Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: D.Marković: Moguća izgradnja Diznilenda u Jagodini  (Pročitano 8032 puta)
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
MA nema sanse! I aqua park izdrzava od opstinskih para, nema sanse da se isplati, ali to ce pokazati vreme! A za Diznilend tesko da moze da izdvoji 30-ak miliona evrica, a jos teze da moze da povrati te pare! Jos vise sto su i Disneyland i Disneyworld u drugacijem klimatskom okruzenju pa mogu da primaju posetu cele godine! Nema Srbiji leba od turizma, sanse su samo u nauci i tehnologiji, samim tim i izvozu!
« Poslednja izmena: 11. Okt 2007, 13:05:22 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Alcatel One Touch
verovatno zna sta je diznilend,kao sto zna za betovena Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2007, 16:12:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Blago svima vama koji dolazite u domovinu Srbiju na odmor, pa se vratite u to pusto inostranstvo da im ostavljate koske, znoj i rad, porez i progres... Pa onda nama ovde solite pamet, koji rmbamo za 250 evra mesečno, i kojima je misaona imenica do odvedemo decu u Jagodinu koja "nije daleko ni od aerodroma ni od Beograda'...   
[/quo
Boze, sto si zao i pakostan. Pa kao prvo treba da znas da je celi dan 200 dinara sto uopste nije mnogo para i jefyinije je nego bilo gde napolju. A ako ti kazem da sam do domovine taljigala blizu 40 sati autobusom, ako ti kazem da sam tamo otisla za 580 evra mesecno, jer u Beogradu nisam uspela da nadjem poaso vec tri godine, i ako ti kazem da u Stockholmu zivim kod prijateljice (radim do 17, a posle kuvam za njenje i nas), ali izdrzacu jos tri meseca i gotovo, i ako ti kazem da nisam videla more ni godisnji odmor cetiri godine, hoce li te biti bar malo sramota. Ni ja, ni moja deca to more nismo videli, ni turske, ni grcke, ni crnogorske obale.... cak ni Adu. Waterland nam je jedino brckanje. I to nas je vozio rodjak iz Omoljice. I umesto da skapiras moje pisanje, bolje neki SRPSKIland da pravimo nego Disneyland, ti odmah po pljuvanju.
U Srbiji treba napraviti  krimoslend
netreba nama ništa da pravimo samo da pojačamo cenu ulaska u zemlju i kontrolu na granici  Smile

E, to sa Krimoslandom je FENO fucking MENALNA ideja! Samo pustite masti na volju. Opravimo kao teren za paintball,pa sa facama, pa sa Zemunskim klanom, pa sa Surcinom, pa kuce koje su izidali krimosi... E, to bi donelo kintu, al cik da vidim ko ima muda to da pokrene! Ali, Krimosland od vajkada : ))) Krenemo od svercovanja svinja preko Austrougarske granice, a mozemo i ranije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia 6300
bogami Palma nije neki školovani ekspert kao neki, ali lepo je uredio Jagodinu, u kojoj je standard bolji nego u većini gradova. Romoma daje po jagnej za Đurđevdan, svakom novorođenčetu dukat, 5000 dinara svaom prvaku...   nije on tako loš, ali jeste budala Smile Betoven, Šopen Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Па нису све будале лоше.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Blago svima vama koji dolazite u domovinu Srbiju na odmor, pa se vratite u to pusto inostranstvo da im ostavljate koske, znoj i rad, porez i progres... Pa onda nama ovde solite pamet, koji rmbamo za 250 evra mesečno, i kojima je misaona imenica do odvedemo decu u Jagodinu koja "nije daleko ni od aerodroma ni od Beograda'...   
[/quo
Boze, sto si zao i pakostan. Pa kao prvo treba da znas da je celi dan 200 dinara sto uopste nije mnogo para i jefyinije je nego bilo gde napolju. A ako ti kazem da sam do domovine taljigala blizu 40 sati autobusom, ako ti kazem da sam tamo otisla za 580 evra mesecno, jer u Beogradu nisam uspela da nadjem poaso vec tri godine, i ako ti kazem da u Stockholmu zivim kod prijateljice (radim do 17, a posle kuvam za njenje i nas), ali izdrzacu jos tri meseca i gotovo, i ako ti kazem da nisam videla more ni godisnji odmor cetiri godine, hoce li te biti bar malo sramota. Ni ja, ni moja deca to more nismo videli, ni turske, ni grcke, ni crnogorske obale.... cak ni Adu. Waterland nam je jedino brckanje. I to nas je vozio rodjak iz Omoljice. I umesto da skapiras moje pisanje, bolje neki SRPSKIland da pravimo nego Disneyland, ti odmah po pljuvanju.
U Srbiji treba napraviti  krimoslend
netreba nama ništa da pravimo samo da pojačamo cenu ulaska u zemlju i kontrolu na granici  Smile

E, to sa Krimoslandom je FENO fucking MENALNA ideja! Samo pustite masti na volju. Opravimo kao teren za paintball,pa sa facama, pa sa Zemunskim klanom, pa sa Surcinom, pa kuce koje su izidali krimosi... E, to bi donelo kintu, al cik da vidim ko ima muda to da pokrene! Ali, Krimosland od vajkada : ))) Krenemo od svercovanja svinja preko Austrougarske granice, a mozemo i ranije...

