Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li bi roditelji trebalo da citaju nase mailove, sms poruke....  (Pročitano 6450 puta)
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung S8
Citat
A i ovo je forum Psihologija, a ne tehničke cake oko skrivanja podataka

Bambi nemoj da diras coveka vidis da je sve potanko objasnio.  Smile

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
mob
HTC 
Na žalost, zataškavanje može da bude jedino rešenje, pod uslovom da propadnu svi dogovori sa rotiteljima, a to će biti samo ako roditelji neće da popuste i prihvate da moraju poštuju naše pravo na privatnost. Rešenje koje sam predložio je u potpunosti tehničke prirode, ali nikad nisam rekao da je jedino. Nije na odmet pokušati i dogovorom, ali ako su roditelji tvrodoglavi, vrlo je verovatno da dogovor neće uspeti. Moj tata je ranije pokušavao da čita poruke sa mog telefona i kada sam mu rekao da to ne radi, on mi je odgovorio da je to njegova obaveza kao roditelja. E kad je tako, zaštitio sam memoriju telefona i on je odustao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung S8
Matori sve to stoji sto ti pises, ali tema je stara 3 godine, valjda je problem resen do sada.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Neka, neka stoji tema, možda čujemo ili saznamo nešto novo, kao ove tehničke zezalice oko zaštite podataka. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
koliko imamo prava na privatnost....mene moja mama izludjuje jer hoce da cita moje mailove, poruke...ja sam juce promenila sifru i ona se naljutila...popizdele i ja i ona...i sad hoce da trazi pomoc psihologa jer mi ne veruje kad je ubedjujem da i deca imaju pravo na privatnost i da nije normalno da cita tudja pisma makar ta osoba bila njeno dete...ona kaze da jedino tako moze da pazi da ja ne uradim nesto lose bla bla....a ja sam inace zatvoren tip pa ne pricam s njom o svemu...uglavnom mislim da ne treba da cita moje mailove ali ne znam kako to da joj dokazem.... sta rade vasi roditelji...jel mislite da je to ok?
Mislim da njoj treba psiholog. Ja možda mogu ćale da ti budem i znam da je pogrešno i ružno to što tvoja keva radi.Vrlo nezrela žena.
   Zato govorim svima koji imaju problematične "control fricks" roditelje-da idu odatle bilo gde:Čak i memljiva soba je raj i spas od "zabrinutih" roditelja koji imaju svoje luzerske živote pa bi malo da prožive kroz decu i da ih oblikuju po njihovom.More  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC 
Matori sve to stoji sto ti pises, ali tema je stara 3 godine, valjda je problem resen do sada.
Tvrdoglavih roditelja je oduvek bilo, a nazalost, jos ce ih biti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Navikni se na vreme, čitaće ih i poznanici, šef, svekrva,...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Citat
Čak i memljiva soba je raj i spas od "zabrinutih" roditelja koji imaju svoje luzerske živote pa bi malo da prožive kroz decu i da ih oblikuju po njihovom.

Dobar komentar. Odnosi se i na roditelje svoje dece, kao i na one koji bi da budu "roditelji" odraslim ljudima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.