Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 03. Maj 2024, 00:59:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li griješim?  (Pročitano 5783 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
У животу не бих могао да држим куче у стану. Длаке, пишаћка, говна, изгрижене и разбијене ствари, шетање сваки час... нека хвала.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Lepa Sofi, slažem se sa tvojim stavom o psima u stanu. I sama isto mislim, a jaaaako želim jednog čupavca da se valjamo po podu zajedno. Smile Nije uopšte važno da li je taj stav ispravan ili ne, već samo činjenica da ne želiš da držiš psa u stanu.

Dakle, što se tiče situacije, ne dozvoli da tobom manipuliše osećaj krivice proistekao iz očekivanja drugih spram tebe. Wink Predlažem da razgovaraš sa njima, da se prekine ta suptilna manipulacija i da im kažeš da rado želiš da se angažuješ i pomogneš da kuce nađu novi dom (danas u vreme Fejsa to je lako), ali da više od toga od tebe ne mogu da očekuju. Smile

Nemaš nikakvog razloga da se osećaš loše, samo moraš im staviti do znanja svoje namere, da ne bude posle da si se ''predomislila'' u poslednji čas.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
Sandra i Marko,na konto toga da ne izadjemo nekom iz volje...kao što rekoste,glupost. to prosto ne bih bila ja. i rekla sam odma',samo što nastavljaju da me lome pričom-ma jeeste,nećeš ti moći da odoliš  Smile meni to nije za*ebancija,pas je jedan stepen ispod djeteta,nije igračka.

Bookee,i to je jedan od razloga--on treba da ima svoju kućicu,da se igramo koliko hoće i sve to,ali da sve obavlja tamo gdje mu je mjesto,nije ni njemu prirodno da izigrava ugladjenog tipa.

Bambi  Smile Smile

drago mi je što me razumiješ. sve je zapravo na foru- jaao,pas mi viri iz torbice. jaao,isto smo se obukli. jaao,vidi nam sliku na FB,ima 876543234567 lajkova..  Smile
ma koliko htjeli da im ugodimo,ono što se ne mijenja je ljubav koju im pružamo,odnos koji razvijamo. ali ode sve u....kad počneš da ih tretiraš k'o ljude,i pričom i gestovima. to je pas,bio i biće. ima svoje prirodno okruženje,uslove koji su mu neophodni i hranu koja mu najviše,k'o psu,godi.

mi buduću mamu tretiramo lijepo svi,i gnjavimo i mazimo,ali su je realno dosta razmazili,sva je k'o balerina  Smile ali zato,kad smo je poveli na selo...poludjela je  Smile ogromna livada,gomila pasa sa kojima se igrala..nije ulazila u kuću. uživancija
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
a ja sam mislio da si ti vec prihvatila da usvojis to stene  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
nisam  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
Nemash nishta protiv kucica, udomila bi jedno da imash uslova, ali nemash.

Po chemu bi osecala grizu savest zbog toga?

Imash dobru nameru, ali nemash uslova za realizaciju.
Namerom si pokazala da si dobra osoba po tom pitanju i kraj priche.

Kada budesh jednoga dana zivela u kuci sa velikim dvorishtem Boze zdravlje, i kada te isti ti ljudi tada budu pitali da udomish psa, a ti odbijesh - onda treba da osecas grizu savest shto si lagala o nechemu shto nije istina, ali si tu prichu "prodavala" da bi bila bolja osoba u ochima drugih.

Sada ne... ali slazem se sa bambinom da se ogradish na vreme, ne kao licemer, vec kao osoba koja ne zeli da utiche na to da to kuchence na kraju izvisi jer se "podrazumeva" da sleduje tebi.

Izjasni se na vreme, i bez obzira kako oni reagovali na to, ako je to shto prichash o velikoj kuci, dvorishtu i mogucnosti za kuche tachno, (a samo ti znash da li jeste ili nije), ne treba oko da ti mrdne na njihovu reakciju...  Smile

Jer jedno su zelje, drugo su mogucnosti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
2 strane ...  Smile

moram da priznam da ne kapiram toliku dilemu.. neko ti je namenio nesto sto ti ne odgovara.. pa da ti je iz oka ispao - NE i zavrsena prica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
pa da,samo da presječem,valjda se ne budu ljutili mnogo.
Ma,čisto me zanimalo šta mislite i kakav je vaš stav-psi u kući ili stanu : )
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
ja licno ne trpim zivotinje u zivotnom prostoru.. sad to je mozda preostar stav, ali ja sam na macke alergicna, tako da ostaju samo psi.. a njima je mislim sto puta lepse i komotnije u dvoristu..

kad vidim kod ljudi dlake na namestaju, po cebadima, na odeci ... meni se povraca.. ne zadrzavam se. Vidis psa spava u krevetu gde i ljudi, deca... jebeno uzasno.

Jbg.. neko moze, neko ne moze  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 00:34:07 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
e upravo to- em oni nemaju svoju slobodu,em ljudi postanu užasno aljkavi i nekako se naviknu na te dlake,izmet,sve živo je izgriženo i izgrebano.. legne na jastuk i posle se tu neko nasloni i ne daj bože zakači dlaku.
ne znam koji im je djavo,kupe psa i tretiraju ga k'o komad nakita,umjesto da malo povedu računa o higijeni,za dobrobit svih majku mu  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 00:40:25 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 03. Maj 2024, 00:59:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: grije grijesim

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.