Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li biste promenili ime partizanu i crvenoj zvezdi  (Pročitano 6028 puta)
02. Jun 2012, 15:27:20
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 193
Browser
Chrome 19.0.1084.52

jedino komunisticko sto nam je ostalo iz prethodnih vremena su imena nekih drzavnih firmi , razvojem marketinga pocelo se i na to paziti , ti klubovi nas pretstavljaju u svetu , moze se doci do pogresnih utisaka ako od nas dolazi jedna crvena zvezda , komunisticki simbol , mozda se i navijaci osecaju glupo zbog toga.navijati za partizan cudno zvuci...ili je mozda subjektivno

ako im i treba menjati ime , onda koje bi bilo pogodnije , ja nemam ideju, cuo sam do sada i neke predloge ali nista ozbiljno


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora shone83 (Vreme: 02. Jun 2012, 16:11:51)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
crna zvezda i cetnik  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia 
Što,ja se već navikla da sam grobarka  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung SGH-E590
Samo budale bi promenile imena tih klubova. Nema razloga da menjamo neka imena samo zato sto su nastala u doba komunizma jer je taj komunizam deo nase istorije i to se nece i ne moze promeniti i ako bi to neki ljudi najvise voleli...
« Poslednja izmena: 02. Jun 2012, 15:37:58 od Roki_09 »
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Samo budale bi promenile imena tih klubova. Nema razloga da menjamo neka imena samo zato sto su nastala u doba komunizma jer je taj komunizam deo nase istorije i to se nece i ne moze promeniti i ako bi to neki ljudi najvise voleli...

+1
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Samo budale bi promenile imena tih klubova. Nema razloga da menjamo neka imena samo zato sto su nastala u doba komunizma jer je taj komunizam deo nase istorije i to se nece i ne moze promeniti i ako bi to neki ljudi najvise voleli...
+1

Nikada to necu razumeti. Evo, ja sam daleko od te "bratstvo i jedinstvo" ideje pa ne bih menjao ni imena ulica a kamoli klubova. Kakav god da je bio taj komunizam, opet je to neka nasa istorija i tradicija. Jos mi je gluplje ono sa ulicama gde prakticno promenis zbog tako neceg ime ulice i primoras coveka koji zivi tu da menja sva svoja dokumenta zbog toga.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52

dobro da li biste onda kupili proizvod koji pravi prva petoletka , ili pionir ili prvi maj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Mene je smorila i sama prica i nadmudrivanje oko ta dva kluba...
Ne navijam ni za koga. A mogli bi da promene ime, zak ne?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Apple iPhone 12, S21

 dobro da li biste onda kupili proizvod koji pravi prva petoletka , ili pionir ili prvi maj

Da, naravno da bih kupio.

Ime firme nikako ne odrazava i kvalitet proizvoda, jedino sto ljudi ponekad moraju da se naviknu da iza pojedinog imena stoji kvalitet.
Ukoliko Prva Petoletka, Pionir ili Prvi Maj prave kvalitetne proizvode ne vidim zasto ih ne bi kupovao.
Pionir iz Subotice je klasican primer proizvoda koji je u svakodnevnoj upotrebi, pa se najmanje obraca paznja na znacenje samog imena.
Kao i Sinalco, koji opet ima drugaciju konotaciju i vuce drugu istoriju...
« Poslednja izmena: 02. Jun 2012, 19:28:52 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 19.0.1084.53
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da bi autor teme prvo trebao da izuci sta znaci nrp. partizan ili pionir...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.