sa kojim bi trebalo život da provedu. 

« Poslednja izmena: 23. Apr 2009, 10:30:16 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia E
Ma sve je bitno laze ko kaze suprotno  Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Sve je bitno - tačno.
Druga stvar - svako bira prema sebi i svojim kapacitetima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Hm,ja mislim da ne bira svako prema sebi .Nekom jednostavno odgovara da ima nekog ispod svojih kapaciteta i vrednosti .Isto kao sto neko ne moze biti sa gorim od sebe tj trazi boljeg . Uvek je neko donji tj gornji . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Sve od osobe do osobe...lijepo je kad lijepo (solidno) izgleda a uz to je veoma sarmantan, duhovit i inteligentan... Smiley
E sad, veoma je diskutabilno sta je kome lijepo...
Vrednujem muskarce po znanju a ne po izgledu....(i to je dio sazrijevanja)

Ali,recimo, moja prijateljica je uvijek birala ruznije muskarce da bi se ona isticala..... Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
Ja više nisam u potrazi za partnerom ali postioji neki bodovnio sistem za sve osobine od izgleda preko šatma, intelekta,... pa sve do novčanika. Sve se to u nekoj meri uzima u obzir.

Nesimetričan i bolestan izgled ukazuje na narušeno zdravlje kod tog čoveka što je definitivno jedan od presudnih faktora u izboru partnera. Ali tražiti apolonski lepog čoveka lošeg karaktera ili glupavog je bezumlje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.