Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je bitna tezina za dobrovoljno sluzenje vojnog roka....  (Pročitano 9798 puta)
22. Maj 2012, 02:54:34
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 19.0.1084.46
 :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:
Imam preveliku zelju da idem u vojsku.   .   .   posto na VA ne mogu, zelela bih da se prijavim dobrovoljno za sluzenje vojnog roka.    Znam da se ide na lekarski pregled i da se radi psiho test i tako to.    Ovako sam psihicki jaka,imam odlican vid,vedrog sam duha ma tacnije ZDRAVAI PRAVA, ali me muci kilaza  :cry:  Smile  pa me zanima za ovo dobrovoljno sluzenje vojnog roka da li je bitna kilaza???


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora klody (Vreme: 22. May 2012, 12:33:43)
« Poslednja izmena: 22. Maj 2012, 02:55:30 od skorpija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Na koji nacin te muci kilaza? Premrsava, gojazna?

Ne postoji nekakav standard, sve zavisi od visine. Lekarski pregled obavlja komisija i ona utvrdjuje da li mozes ili ne mozes da sluzis. "Psihicki jaka" je relativna stvar.

Ovde ti je objasnjeno sve kako i sta je, sem kilaze, naravno. Recimo, ekstremni primeri tesko mogu da sluze, na primer, visoka si 155 cm, a tezina 35 kg ili 95kg.

Nazovi ovaj telefon 0112063432 ( http://www.budiprofesionalac.rs ) i pitaj ih detaljno sta te sve interesuje.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
koliko si visoka i koliko imas kilograma...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Samsung GT-S7580
Zena hoce u vojsku.. Lepo..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Posto radim vec 22 godine u vojsci mogu ti reci sledece a to:

Da se kilaza gleda i to Visina minus 100 plus minus 10 kg ali opet je to ostavljeno na slobodnu procenu Lekarske komisije !!!

Vise se gleda tvoja Psiho-motorika .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Gojaznost je u pitanju  :oops:  visoka sam 165cm ,a teska oko 86kg . . . .  ali nisam troma i spora kao npr neki gojazni ljudi, bas sam suprotno od toga i sa tom kilazom. Mada ne bezim od toga da smrsam desetak kilograma kako bih ispunila svoj san i obukla vojnicku uniformu  :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Apple iPhone SE 2020
Treba da smrsas i vise od 10kg, bez obzira na fizicku spremu...
Posto si mlada uz odgovarajucu dijetu to moze da se sredi za max 6 meseci Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Jel bi mi preporucila neku odgovarajucu dijetu?  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Treba da smrsas i vise od 10kg, bez obzira na fizicku spremu...
Posto si mlada uz odgovarajucu dijetu to moze da se sredi za max 6 meseci Smiley

Moram se složiti sa ovim. Ja umem da variram po 10 i kusur kilograma u roku od godinu dana.

Zimi se svesno opustim i uživam u hrani i ulenjim se kad je hladno, posebno poslednjih par godina. Kad god sam kući, zavalim se u fotelju i gledam filmove uz neku hranu i pivo. Nije da jedem svašta ali jedem dosta a kalorija je kalorija. E onda kad prođe onaj najcrnji talas u januaru i februaru i počne da se nazire lepše vreme ja promenim režim ishrane i ubacujem postepeno sve više fizičke aktivnosti. Ove godine smršao sam najbrže. Od 10 marta do 12 maja sam smršao 10 kilograma. To možda zvuči brzo ali u praksi i nije. To je nešto više od 1kg nedeljno. Prvo sam počeo sa večernjim brzim hodanjem uz muziku po 5-7 km, što mu dođe oko 1.30 h. Prija posle dosadne zime i nekretanja. Zatim slede šetnje sa društvom po 8-14km do manastira Ljubostinje i nekih znamenitosti. Poneki izlazak u lepa, šumovita brda. Pa kad svi uđemo malo u kondiciju onda krenemo sa fudbalom kad god nema kiše i vetra. To kod nas podrazumeva i po 5 sati. U kišnim danima, vežbe sa tegovima i malo aerobik. Od svega pomalo ali uglavnom bude zabavno. Ali ništa bez redukovane ishrane. Kod mene je to ukratko, mediteranska hrana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Svaka cast tebi...probacu ja da se malo vise bavim tim fizickim aktivnostim sada kada se prolepsa vreme...pa cu da vidim rezultate...svakako hvala puno! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.