Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cyberpunk 2077 [PS4, Xbox One, PC] (19. novembar 2020.)  (Pročitano 40761 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Ne znam sto svi potcenjuju crafting. Kada je jedna od najacih opcija u igri sto se tice gear-a. U redu, naci ces bolji pistolj ili pusku usput, nije problem. Al nikada nece biti jaci od onoga sto mozes da napravis i apgrejdujes. "Iconic" gear ti obicno dodje kao "rare" tj plavi gear. Kad ga apgrejdujes kroz crafting dobijes legendary.

Inace je dobra recenzija.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
Одличан канал. Штета што немате више субскрајбера.

pa kad covek dobro radi posao da je idiot kao ono prase ili mrdja,mudja,muda kako li se vec sve zovu ti debili imao bi



krafting jednostavno nervira skoro isto kao i levelovanje
« Poslednja izmena: 26. Dec 2020, 14:41:10 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
mob
Sendo 
Ok da dodam još par stvari.

Krenuo sam novi game, isfrustrian što su stealth i netrunning broken as fuck. Počeo sam kao Solo, što je Cyberpunk ekvivalent warriora u FRPG. Dakle Body i Reflexes. Igra je komično laka na normalu, mada ima tih faktora kao što je smrt od stepenica ili kada neko napravi toliki damage na neki mističan način, jer se HP nerealno sroza bez ikakve logike.

Odmah da se izvinem, dobija se iskustvo i ovako, kroz questove ili ubijanje. Takođe u stilu Elder Scrolls-a, igra ima i sistem da što više se radi neka aktivnost (pištolji, puške, sačmare, atletics itd.) više se leveluje taj skill. Pored pasivnih bonusa, na 20 levelu se dobija ultimativan perk koji se može levelovati više puta. Problem je što je levelovanje isto kao u Elder Scrollsu za skillove, predugo i antiklimatično. Urnebes je i ako krenem borbu sa sačmarom u čučnju, dobiću i stealth iskustvo iako sam celu borbu išao jasno i glasno.

Da pomenem samo još krajeve, kojih ima 4 (jedan ima dva podkraja), plus jedan skriven. Neću da ih otkrivam ovako, samo što se jako brzo dođe do "point of no return" dela igre, kada se aktivira finale. Posle odigranog finala (koje je do sat vremena dugačko, obično puno skripti i drugih stvari da se učini dinamično), nijedan kraj nije klasično dobar (sem skrivenog, koji je bez kolaterarne štete i žrtava). Na samom kraju se pojavi cutscene gde je lik koga ste kreirali konačno vidljiv i igra vas vraća u point of no return, sa nekim legendary itemom kao suvenirom, ali i resetovanim iskustvom. I da, ne može se spaliti ceo grad, to je još jedna laž u marketingu.

I još nešto. Igra ima tešku krizu identiteta, jer ne zna želi li da bude sinematično iskustvo ili regularan gameplay. To se može reći i za GTA V, ali argumentovano, GTA V (Red Dead i ostale Rockstar igre) imaju bolju režiju i fokus, ovde je nekako sve ili preambiciozno ili nedovršeno. Mnogo izbora u igri ili nemaju svrhu ili je imaju, što dovodi do toga da igrač prestane da se opterećuje, samo da bi se ispostavilo da neke stvari gde sama igra predstavlja kao nebitno, su zapravo bitne.

Patch može da ispegla bagove, ali ne i iskustvo tokom igre koje je standardno za većinu igara ovoga tipa. Tome svemu ne pomaže ni "Ubisoft mapa", kao i činjenica da igra deluje kao da ju je Ubisoft pravio u svom stilu, kao na pokretnoj traci. Iako je sam scenario i gluma iznad prosečnog Pobisoft nivo, osećaj razočarenja je očigledan, naručito, ako se pročita lore originalnog RPGa i koliki je potencijal adaptacije igre po njemu neiskorišćen.
« Poslednja izmena: 30. Dec 2020, 11:06:56 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Sredili malo patchovima neke stvari. Npr pre je bilo ako te neprijatelj odmah vidi odmah svi znaju da si tu. Sada valjda mozes da se izvuces ako ga neutralises na vreme. Cak mi se cini da i igra malo bolje radi, ne pada mi FPS toliko u odredjenim momentima mada jos uvek deluje neoptimizovano na momente. Policija bolje reaguje mada je i dalje retardirana. Ubio sam dva drona, niko vise nije dosao po mene. Jahns se npr zalio da je pomogao policiji da sredi neke krimose. I da je policija odmah pocela da puca na njega posle kao da se nista nije desilo. Mozda radili po ugledu na Americku policiju, al sto je mnogo mnogo je.  Smile

Ja dobio koliko sam video najbolji kraj sa mojim Nomadima i Panam, tesko od toga moze bolje. Cak je i taj skriveni bezveze, posto valjda ti zavrsis sam i mrtav u "pljacki veka" Smile. Svakako nijedan kraj nije sjajan, to mi se i svidja. Nije ni poenta distopijskog Cyberpunka u sreci. Mnogi kvestovi deluju nezavrseno. Da li je zbog same prirode ili planirali neki DLC to ne znam. Npr onaj sa politicarima gde otkrijes da im neki ultra AI menja um. I da, ne svidja mi se sto nema puno interakcija sa frakcijama. Korpo jedino Arasaka deo ali npr mogli su da ubace Militech i mnogo sto sta. Kao i sa bandama sa kojima retko sta imas osim "idi i pobij/ukradi nesto od istih".
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dakle, ako sam dobro shvatio Cyberpunk je podbacio i nije igra godine, iako su to svi očekivali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Prevelika su bila ocekivanja ali je malo toga ispunjeno. Pozurili sa nekim stvarima, neke odradili bezveze, tesko da tu moze da se kaze da je GOTY. Sve sto su odradili sem mozda price i likova(koja im je i Witcheru jaca strana) neko je vec odradio bolje kao npr taj pominjani GTA sa open world misijama, kolima i slicno. Meni je dobra. Al je daleko od odlicne. Prodali su 13 miliona kopija. Tako da su finansijski super ako im to ne uzmu u tuzbi investitora koja se pominje. GOTY je npr Doom Eternal ili Ghost of Tsutshima. Nisu imali prevelika ocekivanja, odlicno odradili to sto su zamislili i svi su bili zadovoljni. Ove druge tipa TLOU2 pa i Cyberpunk su obecavale mnogo. Pa su tako i razocarenja velika sa svih strana.
« Poslednja izmena: 30. Dec 2020, 16:33:21 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
mob
Sendo 
Dakle, ako sam dobro shvatio Cyberpunk je podbacio i nije igra godine, iako su to svi očekivali?

Da. Mada treba čekati Enhanced edition kao sa Witcher igrama. To će biti ona ispeglana verzija sa DLCovima uključenim u pakovanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Cyberpunk

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.