Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:46:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li bi.....
Da, išao bih
45.4%  (193)
Ne, ne pada mi na pamet
47.5%  (202)
Ne, ali idem na demonstracije
7.1%  (30)
Ukupno glasova: 425
Idi dole
Stranice:
1 ... 120 121 123
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li biste išli u rat na Kosovo?  (Pročitano 52218 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Objasni mi zasto ruska gamad stiti onaj genetski otpad Miru Markovic i Marka Milosevica?
A sta treba da im radi?
Ja ih ne podrzavm i niskada nisam i bio sam 5 oktombra.Ali ti ljudi su najvise zla naneli svom narodu a ne siptarima i drugima.A ko ih je pustio da odu.Kako su uopste mogi da odu iza Srbije.Tada ako se dobro secam je bio Batic ministar pravde.

Citat
Djindjic koji je, kako oni vec rekose, zapadna marioneta, morao je da nestane.
nije morao vec se nije drzo dogovora i ubili su ga.Iti ti koji su ga postavili.

Citat
Naravno, Rusima su nasi rusofili obecali NIS dzaba i dadose im ga.
nepricaj napamet.A sta je sa srtidom,borom i ostalim firmama.Sve firme otisle djabe ameriam i drugima a sada ne moze rusima.

Citat
jer zele Srbiju kao svoju odstupnicu pred napadom NATOa.
Da Ameri nas zele kao svoju ovi kao svoju.A mi amerima trebamo da bi napali ruse.Znam ja da svi gledaju svoj interes preko nas.Hteo ti da prizanas ili ne rat je neminovana.Samo je pitanje gde cemo mi.Na ciju stranu.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Objasni mi zasto ruska gamad stiti onaj genetski otpad Miru Markovic i Marka Milosevica?
A sta treba da im radi?
Ja ih ne podrzavm i niskada nisam i bio sam 5 oktombra.Ali ti ljudi su najvise zla naneli svom narodu a ne siptarima i drugima.A ko ih je pustio da odu.Kako su uopste mogi da odu iza Srbije.Tada ako se dobro secam je bio Batic ministar pravde.

Batic bio ministar pravde u jednoj mega-vladi od 18 partija koja je bila blokirana iznutra, a Vojna bezbednost i DB pod kontrolom DSSa gotovo sve vreme. Seti se kako je DSS na kratko ukinuo optuznicu protiv Marka i Mire da bi mogli da se vrate u zemlju na sahranu onog skota. Nije li ti to jasno? Povezuj malo. DSS je pustio tu gamad da rade sta hoce. DSS je dojavio Hadzicu da bezi i pustio ga u Rusiju.

Citat
Citat
Djindjic koji je, kako oni vec rekose, zapadna marioneta, morao je da nestane.
nije morao vec se nije drzo dogovora i ubili su ga.Iti ti koji su ga postavili.

Ma naravno, Djindjic je kriminalac. To mi je jako cudna stvar - u jednoj duboko kriminalizovanoj drzavi najebe kriminalac??? Djindjic je ubijen jer je izrucio Slobodana Milosevica i spremao se da hapsi Legiju i ekipu. Od njegovog ubistva koristi su imali nalogodavci njegovog ubistva - porodica Milosevic, crno-crvena koalicija (DSS-SRS-SPS).. 5 godina nakon ubistva Djindjica - krug se polako zatvara i Srbija postaje ruska gubernija. Kad pocnu rusi da karaju, zaboravicete patriotizam i cesacete se gde vas ne svrbi.

Citat
Citat
Naravno, Rusima su nasi rusofili obecali NIS dzaba i dadose im ga.
nepricaj napamet.A sta je sa srtidom,borom i ostalim firmama.Sve firme otisle djabe ameriam i drugima a sada ne moze rusima.

Da je bilo pameti, sve firme bi otisle Amerima. Kao sto pomenuh ranije, ruskoj stoci nije bilo milo sto stvari idu u tom pravcu - Djindjic je platio cenu.

Citat
Citat
jer zele Srbiju kao svoju odstupnicu pred napadom NATOa.
Da Ameri nas zele kao svoju ovi kao svoju.A mi amerima trebamo da bi napali ruse.Znam ja da svi gledaju svoj interes preko nas.Hteo ti da prizanas ili ne rat je neminovana.Samo je pitanje gde cemo mi.Na ciju stranu.....

Bez trenutka oklevanja - na anglo-saksonsku stranu. Nije li domacim patriotama cudno da u Bosni mrze muslimanske fanatike, a onda ih u isto vreme podrzavaju iste te krvoloke kad ubiju gomilu civila u Americi? To je licemerje. Istorija je pokazala ko je imao mozga u glavi, a ko je bio idiot - anglo-saksoni su imali dovoljno svesti i pameti da shvate vrednost trzisne privrede, dok su komunjare najebale. Najebace opet.
« Poslednja izmena: 16. Mar 2008, 10:43:54 od alexnikolic »
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
To mi je jako cudna stvar - u jednoj duboko kriminalizovanoj drzavi najebe kriminalac???
Pa zasto kriminaci uvek nastradaju.Dala baba dinar da udje u kola a dala bi dva da izadje.E ne moze to.....