Nije me uopšte sramota, jer iz tvog prethodnog posta se sve to ne vidi. Pročitaj ga, pa vidi i sama. Ni moja deca deca nisu videla sve to + aquapark. I niti sam zao niti sam pakostan. Samo mi je dosta ljudi (mislio sam da si i ti jedna od njih) koji su tamo već po 10-15-20 godina, i svake godine kad dodju ovde, pričaju: blago vama, vi ste ovde medju svojima, vi ovo vi ono, nama je tamo teško, mučimo se,a mnogo je tesško, nije kao što je bilo.... i tako GODINAMA.... i ne vraćaju se iako je tamo stvarno mnogo teško i propadaju, a svake dve godine menjaju aute i ovde kupuju stanove da daju pod kiriju, eto, da padne još neka crkavica sa strane... čast izuzecima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Pa, zanimljivo je da jedan srpski nacionalista koji je deklarativno protiv Amerike i stranih uticaja, dovlaci u Srbiju pravo taj americki krvavi novac...
Za meni je totalno ludlo...  Smile

Halo, Anea,
Izvni što se tak sad javljam, ali mislim da bi bilo korsino.
Elem, zar ti zaista misliš da (srpski) nacionalisti misle sve ono što govore.
To je krucijalna greška u pristupu svakom nacionalizmu.
Naši, srpski nacionalisti su u velikoj većini slučajeva bili bivši marksisti koji nisu poznavali niti M od Marksa. Stoga im je bilo veoma teško dase folraju ali su se ipak folirali, pa je sve to i izgledalo tako smešno kao što je izgledalo.
Stoga nije bilo veće sreće njihove nego kada je komunizam pao.
Laknulo im je.
Sada neće morati da se foliraju na tako teške i komplikovane teme (Zamisli "Kapital", tri toma svaki po dve kile!!!) .
Okrenuli su se oko sebe, pogledali čega bi mogli da se prihvate i pošto su jedino bili sigurni u svoje znanje srpskog jezika, počeli su da talabasaju io nacionalizmu.
Ako bolje pogledaš, iza svakog (srpskog) nacionaliste viri jedan komitetski dušebrižnik. Ista pesma samo tekst malo drugačiji.
Dakle, nacionalizam je samo forma nastala iz jake muke koju ima svako onaj ko ne zna mnogo a hteo bi da ostavi suprotan utisak.
Nije svaki nacionalista u isto vreme i budala, ali nema ni jedne budale koja nije nacionalista.
Dakle, oni uvekl milsie ono što su uvek i mislili, ali sada umesto sovjetskih koračnica tandrljaju na guslarske teme.
I ranije su bili protiv Zapada, a nisi mogao da ih isteraš iz mercedesa. Niko se nije vozio u "volgi" ili "trabantu".
Znam neke koji godinama žive u Parizu a odande su nam slali predloge da prestanemo da pijemo koka kolu.
Znam još neke iz Italije koji samo što ne isekoše vene na "Kavlobag - Vivoviticu" a jedinče im ne govori srpski. Kao, teđe se oni: razume, ali mu je teško da govori. I tako redom. 

