Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:45:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ću ići u zatvor?  (Pročitano 6850 puta)
25. Avg 2011, 10:31:27
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
HTC Wildfire
Ćao!
Imam jedan veliki problem! Dakle plašim se da ću zbog greške koju sam napravila pre par godina (verovala ćaletu) morati da ispaštam u tvorza.

Dakle,sve se desilo jednog blaženog jutra kada sam napunila 18 godina.  Moj ćale me je nagovorio da na moje ime uzmem kredit za auto.  On je imao već jedan kredit na svoje ime i nije mogao da uzme drugi pa je čekao da postanem punoletna.  Dogovor je bio da on vraća taj kredit.  Naravno nije hteo da izigrava šumahera sa tim autom,njegov plan je bio da ga proda i da uloži u privatni posao koji je imao (proizvodnja).  Uvek sam imala dobar odnos sa matorim i naravno da sam mu pomogla, verovala sam mu jer me je u svemu u životu uvek podržao i uvek je bio uz mene.

Jedno vreme je išlo sve po planu i 2 godine on je vraćao kredit bez problema.  Prošle godine firma mu je pukla i od tada se svi u porodici nekako snalazimo, ćale vozi taksi,keva ne radi ništa,ja se bavim trgovinom.  Niko nema redovna primanja ali preživljavamo nekako.  Ćale nema da vrati kredit. . . nema para, ne ostaje ništa na kraju meseca.  Salama luksuz.


Uglavnom smaraju me iz vrhovnog suda nešto.  Poštar mi je prijatelj pa nisam primila pismo ali rekao mi je da je iz vrhovnog suda.  Već duže vreme me gađaju tim pismima.  Ne znam zbog čega ali s obzirom da sam fina devojčica predpostavljam da je za taj kredit.  

Šta da radim?




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 25. Aug 2011, 14:18:08)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Za tuzbe tog tipa su odgovorni opstinski sudovi, vrhovni sud je nesto drugo Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Kako si uopste mogla da budes kreditno sposobna sa 18 godina. Kakav crni vrhovni sud to nije ni krivicna prijava.

Ako si uzela kredit imala si garante kredita sto bi znacilo da ako ti ne mozes da vratis kredit se prebacuje njima na teret, odnosno oni su odgovorni.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
HTC Wildfire
Ček,a vrhovni sud "grada Novog Sada"? Jel to isto?

Moguće je da me traže još zbog 2 stvari:
- saobraćajna kazna
- svedočenje

Pa nemam pojma sa 18 godina sam mogla da dobijem kredit u Volksbank,bila sam zaposlena tada možda tek par meseci. 
Moguće je da je sve to deo plana inostranih banaka da socijalno porobe ovaj jadan narod.  Ne bi me čudilo,uspeli su u tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Citat
Ček,a vrhovni sud "grada Novog Sada"? Jel to isto?

Ne, to je "opstinski" Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Dosao jedan klinac pre 10-tak dana i kaze mi dobio sam 5 godina uslovne kazne i 40 hiljada dinara da plati zato sto je prebio neka dva lika. Na kraju se ispostavilo da mu jos nije ni pocelo sudjenje a da je on mene cimao zato sto se plasi da ce neko da ga bije jer je prebio necijeg brata Smile

Ovo me neodoljivo podseca na to, samo sto si ti obican trol koji zajebava ljude koji hoce da pomognu Smile

Ako ne zajebavas, onda pogledaj na tom kreditu ko su ti ziranti pa se njima obrati za dalje.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Ма какав кредит са 18 година   Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
HTC Wildfire
Ok ja nisam nikog prebila,samo sam bila naivnai debil.
Ok,kad sam potpisala za taj kredit imala sam 20-21 godinu, bila sam kreditno sposobna. Taj deo sa 18 godina je manje više dramatizacija događaja.

Nisam jebeni trol a i da jesam smislila bi interesantniju temu za trolovanje...tipa Rihanine sise.
OMG, da znam šta je trol: znam i da dual bootukjem ubuntu i windows 7,ali sam pijana od sinoć (manastirka) tako da sam uspela da napravim 2 teme pokušavajući da odgovorim na ovu temu. Možda se zbog toga i tripujem oko tog jebenog kredita,bojim se da mi uzmu laptop i foto aparat (vrede kao 3 auta,ne uključujući sentimentalnu vrednost)...naravno ako uspeju da uđu na gajbu...da tako sam luda....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Ovo je onaj mali sto je pravio lady gaga fun club 100% Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
HTC Wildfire
Mora da baš imate problem sa tim trolovima kad tako napadate nove članove,razumem ja to i ja sam webmaster.
Evo čisto da otklonim svaku sumnju da nisam trol (bar ne namerno). Blurovala sam se jer imam jutarnje podočnjake i nisam našminkana.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:45:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.