Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 21:30:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li griješim?  (Pročitano 5782 puta)
21. Jan 2012, 14:14:29
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
Ljudi,zanima me vaše mišljenje o nečemu. Naime,pas koji pripada nekom iz moje porodice,ali ne živi sa mnom,treba da ima kučiće uskoro. Kroz šalu me  povremeno podsjećaju na to,ali više-manje znaju moj stav o tome. Žele da uzmem jedno štene,ali ja živim u stanu koji nije baš velik i to je problem. jer ja pse obožavam,ali stvarno imam taj stav da je grijeh prema njima da žive u stanu,jer im fali prostora,slobode.. želim psa samo ako sjutra budem živjela u kući. to mi je nekako prirodnije,i kroz odrastanje sam 'usvajala' toliiko pasa,ali sam živjela na selu.
Iako se uglavnom šale,znam da velikim dijelom tako i misle i da me osudjuju zbog toga. to čini da se osjećam bezveze.
ko je po vama tu u pravu,ima li razloga da se loše osjećam?
našla sam dom za 2 kučića i oni su našli za neke,ali za ovog im se  nekako podrazumijeva da bude kod mene/nas kući.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
ne znam  Smile
drzanje psa u stanu i nije toliko mucenje za njega ako ga setas svakodnevno po sat/dva mada zavisi koliko imas slobodnog vremena,znam puno ljudi koji drze pse u stanu i nemaju nikakvih problema sa njima
« Poslednja izmena: 21. Jan 2012, 14:27:21 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
ma nas je samo 2 i stan je manji.. znam da neću imati previše vremena i neću da budem gad koji će ga držati zarobljenog . a znam da bi to vrijeme koje bih provela sa njim bilo kvalitetno,ali nedovoljno dugo.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Apple iPhone SE 2020
A sta tacno gresis? Smiley

Ja se izvinjavam, nije tvoja duznost da vodis racuna o tome s kim se njihova kuja pari... Oni su kao vlasnici duzni da vode racuna o tome i da udomljavaju kucice...
Ti objektivno nemas uslova i to je to... neka sledeci put brinu...

Evo, ja imam tri kuceta.. i uspeli smo da ih udomimo, ali posto je to veliko cimanje i mucenje za kujicu, ona ce uskoro pod noz... Sterilizacija nama izgleda surovo, ali je manje surova od ubijanja kucica ili pustanja na ulicu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
fala Krejze  Smile

Anea,baš to,da imam kuću ne bih ni razmišljala,a ovako bih se jela od muke,znam sebe  Smile samo me zanimalo vaše mišljenje,ima li razloga da ti neko zamjeri ako odbiješ takvu stvar,ja sam im odma' rekla zašto  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Sofija, da li ima neko razloga da ti zameri - nema. Kao sto Anea rece, to je necija druga obaveza a ne tvoja Smiley

E sad, ljudi sebi daju za pravo da zameraju drugima sto sta Wink

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
razumijem ja njihovu reakciju donekle,nije mi to neka dalja rodbina nego malo bliži članovi. i znaju da nju obožavam,ali mislim da je baš zbog toga fer što sam im u startu rekla svoje razloge  jer želim da ti mali uživaju i budu paženi cijeli dan  Smile
na muke sam vam  Smile ozbiljno,stav o ovome mi je čvrst,ali me jede malo to preispitivanje pretjerujem li..
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ako ce neko da ti zameri sto iz ociglednih razloga ne mozes ili jednostavno neces jos jedno /jedno kuce u malom stanu - to je slika te osobe i ne treba da te uznemirava uopste.
Niti ti imas zasto da strepis ako si jednom rekla da ne mozes, da smatras da nije ljudski da ga drzis kao u kavezu mislim da nema sta da ponavljas 100 puta.

I da ti kazem : ono sto drugi ocekuju od tebe u jedno 90% se razlikuje od onoga sto ti zelis. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Pa nemas razloga da se lose osecas, posebno ako je kuca povelika da se moze drzati u stanu. Drugo je da imas uslova, ali ako nemas uslova za cuvanje zaista nema potrebe ni da ga uzimas. Moja sestra cuva malo kuce u stanu, ali ono je neka vrsta pekinezera. Ako je nesto sto je kada poraste vece, to nije kuce koje se cuva u stanbenom prostoru. Ipak treba da gledas i sta je najbolje za kucu i sta je najbolje za tebe.

Sta god da odlucis to je tvoja odluka i oni treba da razumeju. E sad, sto kaze krouli, ljudi zameraju dosta toga ali ti treba da radis onako kako ti mislis da je najbolje za tebe, a ne da se plasis da ce ti neko zameriti bilo sta pa da donosis odluke bazirane na tome.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2012, 16:04:40 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 21:30:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: grije grijesim

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.133 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.