Što se Palme tiče, on je očigledno veliki zajebant.
Narvno da mi je drago da se Jagodina malo razveselila, ali iza svake svirke mora da stoji neko ko plaća muzikante. Dakle, OK akvapark, OK diznilend (ne mora da ide u Pariz, u Italiji je jedan isti takav, a mnogo je bliže) ali da vidimo, ko će to da plati i koliko. Ako postoji računica da će sve to samo da se izdržava, onda u redu. Ali moram da primetim da je ta zabava prilično skupa i ukoliko se ne obezbedi masovna poseta onda slaba vajda.
     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 3510i
Palma je dijabola...
Mislite da neki od najvecih gradova u svetu ne bi izgradili diznilend da mogu?
Iskreno voleo bih, ali sanse su kao u naucnoj fantastici...
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Blago svima vama koji dolazite u domovinu Srbiju na odmor, pa se vratite u to pusto inostranstvo da im ostavljate koske, znoj i rad, porez i progres... Pa onda nama ovde solite pamet, koji rmbamo za 250 evra mesečno, i kojima je misaona imenica do odvedemo decu u Jagodinu koja "nije daleko ni od aerodroma ni od Beograda'...   
[/quo
Boze, sto si zao i pakostan. Pa kao prvo treba da znas da je celi dan 200 dinara sto uopste nije mnogo para i jefyinije je nego bilo gde napolju. A ako ti kazem da sam do domovine taljigala blizu 40 sati autobusom, ako ti kazem da sam tamo otisla za 580 evra mesecno, jer u Beogradu nisam uspela da nadjem poaso vec tri godine, i ako ti kazem da u Stockholmu zivim kod prijateljice (radim do 17, a posle kuvam za njenje i nas), ali izdrzacu jos tri meseca i gotovo, i ako ti kazem da nisam videla more ni godisnji odmor cetiri godine, hoce li te biti bar malo sramota. Ni ja, ni moja deca to more nismo videli, ni turske, ni grcke, ni crnogorske obale.... cak ni Adu. Waterland nam je jedino brckanje. I to nas je vozio rodjak iz Omoljice. I umesto da skapiras moje pisanje, bolje neki SRPSKIland da pravimo nego Disneyland, ti odmah po pljuvanju.
U Srbiji treba napraviti  krimoslend
netreba nama ništa da pravimo samo da pojačamo cenu ulaska u zemlju i kontrolu na granici  Smile

E, to sa Krimoslandom je FENO fucking MENALNA ideja! Samo pustite masti na volju. Opravimo kao teren za paintball,pa sa facama, pa sa Zemunskim klanom, pa sa Surcinom, pa kuce koje su izidali krimosi... E, to bi donelo kintu, al cik da vidim ko ima muda to da pokrene! Ali, Krimosland od vajkada : ))) Krenemo od svercovanja svinja preko Austrougarske granice, a mozemo i ranije...

Nije me uopšte sramota, jer iz tvog prethodnog posta se sve to ne vidi. Pročitaj ga, pa vidi i sama. Ni moja deca deca nisu videla sve to + aquapark. I niti sam zao niti sam pakostan. Samo mi je dosta ljudi (mislio sam da si i ti jedna od njih) koji su tamo već po 10-15-20 godina, i svake godine kad dodju ovde, pričaju: blago vama, vi ste ovde medju svojima, vi ovo vi ono, nama je tamo teško, mučimo se,a mnogo je tesško, nije kao što je bilo.... i tako GODINAMA.... i ne vraćaju se iako je tamo stvarno mnogo teško i propadaju, a svake dve godine menjaju aute i ovde kupuju stanove da daju pod kiriju, eto, da padne još neka crkavica sa strane... čast izuzecima
Znaš šta... sad kad smo spustili lopte i ti i ja, moram nešto, teška srca da priznam. Tako sam i ja mislila. Ali ne možemo da kažemo čast izuzecima, jer TAMO je izuzetaka više. Da pojasnim. Kad odeš, kad vidiš... onda shvatiš. Nema veze gde odeš, ti svoj seljacizam nosiš sa sobom. I svoju naduvenost, i svoju malograđanštinu. Znaš li da je u Švedskoj, o Šveđanima pričam, sramota otvoreno pkazivati koliko si bogat. Otuda ne čudi da je UlofPalme išao bajsom na posao i da su ga tako lako ubili. Pa Ana Lind je takođe, bez obezbeđenja bila u šopingu za obične smrtnije, nikakav TC za ekstra bogatune. Ali, veruj mi, taj koji ode TAMO negde, pa kada se vrati, menja automobile, to bi isto radio i ovde. Ako ne bi imao para, menjao bi ljubavnice. Ako bi bio grbav, LAGAO bi koje je sve žene j... razumeš me šta hoću da kažem. Nemoj da si protiv... Ima ih MNOGO više onih koji odu pa crnče i ne vide bela dana. Rade po 16 sati, ne vide pozorište, ni koncerte... a što je još tužnije zabaorave da se vesele pa ni žurke više ne prave. Ne pričam o intelektualnoj eliti, pričam o raji, koja je raja i ovde i tamo. Ono što bih dodala na ovu tužnu priču je da bi kraj mogao da bude veseo. Dakle, nisam za Diznilend, rano je to za nas... ali jesam za Voždovgrad... da nam deca i ona ovde i ona koja su tamo pa dođu ovde upoznaju istoriju, tradiciju.. znaš kad sami sebe bolje upoznamo, pretke i to... više ćemo da se samopoštujemo i shvatićemo koliko smo mali i šta sve još treba da uradimo da budemo veliki. Joooj, posrnula sam u patetiku, izvini, ali stvarno je teško kada se ode, veruj mi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
Pa ti se vrati, nije ovde tako lose  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.