Citat
Da je bilo pameti, sve firme bi otisle Amerima. Kao sto pomenuh ranije, ruskoj stoci nije bilo milo sto stvari idu u tom pravcu - Djindjic je platio cenu.
Nastavk price
http://forum.burek.com/index.php/topic,318551.0.html

Citat
Nije li domacim patriotama cudno da u Bosni mrze muslimanske fanatike, a onda ih u isto vreme podrzavaju iste te krvoloke kad ubiju gomilu civila u Americi?
a nije li cudno da ameri kao jure Bin ladena i suprostavljaju se islamu a sa druge strane podrzavaju iste te muslimane.Ja ne znam da je iko od muslimana ubio civile u Americi?
http://forum.burek.com/index.php/topic,245054.0.html


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
To mi je jako cudna stvar - u jednoj duboko kriminalizovanoj drzavi najebe kriminalac???
Pa zasto kriminaci uvek nastradaju.Dala baba dinar da udje u kola a dala bi dva da izadje.E ne moze to.....


Citat
Da je bilo pameti, sve firme bi otisle Amerima. Kao sto pomenuh ranije, ruskoj stoci nije bilo milo sto stvari idu u tom pravcu - Djindjic je platio cenu.
Nastavk price
http://forum.burek.com/index.php/topic,318551.0.html

Citat
Nije li domacim patriotama cudno da u Bosni mrze muslimanske fanatike, a onda ih u isto vreme podrzavaju iste te krvoloke kad ubiju gomilu civila u Americi?
a nije li cudno da ameri kao jure Bin ladena i suprostavljaju se islamu a sa druge strane podrzavaju iste te muslimane.Ja ne znam da je iko od muslimana ubio civile u Americi?
http://forum.burek.com/index.php/topic,245054.0.html




Cia, snajka, cia..
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Cia, snajka, cia..
Pa ukljuci malo mozak i razmisljaj....Nemoj da drugi misle za tebe
A oveo malo o odnozu djinjica i rusa.
Ako vec branis nekoga pogledaj malo njegovu politiku i vidi sta je on radio
Samo da znas ja njega u nekim stvarima podrzavam ali ne podrzavam one koji se prave da ga podrzavaju

29. May 2000
- Lideri opozicionih stranaka Vuk Drašković, Zoran Đinđić i Vojislav Koštunica, kao i bivši direktor Studija B Dragan Kojadinović, razgovarali su u ponedeljak u Moskvi s Aleksandrom Avdejevim, zamenikom šefa ruske diplomatije Igora Ivanova, visokim funkcionerom Jabloko Sergejem Ivanjenokom, kao i s rukovodstvom i članovima Komiteta za međunarodnu politiku Državne Dume.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Cia, snajka, cia..
Pa ukljuci malo mozak i razmisljaj....Nemoj da drugi misle za tebe
A oveo malo o odnozu djinjica i rusa.
Ako vec branis nekoga pogledaj malo njegovu politiku i vidi sta je on radio
Samo da znas ja njega u nekim stvarima podrzavam ali ne podrzavam one koji se prave da ga podrzavaju

29. May 2000
- Lideri opozicionih stranaka Vuk Drašković, Zoran Đinđić i Vojislav Koštunica, kao i bivši direktor Studija B Dragan Kojadinović, razgovarali su u ponedeljak u Moskvi s Aleksandrom Avdejevim, zamenikom šefa ruske diplomatije Igora Ivanova, visokim funkcionerom Jabloko Sergejem Ivanjenokom, kao i s rukovodstvom i članovima Komiteta za međunarodnu politiku Državne Dume.


Razgovarao covek, nije poklanjao NIS. Njegova obaveza kao premijera je bila da razgovara i sa tim olosem.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Njegova obaveza kao premijera je bila da razgovara i sa tim olosem.
Smile Smile Smile
29. May 2000
On tada nije bio premijer Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Njegova obaveza kao premijera je bila da razgovara i sa tim olosem.
Smile Smile Smile
29. May 2000
On tada nije bio premijer Smile

A nisam video datum.. Pa mozda su ljudi otisli da zatraze podrsku za promene, pa ih rusi potapsali po ramenu, a iza ledja poceli da planiraju metak. Nije im prvi put.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Pa mozda su ljudi otisli da zatraze podrsku za promene, pa ih rusi potapsali po ramenu, a iza ledja poceli da planiraju metak.
da ne kvarim temu
http://forum.burek.com/index.php/topic,322327.190.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Mislim da se njih dvoje ne mogu ni spominjati u temi kao sto je ''da li biste isli u rat za KiM?''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 120 121 123
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:46:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.