Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: D500 kao gprs modem upomoc! ! !  (Pročitano 853 puta)
04. Feb 2006, 16:23:28
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung neki
Do sada sam koristio se k750i kao gprs modem za moj laptop, i sve je radilo super. Kada sam kupio samsung d500 poceli su problemi. Naime, prvo sam pri kupovini bio iznenadjen time sto uz njega ne ide nikakav cd i kabal sto bi uz telefon ove klase trebalo, ali mi je prodavac rekao da se sav softver skida sa interneta, a da kabal zajedno sa softverom mogu da kupim u bilo kojoj radnji sa opremom(sto je i tacno.
dakle, kupio kabal, prikacio ga u usb, prikacio telefon, windows xp home prepoznao samsung mobile usb modem instalirao drajvere i gotovo. Posto sam instalirao softver sa cd-a koji je odmah prepoznao d500 na com4 i procitao podatke sa njega i sa sim kartice, dakle do sada je sve proteklo u najboljem redu.
pokrenem samsungov program internet acces koji mi trazi da instaliram samsung gprs modem. Odem u control panel, otvorim modems, dodam samsung gprs modem i ponadam se da je sve u redu(drajveri su se sami ucitali), ali kod pitanja na koji cu com port da smestim modem samo com5(gde je smesten serijski port bluetootha).
ajde, reko' mozda hoce da proradi preko bluetootha, povezem telefon na virtuelni bluetooth com port, obtisem i ponovo instaliram samsung gprs modem, kazem mu da se prikaci na ovaj port gde je i povezan, probam query modem i sve radi savrseno(znaci vidi modem). Medjutim i posle visesatnog podesavanja nisam uspeo nista da uradim ni uz pomoc klasicne windows konekcije ni uz pomoc gorepomenutog internet acces-a. Jednostavno nece da se konektuje(izbaci dijalog da bira i posle par sekundi prekine vezu). Napominjem da sam sa istog kompjutera konektovao se k750i bez ikakvih problema i to na istu konekciju kojoj sam samo promenio modem. Molim vas moze li mi neko reci gde gresim! ! !



[Edit by kope: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

(01. May 2007, 10:51:59)
« Poslednja izmena: 04. Feb 2006, 17:07:41 od kope »
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.