Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je cena ulaska novih članica u NATO previsoka  (Pročitano 10143 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
DaniloBg,
posto se busash u prsa  evo ti jedan lican primer kako NATO placa po trzisnim cenama: na mojoj zemlji se pripadnici NATO-a vec 6 godina bashkare, zabetonirali plodnu zemlju i do danasnjeg dana nisam dobio ni dinara (mozda nisam obavesten da su pale cene)... ne za to sto sam hteo da im dam u najam zemlju, nego su prosto uzurpirali zemlju. Niti su zvali vlasnika, tj mene, niti ih to interesuje. O.K, ostavimo mene po strani, zamisli sada primer iz Makedonije, gde ti vojnici NATO-a ulaze u lokale, kafice, prodavnice i ostale objekte naoruzani. Boli glava od ugodjaja... U tekstu kome navodish, a napisan je da bi se naravno javnost obmanula, nesto vrlo slicno Kumanovskom sporazumu (mala paralela), nigde se ne navodi da su NATO pripadnici iznad zakona tako da recimo za ucinjeno krivicno delo u nasoj zemlji, niti mogu biti uhapseni a kamoli osudjeni. Hm... sve lepse od lepseg.
Opet je glupo reci da zato sto nismo u Partnerstvu za mir (nakardnog li naziva) gubimo mnogo. Jel ako nismo u Partnerstvu jet to automatski znachi da smo za rat?
Suludo je da nam se namece ( a to se vrlo perfidno radi) Partnerstvo za mir ili NATO, a sa druge strane nas ponizavaju gde god stignu... lep primer je vizni rezim. O.K, ajde neka prvo malo olabave sa pritiscima ( a posle kazu da je savez doborovoljan) pa mozda se i popishmanimo i pridjemo... ovako nas siluju i jos nas pituju zasto ne uzivamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.